Sessa Marine C35 - 2007

Navrhl Mark - Odpovídá do ~1 dní
Nízká míra přijetí

Sessa Marine C35 - 2007

Pro

Navrhl Mark - Odpovídá do ~1 dní

Osoby: 10
560 hp
11,5 m
2007
Se skipperem

Více o MANATEA

Text byl přeložen automaticky

Mantea - Sessa Marine C35 - je luxusní motorový člun s pohodlným prostorem až pro 10 osob plus 2 posádky. Více než 35 stop dlouhý má spoustu míst na opalování, stíněné sezení a prostor v kabině. Na palubě je splachovací WC s pračkou a dobře vybavená kuchyň se dvěma lednicemi a mikrovlnnou troubou. Mikrovlnná trouba funguje pouze na pevnině. Můžete si přinést vlastní jídlo a pití (žádné červené víno, protože koberce a čalounění jsou bílé). Na palubě ...

Mantea - Sessa Marine C35 - je luxusní motorový člun s pohodlným prostorem až pro 10 osob plus 2 posádky. Více než 35 stop dlouhý má spoustu míst na opalování, stíněné sezení a prostor v kabině. Na palubě je splachovací WC s pračkou a dobře vybavená kuchyň se dvěma lednicemi a mikrovlnnou troubou. Mikrovlnná trouba funguje pouze na pevnině. Můžete si přinést vlastní jídlo a pití (žádné červené víno, protože koberce a čalounění jsou bílé). Na palubě pro vás máme talíře, sklenice a příbory. Pokud si chcete zaplavat, vezměte si prosím vlastní ručníky. Pokud chcete šnorchlovat, máme na palubě 5 sad masek. Veškeré vybavení je mezi pronájmy dezinfikováno. Loď je poháněna dvěma dieselovými motory Volvo Penta, které poskytují dostatek rychlosti a cestovního dosahu. Dva motory jsou také důležitým bezpečnostním prvkem, protože mohou snadno běžet pouze na jeden. Cote d'Azur je jednou z nejkrásnějších destinací pro plachtění ve Středozemním moři, kterou navštěvují nadšenci z celého světa. Pokud si chcete pronajmout loď na Azurovém pobřeží, tato půjčovna luxusních motorových člunů Sessa Marine C35 v regionu Antibes je skvělou volbou. Ideální pro vysněné výlety na vodě. Region Antibes je dobře chráněná přírodní přístavní oblast s výhodnou polohou mezi Cannes a Monakem. Nabízíme několik výletů, ale můžete si je přizpůsobit a udělat z nich, co chcete. Loď má všechny potřebné bezpečnostní prvky a vybavení a před odjezdem jsou poskytovány úplné instruktáže. Pronájem, který je k dispozici, zahrnuje licencovaného kapitána a jednoho člena posádky a je na dobu tří hodin od 9:00 do 12:00; Od 14:00 do 17:00 nebo od 19:00 do 22:00 pro speciální „plavbu při západu slunce“ (s volitelným šampaňským a občerstvením). Ranní a odpolední plavby zahrnují prohlídku pobřežních památek, plavání a šnorchlování. Na vyžádání je k dispozici celodenní a půldenní pronájem. Večírky a oslavy vítány. Naskočte na palubu tohoto úžasného 35 stop dlouhého luxusního motorového člunu Sessa Marine a připravte se na nezapomenutelné námořní dobrodružství!

Mantea - a Sessa Marine C35 - is a luxury motor boat with a comfortable amount of space for up to 10 people plus 2 crew. Over 35 ft long it has plenty of sunbathing areas, shade seating and cabin space. There is a flushing toilet with washing facilities plus a well-equipped kitchen with two fridges and a microwave oven onboard. The microwave is only operational on shore power. You are welcome to bring your own food and drink (no red wine please ...

