PRO

Princess 60 Scatignon

Oxana Tarasiuc
Odpovídá do ~2 dní
Nízké procento přijetí

osoby: 12
Počet lůžek: 7
10h00 / 18h00
1600 hp
17 m
Se skipperem

Více o Custom Made custom - 2001

Automatický překlad

Půjčovna lodí La Spezia Princess 60 Scatignon Celková cena zahrnuje: 2člennou posádku, daně, pojištění, člun s přívěsným motorem, vybavení na šnorchlování, SUP, plážové osušky, vodu, nealkoholické nápoje, welcome drink, čerstvé ovoce, malé občerstvení, kajutu Master Cabin, která je hostům k dispozici k dennímu pronájmu, závěrečný úklid. Povinné náklady na palubu: - 750 EUR náklady na správu -...

Půjčovna lodí La Spezia Princess 60 Scatignon Celková cena zahrnuje: 2člennou posádku, daně, pojištění, člun s přívěsným motorem, vybavení na šnorchlování, SUP, plážové osušky, vodu, nealkoholické nápoje, welcome drink, čerstvé ovoce, malé občerstvení, kajutu Master Cabin, která je hostům k dispozici k dennímu pronájmu, závěrečný úklid. Povinné náklady na palubu: - 750 EUR náklady na správu - palivo podle itineráře: Záliv básníků - 250 litrů Cinque Terre - 450 litrů Portofino - 850 litrů + 700 eur navíc za 10 hodin pronájmu Vyloučeno: lodní kuchyně, přístavy, taxi lodě. Destinace: 1. Půjčovna lodí Cinque Terre a Portovenere: Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Vernazza, Monterosso a Portovenere 2. Půjčovna lodí v Zálivu básníků: Portovenere, ostrov Palmaria, ostrov Tino, Lerici a Tellaro 3. Pronájem jachet Portofino, San Fruttuoso a Santa Margherita Ligure 4. Delší pronájmy: Elba, Sardinie, Korsika, Francouzská riviéra Vítáme vás na naší Princess 60 Scatignon, nové námořní lodi. Pohodlná, kultivovaná a efektivní loď, poháněná dvěma velmi spolehlivými motory Man, každý o výkonu 800 hp, 18 metrů na délku a 5 metrů na šířku. Postaven v roce 2001, uveden na trh v roce 2002 a kompletně přestavěn v roce 2021, je schopen vám nabídnout maximální pohodlí. Přístup k moři je zaručen pohodlným výsuvným žebříkem a s naším nabídkovým řízením se můžete přiblížit k pobřeží a vychutnat si vůně nádherného pobřeží Středozemního moře. Na požádání můžete mít kromě kajuty majitele další 2 dvoulůžkové kajuty, každou s vlastní koupelnou s mramorovou deskou a jemným povrchem, všechny s pohodlnou sprchou. Velký krytý Flybridge s měkkými obvodovými pohovkami a centrálními konferenčními stolky z teaku bude vaším nádherným obývacím pokojem s nekonečným horizontem modré, který dává pocit absolutní svobody. Na přídi na vás čeká velká sluneční terasa, která pojme až 5 osob. Když nastoupíte na palubu, ve stínu Fly najdete velký teakový stůl pro vaše obědy, nebo pro dvě pohodlné povídání u sklenky dobrého vína a dobrého doutníku ..... Uvnitř obývacího pokoje, s TV obrazovkou, minibarem, kávovarem .... Dva schody vám umožní přístup do naší kuchyně, otevřeného prostoru, s mramorovými deskami jemně umístěnými v nábytku z třešňového dřeva, a do jídelního koutu, kde také najdete pohodlnou pohovku. Pár kroků vás zavede do prostoru na spaní, kde je vše elegantně navrženo. Vždy pozorný a přátelský personál vám bude k službám.

Noleggio barca La Spezia Princess 60 Scatignon

Prezzo totale include: equipaggio di 2 persone, tasse, polizza, tender con motore fuoribordo, attrezzature da snorkelling, SUP, teli mare, acqua, bibite, drink di benvenuto, frutta fresca, un piccolo snack, Cabina Master a disposizione degli ospiti per i noleggi giornalieri, pulizie finali.

I costi obbligatori da pagare a bordo:
- 750€ costi gestionali
- carburante in base all'itinerario:
Golfo...

Noleggio barca La Spezia Princess 60 Scatignon

Prezzo totale include: equipaggio di 2 persone, tasse, polizza, tender con motore fuoribordo, attrezzature da snorkelling, SUP, teli mare, acqua, bibite, drink di benvenuto, frutta fresca, un piccolo snack, Cabina Master a disposizione degli ospiti per i noleggi giornalieri, pulizie finali.

