PRO

Speedy 565 New 2


osoby: 6
10h00 / 18h00
40 hp
5 m
Bez skippera

Více o speedy 565 new 2 - 2021

Automatický překlad

Krásná půjčovna Speedy 565 nový rok 2021 super prostorná a vybavená markýzou, velkou sluneční terasou, rádiem a bluetooth stereo, která vám umožní strávit dny plné zábavy a bezstarostnosti ve společnosti přátel a rodiny. Loď o délce cca 6 metrů pojme maximálně 6 osob. Na palubě této lodi bude potěšením objevovat krásné Monopoli, Polignano a Mare a všechny jejich nádherné kulisy! Prožijete nezapomenutelný zážitek,...

Krásná půjčovna Speedy 565 nový rok 2021 super prostorná a vybavená markýzou, velkou sluneční terasou, rádiem a bluetooth stereo, která vám umožní strávit dny plné zábavy a bezstarostnosti ve společnosti přátel a rodiny. Loď o délce cca 6 metrů pojme maximálně 6 osob. Na palubě této lodi bude potěšením objevovat krásné Monopoli, Polignano a Mare a všechny jejich nádherné kulisy! Prožijete nezapomenutelný zážitek, bude to jistě jeden z nejkrásnějších zážitků vašeho léta! Loď je vybavena přívěsným motorem o výkonu 40 hp rok výroby 2021 a z tohoto důvodu ji můžete řídit i bez lodního oprávnění! Případně můžete požádat o kapitána na palubě na maximálně 4 hodiny za cenu 100 eur půldenní balíček (4 hodiny) celodenní balíček (8 hodin) Náklady na palivo jsou samostatné a jsou vypočítány na základě spotřeby při návratu Díky desetileté praxi našeho skippera objevíte všechny nejkrásnější skvosty této oblasti! Těšíme se, že vás přivítáme na palubě, jsme si jisti, že nebudete litovat! Pro jakékoliv další informace nebo poptávku mě neváhejte kontaktovat. Poznámka: Vedení si vyhrazuje právo zjistit v době pronájmu minimální zkušenosti požadované v navigaci. V opačném případě využijte možnosti zrušení rezervace, ztráta její platby, znalost řízení lodi je nezbytná, pro zabránění škodám třetím osobám i sobě samému je vyžadována maximální serióznost.

Noleggio bellissima Speedy 565 new anno 2021 super spaziosa e accessoriata di tendalino, ampio prendisole, radio è stereo bluetooth che vi permetterà di trascorrere giornate all'insegna del divertimento e della spensieratezza in compagnia di amici e famiglia.

La barca di circa 6 metri può ospitare fino ad un massimo di 6 persone. A bordo di questa imbarcazione sarà un piacere scoprire la bellissima Monopoli, Polignano a Mare e tutti i suoi...

Noleggio bellissima Speedy 565 new anno 2021 super spaziosa e accessoriata di tendalino, ampio prendisole, radio è stereo bluetooth che vi permetterà di trascorrere giornate all'insegna del divertimento e della spensieratezza in compagnia di amici e famiglia.

La barca di circa 6 metri può ospitare fino ad un massimo di 6 persone. A bordo di questa imbarcazione sarà un piacere scoprire la bellissima Monopoli, Polignano a Mare e tutti i suoi fondali meravigliosi! Vivrete un'esperienza indimenticabile, sicuramente sarà una delle esperienze più belle della vostra estate!

La barca monta un motore fuoribordo da 40 cv anno 2021 e per questo motivo potrà essere guidata da voi anche senza essere in possesso della patente nautica!

In alternativa potrete richiedere Extra uno skipper a bordo per un massimo di 4 ore al costo di 100 euro

pacchetto da mezza giornata (4 ore)
pacchetto da intera giornata (8 ore)

Il costo del carburante è a parte e viene calcolato in base al consumo al rientro

Grazie all'esperienza decennale del nostro skipper scoprirete tutte le più belle chicche del territorio!

Non vediamo l'ora di ospitarvi a bordo, siamo sicuri non ve ne pentirete!

Per qualsiasi ulteriore informazione o richiesta non esitate a contattarmi.

NB: la direzione si riserva il diritto di constatare al momento della locazione, l'esperienza minima richiesta in navigazione. In caso contrario si avvale la possibilità di annullare la prenotazione, perdendo il pagamento della stessa, saper condurre il natante è fondamentale, per prevenire danni a terzi ed a se stessi, si richiede massima serietà


Podrobnosti

Typ pronájmu : Bez skippera Licence není vyžadována - nebo - S doprovodnou osobou
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 10h00 / 18h00
Typ lodi: Motorová loď (Open - Loď bez kajuty)
Značka - Model : Speedy - 565 new 2
Délka (m) : 5
Maximální kapacita : 6
Rok výroby : 2021
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 40hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Speedy - 565 new 2
Záchranné vybavení : Pobřežní
Umístění : Lodní vlek
Délka (m) : 5
Šířka (m) : 2
Rok výroby : 2021
Maximální kapacita : 6
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 40hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 1
Typ paliva: Bezolovnatý
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
 • Exkurzní den

 • Rybaření


Vybavení

Sluneční stříška
Stůl
Schůdky
Venkovní reproduktory
USB zástrčka
Lehátko

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Lehátko
Parkování auta v místě pronájmu zdarma

Energie

USB zástrčka

Zábava

Schůdky
Venkovní reproduktory

Možnosti

frigo
/ půjčení
snorkeling
/ půjčení / osobu

Počet zákazníků, kteří tuto loď ohodnotili: 1

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

 • Julien
  Julien
  16 července 2022
  Automatický překlad

  Very good

  {{ commentTranslate }}


Informace o majiteli: Narciso
Procento odezvy: 83 %
Doba odezvy: do jednoho dne
Jakými jazyky se domluvíte: Italština
Od
130 / den