Mantea - a Sessa Marine C35 - is a luxury motor boat with a comfortable amount of space for up to 10 people plus 2 crew. Over 35 ft long it has plenty of sunbathing areas, shade seating and cabin space. There is a flushing toilet with washing facilities plus a well-equipped kitchen with two fridges and a microwave oven onboard. The microwave is only operational on shore power. You are welcome to bring your own food and drink (no red wine please as the carpets and upholstery are white). We have plates, glasses and cutlery for you to use onboard. If you want to swim please bring your own towels. If you want to snorkel we have 5 sets of masks onboard. All equipment is sanitized between rentals. The boat is powered by two Volvo Penta diesel engines providing plenty of speed and cruising range. The two engines are also an important safety feature as it can easily run on just one. The Cote d'Azur is one of the most beautiful sailing destinations in the Mediterranean sea, visited by boating enthusiasts from around the world. If you are looking to rent a boat on the Cote d'Azur, this Sessa Marine C35 luxury motor boat rental in the Antibes region is an excellent choice. Perfect for a dream excursion on the water. Antibes region is a well-protected natural harbour area conveniently located between Cannes and Monaco. We offer several trips but you can customise them and make it whatever you want it to be. The boat has all necessary safety features and equipment and full briefings are provided pre-departure. The rental available includes a licensed Skipper and one crew member and is for a three hour period from 09h00 to 12h00; 14h00 to 17h00 or 19h00 to 22h00 for a special 'sundowner cruise' (with an optional extra of champagne and snacks). The morning and afternoon cruises include coastal sightseeing, swimming and snorkelling. Full day and half day rent-as are available on request. Parties and celebrations welcome. Jump aboard this amazing 35 ft Sessa Marine luxury motor boat and prepare for a nautical adventure to remember!


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu:
09:00 / 17:00
Kauce
Podmínky zrušení
Mírný
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Motorová loď (Cestovní motorová jachta / mini jachta (<18 m))
Značka - Model
Sessa Marine - C35
Rok výroby
2007
Povolená kapacita
10
Počet kajut
2
Počet lůžek
4
Délka (m)
11,5
Šířka (m)
3,5
Ponor (m)
1
Motor
560hp (2 motory) - čtyřtakt
Typ paliva
Nafta
Zvířata jsou na palubě povolena
Ano
Umístění
Přístav
Záchranné vybavení
Offshore
Další možné odjezdy
Antibes

Používání

Exkurzní den
Plavba
Vodní sporty
Rybaření

Vybavení

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Ložní prádlo
Wifi a internet
Lehátko
Sprcha na palubě
Koupací platforma
Venkovní polštáře
Můstek
Pokrývky
MP3 přehrávač
Bluetooth připojení
Venkovní lednička

Energie

Zásuvka 220V
USB zástrčka

Kuchyň

Vařič
Lednička
Mrazák
Dřez
Plynový vařič
Kávovar
Chladnička
Mikrovlnná trouba

Zábava

Schůdky
Vodní lyže
Vybavení pro rybaření
Brýle, šnorchl, ploutve
TV
Venkovní reproduktory
Držák na pruty
Detektor ryb

Navigace

GPS
Sonar
Elektrický kotevní naviják
Autopilot
Příďový pomocný motor
VHF
Lanový elektrický naviják
Kompas

Hygiena

WC
Sprcha
Teplá voda
Zásobník na sladkou vodu
Koupelna
Černá nádrž na vodu

Možnosti

Supplément skipper
Povinné
Časová rozmezí
/ půjčení
Od 1 den
/ den
Fuel - per hour of cruising with engines running
Povinné
/ půjčení
Sunset Champagne and Snacks (2 flutes of Champagne per person)
/ půjčení / osobu

Celkové hodnocení nájemců

5.0 - 17 komentářů

Detail recenzí
Splnění požadavků lodi
Stav lodi
Pohodlí na palubě
Přístupnost
Recepce a komunikace
Poměr kvalita/cena

