CONERO SEA STAR


osoby: 8
10h00 / 18h00
140 hp
6 m
Se skipperem

Více o sea star conero - 2001

Automatický překlad

Vítejte na palubě, Tento 6m OTEVŘENÝ trup s motorem o výkonu 140 hp je k dispozici k pronájmu s kapitánem na nádrži (BEZ PRONÁJMU BEZ SKIPPERA). Schváleno pro 8 cestujících, pojme až 7 cestujících na palubě. Pro pohodlí všech doporučujeme 6 osob. Loď je vybavena zadní lavicí, velkou sluneční terasou vpředu a jídelním koutem s odnímatelným stolem a sluneční markýzou pro ochranu té nejcitlivější pokožky. ...

Vítejte na palubě, Tento 6m OTEVŘENÝ trup s motorem o výkonu 140 hp je k dispozici k pronájmu s kapitánem na nádrži (BEZ PRONÁJMU BEZ SKIPPERA). Schváleno pro 8 cestujících, pojme až 7 cestujících na palubě. Pro pohodlí všech doporučujeme 6 osob. Loď je vybavena zadní lavicí, velkou sluneční terasou vpředu a jídelním koutem s odnímatelným stolem a sluneční markýzou pro ochranu té nejcitlivější pokožky. Hloubkový sonda, VHF a GPS doplňují regulační vybavení pro naprostou bezpečnost navigace. Zvukový systém bluetooth na palubě umožňuje poslech vlastní hudby s možností USB klíče. Můžete si vybrat, zda si se svým kapitánem stanovíte svůj denní rozvrh, nebo se jednoduše necháte vést. Ptačí ostrov s chatkami na kůlech, Banc d'Argin, Dune du Pyla, ochutnávky ústřic, rybářské vesnice, Cap Ferret, koupání... to vše je. Pro milovníky vodních sportů nebo pro ty, kteří si to chtějí vyzkoušet, máte možnost paddleboardingu nebo tubingu za 30 eur na den a vybavení. Výjezdy se pořádají od června do září, od 10 do 18 hodin. Odjezdy jsou odkudkoli v povodí. Mluvíme anglicky a španělsky. Nebudete muset tankovat palivo, JE ZAHRNUTO V CENĚ PRONÁJMU. Služba kapitána ve výši 150 eur navíc k pronájmu se platí na místě. Pro více informací a možnost zorganizovat si svůj den mě neváhejte kontaktovat přímo prostřednictvím zpráv Samboat, Ahoj Dahiana

Bienvenue à bord,

Cette coque OPEN de 6m motorisée en 140 ch vous est proposée à la location avec skipper sur le bassin (PAS DE LOCATION SANS SKIPPER).
Homologué 8 passagers, il accueillera à son bord jusqu’à 7 passagers. Pour le confort de chacun, nous recommandons 6 personnes.

Le bateau est équipé d’une banquette arrière, un grand bain de soleil à l’avant et un coin repas avec table amovible et un taud de soleil afin de...

Bienvenue à bord,

Cette coque OPEN de 6m motorisée en 140 ch vous est proposée à la location avec skipper sur le bassin (PAS DE LOCATION SANS SKIPPER).
Homologué 8 passagers, il accueillera à son bord jusqu’à 7 passagers. Pour le confort de chacun, nous recommandons 6 personnes.

Le bateau est équipé d’une banquette arrière, un grand bain de soleil à l’avant et un coin repas avec table amovible et un taud de soleil afin de protéger les peaux les plus sensibles.
Un sondeur, une VHF et un GPS complètent l’équipement réglementaire afin de naviguer en toute sécurité.
Une sono bluetooth à bord vous permets d’écouter votre propre musique avec possibilité de clé usb également.

Au choix, vous pourrez établir votre planning journalier avec votre skipper ou simplement vous laisser guider. L’île aux oiseaux avec ses cabanes tchanquées, banc d’arguin, dune du pyla, dégustations d’huitres, villages des pêcheurs, cap ferret, baignade … sont au rendez vous.

Pour les aficionados des sports nautiques ou pour ceux qui veulent s’essayer, vous avez l’option de faire du paddle ou de la bouée tractée pour 30 euros par jour et par équipement.

Les sorties s’organisent de juin à septembre, de 10h à 18h. Les départs s’effectuent d’ou vous le souhaitez sur le bassin. Nous parlons anglais et espagnol.

Vous n’aurez pas à faire le plein de carburant, IL EST COMPRIS DANS LE PRIX DE LA LOCATION. La prestation du skipper de 150 euros en supplément de la location est à régler sur place.

Pour plus de renseignements et pouvoir organiser votre journée, n’hésitez pas à me contacter directement via la messagerie Samboat,

A bientôt

Dahiana


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 10h00 / 18h00
Typ lodi: Motorová loď (Open - Loď bez kajuty)
Značka - Model : Sea star - Conero
Délka (m) : 6
Maximální kapacita : 8
Rok výroby : 2001
Kauce :
Motor : 140hp
Palivo : Včetně
Značka - Model : Sea star - Conero
Záchranné vybavení : Pobřežní
Umístění : Přístav
Délka (m) : 6
Šířka (m) : 2
Rok výroby : 2001
Maximální kapacita : 8
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 140hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 1
Typ paliva: Bezolovnatý
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Včetně
Používání :
 • Exkurzní den

 • Vodní sporty


Vybavení

GPS
Sonar
Sluneční stříška
Stůl
Nafukovací člun
VHF

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Lehátko

Energie

USB zástrčka

Zábava

Nafukovací člun
Paddleboard

Navigace

GPS
Sonar
VHF

Možnosti

Supplément skipper (Povinné)
Créneaux
/ půjčení
À partir de 1 den
/ den

Počet zákazníků, kteří tuto loď ohodnotili: 3

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

 • Th
  Thierry
  19 září 2021
  Automatický překlad

  Nous avons passé une excellente journée avec un skipper très pro et très agréable 'hésitez pas vous ne serez pas déçu

  {{ commentTranslate }}

 • Va
  Valère
  23 července 2021
  Automatický překlad

  Nous avons passé une très belle journée avec un top skipper ! Stéphane ! Tout était parfait.

  {{ commentTranslate }}

 • Léopold
  Léopold
  11 června 2021
  Automatický překlad

  Un excellent moment avec Dahaiana qui a tout orchestré d’une main de maître. Et une mention spéciale pour Stéphane le Skipper qui a été parfait! Je recommande vivement!!!

  {{ commentTranslate }}


Informace o majiteli: Dahiana
Dahiana
Člen od 2021
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do 6 hodin
Jakými jazyky se domluvíte: Čeština, Angličtina, španělština
Průkaz totožnosti

✓ ověřeno

Telefonní číslo

✓ ověřeno

E-mailová adresa

✓ ověřeno

Od
140 / den