PRO

Por La Mar


osoby: 4
Počet lůžek: 4
10h00 / 18h00
520 hp
10 m
S nebo bez skippera

Více o StarFisher 34L - 2005

Automatický překlad

MAXIMÁLNĚ 10 OSOB NA PALUBĚ + POVINNÁ POSÁDKA. OD 11 DO 18 LIDÍ MUSÍTE PŘIDAT POMOCNOU LOĎ (NAVÍC) + pomocného kapitána, pokud nemáte licenci Harmonogram: odjezd od 10:00, přílet do 20:00 (7 hodin celý den nebo 4 hodiny půl dne) Max. 10 osob na palubě + posádka = 12. Kapacita pro 18 osob s pomocným člunem (pro více informací nás kontaktujte) Rychlé a pohodlné, kde si můžete naplno užít moře a Baleárské...

MAXIMÁLNĚ 10 OSOB NA PALUBĚ + POVINNÁ POSÁDKA. OD 11 DO 18 LIDÍ MUSÍTE PŘIDAT POMOCNOU LOĎ (NAVÍC) + pomocného kapitána, pokud nemáte licenci Harmonogram: odjezd od 10:00, přílet do 20:00 (7 hodin celý den nebo 4 hodiny půl dne) Max. 10 osob na palubě + posádka = 12. Kapacita pro 18 osob s pomocným člunem (pro více informací nás kontaktujte) Rychlé a pohodlné, kde si můžete naplno užít moře a Baleárské ostrovy. Možnost pohodlně přespat maximálně 5 osob. Lze pronajmout s kapitánem i bez, v půjčovnách bez skippera je povinné mít na palubě námořníka naší společnosti proškoleného tak, aby byl schopen kapitánovi pomoci při všech manévrech a s velkou znalostí lodi a pobřeží , cena námořníka Je 100 € a platí se v přístavu před odjezdem i kapitánovi (225 € den / 175 € 1/2 dne). Pokud se pronajímá pro 6 a více osob, je povinné zaplatit námořníkovi. Loď má 2 prostorné kajuty na spaní, samostatnou koupelnu se sprchou, velkou sluneční terasu na přídi, Britge flybridge s markýzou, stereo s Bluetooth, Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň, mikrovlnnou troubu, lednici, kuchyňské náčiní, nádobí, TV a veškerou techniku pro bezpečnou navigaci, radar, GPS plotr, hloubkoměr, AIS... Má pomocný pneumatický člun s motorem (v ceně pronájmu) a možnost banánového člunu (50 €), vybavení na šnorchlování (jsou nové a klient si je bere, stojí 20 € za vybavení), paddleboard (50 €) a koblihy (50 €). Nabízíme možnost udělat si vlastní grilování s jídlem, které si přinesete nebo nás požádáte a my vám ho připravíme v našem grilu za cenu 30€ za obsluhu (můžete označit v extra možnostech). Na palubě máte také možnost podávat catering s různými mallorskými produkty (Pa amb Oli se šunkou a sýrem, masové empanády, zeleninové cocarroi, trampó coca a ensaimada), zapíjené mallorským vínem, nealkoholickými nápoji nebo pivem za € 28. na osobu lze také objednat paellu, aby byla přivezena na palubu. Výpůjční doba na 1 den je od 10 do 19 hodin (možná dohoda), lze pronajmout i na půl dne, dopoledne, odpoledne a večer. Spotřeba paliva je cca 60 litrů za hodinu navigace (orientační) a není zahrnuta v ceně, odečítá se z peněz zálohy. Nezapomeňte přinést nevyřízenou částku do přístavu v HOTOVOSTI a předat ji přímo kapitánovi. Pokud jej nepřinesete v hotovosti, budeme si muset účtovat dalších 21 % (DPH) za platbu kreditní kartou. Loď se nachází na adrese: Marine Sea Club Dok 23 (vpředu je obvykle naše auto z (Hidden Data)) *Problém s parkováním: obvykle propustí 1 auto na rezervaci. Že ano, pokud uvidíte, že je zasáhli, řekněte, že jdete vyložit nápoje a jídlo, protože je to trochu daleko. Když se pak dostanou k lodi, mohou bez problémů zaparkovat.

