5 poissons

Gerard
Odpovídá do ~1h

osoby: 11
Počet lůžek: 4
10h00 / 18h00
500 hp
9 m
S doprovodnou osobou

Více o Bénéteau Flyer 8.8 SPACEdeck - 2019

Automatický překlad

Zvu vás k objevování Francouzské riviéry a jejích kouzelných míst na palubě mého téměř nového člunu Beneteau FLYER 8.8 z roku 2019 vybaveného 2 motory Suzuki 250 hp. Dovolte mi, abych se představil: Gérard 58 let, offshore licence na 15 let, na kontě několik přechodů Korsika / kontinent s velkou znalostí regionu a nejlepšími místy ke koupání. Odjezd je z přístavu Cannes Marina, kde můžete zaparkovat své auto...

Zvu vás k objevování Francouzské riviéry a jejích kouzelných míst na palubě mého téměř nového člunu Beneteau FLYER 8.8 z roku 2019 vybaveného 2 motory Suzuki 250 hp. Dovolte mi, abych se představil: Gérard 58 let, offshore licence na 15 let, na kontě několik přechodů Korsika / kontinent s velkou znalostí regionu a nejlepšími místy ke koupání. Odjezd je z přístavu Cannes Marina, kde můžete zaparkovat své auto poblíž. Přístup na loď je snadný z pontonu i pro starší osobu. Den začne na Siagne, abychom se mohli dostat k moři ve výšce kasina/hotelu PULMANN Navrhuji vám, podle vašich přání, abyste vás doprovodili na jednu z mnoha zátok masivu Estérel nebo směrem k zátoce miliardářů v Antibes nebo na ostrovech Lérins na oběd na palubě nebo dále v Saint Tropez na slavnostní den. Na oběd si přinesete jídlo a nápoje, které budou uloženy ve 2 lednicích na palubě. Možnost vaření na grilu, vaříte jako doma Užijete si nečinnost na kotvě v jedné z mnoha zátok v kraji, kde na vás čekají tyrkysové vody, oběd a odpočinek v kouzelném prostředí. Moje loď měří 9m50, je vybavena 2 přívěsnými motory 250cv, které vám umožní rychle dorazit do cíle. Mohu přijmout 8 lidí na oběd v přátelské atmosféře, loď má 2 ledničky, gril, kávovar. dále jsou na palubě 2 sprchy s teplou vodou a WC a kajuta se 4 lůžky vybavená ventilátorem. Velká sluneční markýza vás ochrání během oběda, zadní salonek lze proměnit v opalovací plochu pro zdřímnutí ve stínu, také velkou sluneční terasu vpředu pro opalování. Playlist hudby Bluetooth připojené k vašemu smartphonu vysílané prostřednictvím 6 reproduktorů, lenošení nebo párty na palubě, je to na vás;) Doplatky navíc k půjčovnému hrazené na místě se hradí při ranním nástupu * Palivo odcházíme s plným a předěláme plný na zpáteční cestě díky velmi přesnému palubnímu počítači přesně nastavit spotřebované palivo Budete odcházet s videem a fotografiemi pořízenými dronem pro vaši největší radost. Těšíme se, že vás brzy přivítáme na palubě. Gerarde

Je vous propose de vous faire découvrir la côte d'Azur et ses spots magiques à bord de mon bateau Beneteau FLYER 8.8 quasi-neuf de 2019 équipé de 2 moteurs Suzuki de 250cv.

Je me présente : Gérard 58 ans permis hauturier depuis 15 ans, plusieurs traversées Corse / Continent à mon actif avec une grande connaissance de la région et des meilleurs spots pour se baigner.

Le départ se fait depuis le port de Cannes Marina où vous pourrez...

Je vous propose de vous faire découvrir la côte d'Azur et ses spots magiques à bord de mon bateau Beneteau FLYER 8.8 quasi-neuf de 2019 équipé de 2 moteurs Suzuki de 250cv.

Je me présente : Gérard 58 ans permis hauturier depuis 15 ans, plusieurs traversées Corse / Continent à mon actif avec une grande connaissance de la région et des meilleurs spots pour se baigner.

