Barracuda 545

Navrhl Ante - Odpovídá do ~4h

Barracuda 545

Pro

Navrhl Ante - Odpovídá do ~4h

Osoby: 7
100 hp
5,5 m
2017
S nebo bez skippera

Více o Barracuda 545 - 2017

Text byl přeložen automaticky

Barracuda 545 je moderní motorový člun otevřeného typu určený pro každodenní výlety a sportovní aktivity v pobřežním moři, které i přes svou délku nabídnou vzrušení, zábavu, radost a pohodlí. Design lodi je dobře a dokonale navržen s vysokými boky kokpitu a ideální vnitřní hloubkou, které poskytují stabilitu a správný úkryt, ale zároveň širokou plochu pro vaše potěšení. Maximální kapacita lodi je 7 osob. Tato loď je poháněna přívěsným motorem ...

Barracuda 545 je moderní motorový člun otevřeného typu určený pro každodenní výlety a sportovní aktivity v pobřežním moři, které i přes svou délku nabídnou vzrušení, zábavu, radost a pohodlí. Design lodi je dobře a dokonale navržen s vysokými boky kokpitu a ideální vnitřní hloubkou, které poskytují stabilitu a správný úkryt, ale zároveň širokou plochu pro vaše potěšení. Maximální kapacita lodi je 7 osob. Tato loď je poháněna přívěsným motorem Honda 100HP, který se perfektně hodí k prozkoumávání okolních oblastí Splitu obohacených o ostrovy, skryté zátoky, pláže, oblasti pro šnorchlování, přímořské restaurace, dokonale modré čisté moře – zkrátka: ideální ponor pro trávení času. Vše výše uvedené spojuje komfort a design s kvalitou a moderní technologií s cílem zajistit pohodlné a bezpečné cestování s instalovaným vybavením na palubě: sprcha, sklad, bezpečnostní zařízení/výbava, bluetooth rádio/hudební systém, USB port. Pro pronájem bez kapitána je povinná platná licence a bez stejné lodi nelze pronajmout.

Barracuda 545 is modern speedboat open type and provided for daily trips and sport activities within coastal sea which will offer excitement, fun, joy and comfort despite the lenght .

Design of boat is well and perfectly designed with high cockpit sides and ideal inner depth which provide stability and proper shelter but at same time wide area for your enjoyment. Max boat capacity is 7 people. This boat is powered by Honda 100HP outboard ...

Barracuda 545 is modern speedboat open type and provided for daily trips and sport activities within coastal sea which will offer excitement, fun, joy and comfort despite the lenght .

Design of boat is well and perfectly designed with high cockpit sides and ideal inner depth which provide stability and proper shelter but at same time wide area for your enjoyment. Max boat capacity is 7 people. This boat is powered by Honda 100HP outboard engine which is perfect match for exploring surrounding areas of Split enriched by islands, hidden bays, beaches, snorkeling areas, seaside restaurants, perfect blue clear sea - shortly: ideal draft to spend your time.

All above combines comfort and design with quality and modern technology in order to secure comfortable and safe travel followed by installed equipment on board: shower, storehouse, safety equipment/gear, bluetooth radio/music system, usb port.
For rent without skipper valid licence is compulsory and without same boat can not be rented.


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Bez skippera
Se skipperem
S doprovodnou osobou
Předběžný čas začátku a konce pronájmu:
09:00 / 18:00
Kauce
(spravuje přímo majitel)
Podmínky zrušení
Mírný
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Motorová loď (Open - Loď bez kajuty)
Značka - Model
Barracuda - 545
Rok výroby
2017
Maximální kapacita
7 (6 avec skipper)
Délka (m)
5,5
Šířka (m)
2,5
Ponor (m)
0,7
Motor
100hp (1 motor) - čtyřtakt
Zvířata jsou na palubě povolena
Ne
Umístění
Jiné
Záchranné vybavení
Pobřežní

Používání

Exkurzní den
Plavba
Vodní sporty
Potápění

Vybavení

Pohodlí

Ložní prádlo
Lehátko
Sprcha na palubě

Energie

USB zástrčka

Zábava

Schůdky
Venkovní reproduktory

Navigace

Motor přídavného člunu
VHF

Hygiena

Sprcha
Zásobník na sladkou vodu

Možnosti

Supplément skipper
Od 1 den
/ den

Note globale attribuée par les locataires

5.0 - 4 komentářů

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

Roman
Roman
Text byl přeložen automaticky
Velice úžasný výlet, Ante nejlepší kapitán, doporučujeme.
{{ commentTranslate }}
Ph
Philippe
Text byl přeložen automaticky
Nice clean boat. Excellent service form Ante.
{{ commentTranslate }}
Be
Benjamin
Text byl přeložen automaticky
Very nice Trip !
{{ commentTranslate }}
Fr
Frank
Text byl přeložen automaticky
Nice trip, good service by Ante
{{ commentTranslate }}

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: Ante
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do 4 hodin
Jakými jazyky se domluvíte: Anglais
Od
180 € / den