MÁXIMO 10 PERSONAS A BORDO + TRIPULACIÓN OBLIGATORIA.
DE 11 A 18 PERSONAS HAY QUE AÑADIR LANCHA AUXILIAR (EN EXTRAS) + Patrón auxiliar si no se dispone de titulación

Horarios: salida desde las 10h, llegada hasta las 20h (7 horas día completo o 4 horas medio día) Máx 10 personas a bordo + tripulación = 12.
Capacidad para 18 personas con lancha auxiliar (contacten con nosotros para más información)

Rápida y cómoda donde podrás...

MÁXIMO 10 PERSONAS A BORDO + TRIPULACIÓN OBLIGATORIA.
DE 11 A 18 PERSONAS HAY QUE AÑADIR LANCHA AUXILIAR (EN EXTRAS) + Patrón auxiliar si no se dispone de titulación

Horarios: salida desde las 10h, llegada hasta las 20h (7 horas día completo o 4 horas medio día) Máx 10 personas a bordo + tripulación = 12.
Capacidad para 18 personas con lancha auxiliar (contacten con nosotros para más información)

Rápida y cómoda donde podrás disfrutar al máximo del mar y de las Islas Baleares.

Capacidad para dormir cómodamente un máximo de 5 personas.

Se puede alquilar con o sin patrón, en los alquileres sin patrón es obligatorio llevar a bordo a un marinero de nuestra empresa capacitado para poder ayudar al patrón en todas las maniobras y con un gran conocimiento del barco y de la costa, el precio del marinero es de 100€ y se paga en el puerto antes de la salida al igual que al patrón (225€ día / 175€ 1/2 día).

Si se alquila para 6 o más personas es obligatorio pagar el marinero.

La embarcación dispone de 2 cabinas amplias para dormir, baño independiente con ducha, amplio solárium en proa, fly Britge con toldo, equipo de música con Bluetooth, Wifi, cocina completa, microondas, nevera, utensilios de cocina, vajilla, TV y toda la tecnología para navegar seguros, radar, Plotter GPS, Sonda, AIS...
Dispone de lancha auxiliar neumática con motor (incluído en el precio de alquiler) y opción de banana de arrastre (50€), equipos de esnórquel (son nuevos y se los lleva el cliente cuestan 20€ por equipo), tabla de paddle (50€) y donut (50€).

Ofrecemos la posibilidad de hacer tu propia barbacoa con la comida que tu traigas o nos la pides a nosotros y te la preparamos en nuestra BBQ con un coste de 30€ por el servicio (lo puedes marcar en las opciones extras). También tienes la posibilidad de servir un catering a bordo de variedad de productos Mallorquines (Pa amb Oli de Jamón y queso, empanadas de carne, cocarroi de verduras, coca de trampó y ensaimada), regados con vino Mallorquín, refrescos o cerveza por 28€ por persona, también se pueden encargar paellas para que nos las traigan a bordo.

Los horarios de alquiler de 1 día son de 10 de la mañana a 19h de la tarde (se pueden negociar), también se puede alquilar medio día, mañana, tarde y noche.
El consumo de combustible es de unos 60 litros por hora de navegación (aproximados) y no está incluido en el precio, se descuenta del dinero de la fianza.

Recuerde traer el importe pendiente en puerto en EFECTIVO y dárselo directamente al capitán. Si no lo traes en efectivo tendremos que cobrar un 21% extra (IVA) a pagar con tarjeta de crédito.

El barco se encuentra en:
Club de Mar Marina
Pantalán 23 (suele estar nuestro coche de(Datos ocultos)en frente)

*Tema párking: suelen dejar pasar 1 coche por reserva. Eso sí, si ven que les ponen pegas decid que vais a descargar bebidas y comida porque está un poco lejos. Luego cuando lleguen al barco podrán aparcar sin problema.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Bez skippera - nebo - Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 10h00 / 18h00
Typ lodi: Motorová loď (Cestovní motorová jachta / mini jachta (<18 m))
Značka - Model : Starfisher - StarFisher 34L
Délka (m) : 10
Maximální kapacita : 4
Rok výroby : 2005
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 520hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Starfisher - StarFisher 34L
Záchranné vybavení : Pobřežní
Umístění : Přístav
Délka (m) : 10
Šířka (m) : 3
Rok výroby : 2005
Maximální kapacita : 4
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Počet kajut : 2
Počet lůžek : 4
Motor : 520hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 2
Typ paliva: Nafta (objem 800 l)
Zvířata jsou na palubě povolena : Ano
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
 • Exkurzní den