I costi obbligatori da pagare a bordo:
- 750€ costi gestionali
- carburante in base all'itinerario:
Golfo dei poeti - 250 litri
Cinque Terre - 450 litri
Portofino - 850 litri + 700 euro di extra per 10 ore di noleggio

Escluso: cambusa, porti, taxi boats.

Destinazioni:
1. Noleggio barche Cinque Terre e Portovenere: Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Vernazza, Monterosso e Portovenere
2. Noleggio barca Golfo dei Poeti: Portovenere, Isola Palmaria, Isola del Tino, Lerici e Tellaro
3. Noleggio yacht Portofino, San Fruttuoso e Santa Margherita Ligure
4. Noleggi più lunghi: Elba, Sardegna, Corsica, Costa Azzurra


Vi accogliamo sulla nostra Princess 60 Scatignon, della nuova nautica. Imbarcazione comoda, raffinata ed efficiente, animata da due affidabilissimi motori Man, ognuno da 800 hp 18 metri di lunghezza e 5 metri di larghezza. Costruita nel 2001, varata nel 2002 e refittata completamente nel 2021, e’ in grado di offrirvi il massimo del comfort.
L’accesso in mare è garantito da una comoda scaletta a scomparsa, e con il nostro tender potete avvicinarvi al litorale, e godere dei profumi della meravigliosa costa del Mar Mediterraneo.
A richiesta oltre alla cabina armatoriale, potete avere altre 2 cabine doppie, ognuna con bagno en suite con piani in marmo e finiture di pregio, tutte con comodo box doccia. Un grande Flybridge coperto, con morbidi divani perimetrali e coffee tables centrali in teak, sarà il vostro meraviglioso salotto, con l’orizzonte infinito del blu che dà la sensazione di assoluta libertà. A prua vi attende un ampio prendisole che può ospitare fino a 5 persone. Nel salire a bordo, all’ombra del Fly, troverete un grande tavolo in teak per i vostri pranzi, o per due comode chiacchiere con un buon bicchiere di vino e un buon sigaro..... All’interno, il living, con uno schermo televisivo, frigobar, macchina del caffè....
Due gradini vi permettono l’accesso alla nostra cucina, open space, con piani in marmo dolcemente appoggiati in mobili di ciliegio, e alla zona pranzo dove trovate anche un comodo divano. Qualche gradino vi porta alla zona notte, dove tutto e’ pensato con eleganza.
L’equipaggio sempre attento e cordiale sarà al vostro servizio.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 10h00 / 18h00
Typ lodi: Motorová loď (Cestovní motorová jachta / mini jachta (<18 m))
Značka - Model : Custom Made - Custom
Délka (m) : 17
Maximální kapacita : 12
Rok výroby : 2001
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 1600hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Custom Made - Custom
Záchranné vybavení : Mid-Shore
Umístění : Přístav
Délka (m) : 17
Šířka (m) : 4
Ponor (m) : 1
Rok výroby : 2001
Maximální kapacita : 12
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Počet kajut : 3
Počet lůžek : 7
Motor : 1600hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 2
Typ paliva: Nafta
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
  • Exkurzní den

  • Plavba


Vybavení

GPS
WC (3)
Sprcha
Sonar
Sluneční stříška
Stůl

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Ložní prádlo
Wifi a internet
Lehátko
Sprcha na palubě
Klimatizace
Flybridge
Koupací platforma
Topení

Energie

Zásuvka 220V
USB zástrčka
Elektrický generator

Kuchyň

Vařič
Lednička
Mrazák
Dřez
Trouba
Kávovar
Chladnička
Mikrovlnná trouba

Zábava

Schůdky
Brýle, šnorchl, ploutve
Paddleboard
TV
Venkovní reproduktory

Navigace

GPS
Sonar
Elektrický kotevní naviják
Malý člun
Autopilot
Příďový pomocný motor
VHF

Hygiena

WC (3)
Sprcha
Teplá voda
Zásobník na sladkou vodu
Koupelna (3)
Odsolovací zařízení

Možnosti

Supplément skipper (Povinné)
Jusqu'à den
/ den
Créneaux
/ půjčení
costi gestionali obbligatori - compresi nel prezzo totale (Povinné)
/ den

Informace o majiteli: Oxana Tarasiuc
Procento odezvy: 33 %
Doba odezvy: do 2 dnů
Jakými jazyky se domluvíte: Italština
Od
2 100 / den