Le départ se fait depuis le port de Cannes Marina où vous pourrez garer votre voiture à proximité. L'accès au bateau est aisé depuis le ponton même pour une personne âgée.

La journée débutera sur la Siagne afin de pouvoir rejoindre la mer à la hauteur du Casino/Hôtel PULMANN

Je vous propose selon vos envies de vous accompagner sur l'une des nombreuses criques du massif de l'Estérel ou vers la baie des milliardaires à Antibes ou encore sur les Iles de Lérins pour un déjeuner à bord ou plus loin à Saint Tropez pour une journée festive.

Pour déjeuner vous apportez votre nourriture et vos boissons qui seront conservés dans les 2 réfrigérateurs à bord. Possibilité de cuisson au barbecue, vous cuisinez comme si vous êtes chez vous

Vous profiterez du farniente au mouillage dans l'une des nombreuses criques de la région où des eaux turquoises vous attendent et vous déjeunerez et vous reposerez dans des cadres magiques

Mon bateau mesure 9m50, il est équipé de 2 moteurs hors bord de 250cv qui vous permettront d'atteindre rapidement votre destination.
Je peux recevoir 8 personnes à déjeuner en toute convivialité, le bateau dispose de 2 réfrigérateurs, d'un barbecue, d'une cafetière.
il y a également à bord 2 douches avec eau chaude et un WC ainsi qu'une cabine avec 4 couchages équipée d'un ventilateur.
Un grand taud de soleil vous protégera pendant le déjeuner, le carré arrière est transformable en bain de soleil pour une sieste à l'ombre également une grande plage de soleil à l'avant pour une séance bronzage.

Playlist de musique en Bluetooth reliée à votre smartphone diffusée à travers les 6 hauts parleurs , farniente ou fête à bord c'est vous qui choisissez ;)

Les compléments en supplément de la location payée sur le site à régler lors de l'embarquement le matin

* Le carburant nous partons avec le plein et nous refaisons le
plein au retour grâce à l'ordinateur de bord très précis vous
réglez exactement le carburant consommé

Vous repartirez avec une vidéo et des photos prises au drone pour votre plus grand plaisir.

Au plaisir de vous recevoir prochainement à bord

Gérard


Podrobnosti

Typ pronájmu : S doprovodnou osobou
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 10h00 / 18h00
Typ lodi: Motorová loď (Cestovní motorová jachta)
Značka - Model : Bénéteau - Flyer 8.8 SPACEdeck
Délka (m) : 9
Maximální kapacita : 11
Rok výroby : 2019
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 500hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Bénéteau - Flyer 8.8 SPACEdeck
Záchranné vybavení : Offshore
Umístění : Jiné
Délka (m) : 9
Šířka (m) : 2
Rok výroby : 2019
Maximální kapacita : 11
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Počet kajut : 1
Počet lůžek : 4
Motor : 500hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 2
Typ paliva: Bezolovnatý
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
  • Exkurzní den

Možné odjezdy:
  • Mandelieu-la-Napoule


Vybavení

WC
Sprcha
Sluneční stříška
Stůl
Teplá voda
Schůdky

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Lehátko
Sprcha na palubě
Rozkládací pohovka
Ventilátor

Energie

USB zástrčka

Kuchyň

Lednička
Dřez
Plynový vařič
Kávovar

Zábava

Schůdky
Venkovní reproduktory

Navigace

Příďový pomocný motor
VHF

Hygiena

WC
Sprcha
Teplá voda
Zásobník na sladkou vodu
Koupelna

Možnosti

BOUEE
/ půjčení
APERITIF SUR LE BATEAU
/ půjčení / osobu

Informace o majiteli: Gerard
Gerard
Člen od 2021
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jedné hodiny
Jakými jazyky se domluvíte: Čeština
Průkaz totožnosti

✓ ověřeno

Telefonní číslo

✓ ověřeno

E-mailová adresa

✓ ověřeno

Od
650 / den