 • Plavba

 • Rybaření

 • Potápění


Vybavení

GPS
WC (1)
Sprcha
Sonar
Sluneční stříška
Stůl

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Ložní prádlo
Wifi a internet
Lehátko
Sprcha na palubě
Rozkládací pohovka
Flybridge
Koupací platforma
Ventilátor
Venkovní polštáře
Můstek
Ručníky
Bluetooth připojení
Cockpit teck
Teakový rošt
Venkovní lednička

Energie

Zásuvka 220V
USB zástrčka

Kuchyň

Vařič
Lednička
Dřez
Barbecue
Plancha
Chladnička
Mikrovlnná trouba

Zábava

Schůdky
Vybavení pro rybaření
Brýle, šnorchl, ploutve
Paddleboard
TV
Venkovní reproduktory
Držák na pruty
Detektor ryb

Navigace

GPS
Sonar
Elektrický kotevní naviják
Malý člun
Motor přídavného člunu
Příďový pomocný motor
VHF
AIS
Speedometer
Radar

Hygiena

WC (1)
Sprcha
Teplá voda
Zásobník na sladkou vodu (250 l)
Koupelna (1)
Šedá nádrž na vodu

Možnosti

Final cleaning (Povinné)
/ půjčení
Supplément skipper
Créneaux
/ půjčení
À partir de 1 den
/ den
Paddle board
/ půjčení
Donut
/ půjčení
Hotel transfer (up to 20 km from Palma de Mallorca)
/ půjčení
Snokeling set (the client can keep it)
/ půjčení / osobu
Banana
/ půjčení

Počet zákazníků, kteří tuto loď ohodnotili: 7

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

 • Claudia
  Claudia
  26 září 2022
  Automatický překlad

  Gut. Es hat alles problemlos geklappt.

  {{ commentTranslate }}

 • Pa
  Paul
  06 září 2022
  Automatický překlad

  Sergio was a great host and organised everything in advance! We had a lovely afternoon boat trip. The flexibility was great as the usual beach club we would stop at for dinner was closed. The boat was clean and well maintained.

  {{ commentTranslate }}

 • Maria Soledad
  Maria Soledad
  08 srpna 2022
  Automatický překlad

  Super! Un dia espectacular. 100% recomendado.

  {{ commentTranslate }}

 • Sergey
  Sergey
  16 června 2022
  Automatický překlad

  The service was good, but the Boat is very old. All trip you will smell fuel and smoke from the engine. You can find cheaper options on Mallorca with better boats.

  {{ commentTranslate }}

  Sergio Alcaraz
  Odpověď od Sergio Alcaraz června 2022
  června 2022
  Automatický překlad

  Hello Sergey. We never had any issue with the smell you say, but it is duly noted. Regarding the age of the boat it is the one that shows on the add, we dont lie about the age of the boat, it is from 2005. Thank you.

  {{ commentTranslateReply }}

 • Cl
  Claire
  06 června 2022
  Automatický překlad

  Perfect day cruising in a gorgeous clean boat plenty of space x couldn’t have been more helpful, loved the water sports x thank you captain & all your crew x Claire & family x May 2022 x

  {{ commentTranslate }}

  Sergio Alcaraz
  Odpověď od Sergio Alcaraz června 2022
  června 2022
  Automatický překlad

  Thank you so much Claire for your lovely words! We also had a very good time with you lot! See you soon.

  {{ commentTranslateReply }}

 • Pauline
  Pauline
  08 května 2022
  Automatický překlad

  Très sympathiques et à l’écoute des demandes. Skipper discret pour nous laisser profiter ! Un agréable moment avec de supers spot. Je recommande :)

  {{ commentTranslate }}

  Sergio Alcaraz
  Odpověď od Sergio Alcaraz Května 2022
  Května 2022
  Automatický překlad

  Merci Pauline! :)

  {{ commentTranslateReply }}

 • Ma
  Mailys
  18 září 2021
  Automatický překlad

  Esta bien, muy acogedor

  {{ commentTranslate }}


Informace o majiteli: Sergio Alcaraz
Od
380 / den