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

Em
Emma
Text byl přeložen automaticky
13th August- fabulous trip out! Kind and caring crew happy you use their experience to meet our needs perfectly ️
{{ commentTranslate }}
Blair
Blair
Text byl přeložen automaticky
We had the best time onboard the Manatea with Captain Mark and Dellen! Captain Mark expertly avoided most of an unfortunately timed afternoon storm and brought our group to a great swimming area. Highly recommend this charter and hope we have the chance to ride the Manatea again.
{{ commentTranslate }}
G�
Géry
Text byl přeložen automaticky
Fantastic moment Bon moment et gentillesse
{{ commentTranslate }}
Ro
Rose
Text byl přeložen automaticky
We were a group of 10 mums away for a weekend break and we had the best day ever on Mark’s wonderful boat. He was so accommodating and took us on a gorgeous route, stopping for a couple of hours in a beautiful bay so we could swim and have lunch on board. Couldn’t have asked for a better day or better host. Thank you Mark!
{{ commentTranslate }}
Al
Aleksey
Text byl přeložen automaticky
It was a wonderful journey from Antib to Monaco. We stopped in a nice bay near cap d'Ai and swam. Mark is a very nice and friendly skipper. The boat is quite big and comfortable.
{{ commentTranslate }}
Sa
Sarah
Text byl přeložen automaticky
Excellent
{{ commentTranslate }}
Ch
Charlotte
Text byl přeložen automaticky
We had such a fantastic time with Mark and Louis - impeccable service and made my birthday really special. Thank you from all of us!
{{ commentTranslate }}
Va
Valerie
Text byl přeložen automaticky
We had a great time on our 3-hour boat trip. The boat is beautiful and was exactly what we've been looking for for an afternoon of tanning, jumping into the ocean and relaxing with a glass of wine. Mark is a lot of fun and we felt very well looked after.
{{ commentTranslate }}
Si
Simon
Text byl přeložen automaticky
We had a lovely day. Mark and Gina were perfect hosts. Nothing was too much trouble and we even saw dolphins.
{{ commentTranslate }}
Celia
Celia
Text byl přeložen automaticky
Tout était parfait rien à dire , encore merci pour tout !
{{ commentTranslate }}
Naum
Naum
Text byl přeložen automaticky
It was a great experience the first time so we booked it second time this summer!
{{ commentTranslate }}
Al
Alen
Text byl přeložen automaticky
Fantastic experience from A to Z. Thank you Mark and Gina
{{ commentTranslate }}
Mark
Mark
Text byl přeložen automaticky
Thank you Alen. It was a real pleasure to have you and your family onboard. We hope that the balance of your trip is really good. We will always remember spotting the aircraft. Lovely to be with you all.
{{ commentTranslate }}
Jo
Joy
Text byl přeložen automaticky
Marc est au top ! Lui et sa femme (assistante de l’équipage) sont des gens formidables !! Nous avons passé une journée incroyable ! Ils nous ont même offert une Pina Colada pour mon anniversaire !! Merci encore à eux je recommande fortement et je repasserai par eux très bientôt !! Journée fabuleuse
{{ commentTranslate }}
Ot
Ottilie
Text byl přeložen automaticky
Fabuleux !!
{{ commentTranslate }}
Mark
Mark
Text byl přeložen automaticky
Ce fut un grand plaisir de vous avoir à bord avec nous. Vous avez été de merveilleux invités.
{{ commentTranslate }}
Fo
Folly
Text byl přeložen automaticky
Super journée et skipper au top. La bonne humeur est toujours au rdv , Je vous conseil vivement ce bateau.
{{ commentTranslate }}
Le
Lealuna
Text byl přeložen automaticky
C est super bien, deux personne très gentilles et très accueillantes nous on fait passer une super après midi merci Je recommande
{{ commentTranslate }}
Ab
Abiba
Text byl přeložen automaticky
Amazîng day with mark ! Réally hepfull And Nice with my family . I would 100% recommand him. Thanks
{{ commentTranslate }}

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: Mark
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jednoho dne
Jakými jazyky se domluvíte: Angličtina, Francouzština
Od
/ den