Blu sun odyssey 440

Giuseppe
Odpovídá do ~1h

Blu sun odyssey 440

Pro

Giuseppe
Odpovídá do ~1h

Osoby: 8
Kajuty: 3
13,7 m
2019
S nebo bez skippera

Více o Jeanneau Sun Odyssey 440 - 2019

Automatický překlad

Oceněná loď Sun Odyssey 440, vítěz několika titulů po celém světě, je nejluxusnější a nejpohodlnější plachetnicí v naší flotile. Je 13,3 metru dlouhý a 4,30 metru široký. Blu je ve verzi se 3 kajutami a dvěma koupelnami. Velmi prostorný jak uvnitř, tak na palubě, věříme, že silnou stránkou této lodi je pohodlí, kajuta na přídi je skutečným apartmá, budete hýčkáni mnoha možnostmi, kterými je loď vybavena...

Oceněná loď Sun Odyssey 440, vítěz několika titulů po celém světě, je nejluxusnější a nejpohodlnější plachetnicí v naší flotile. Je 13,3 metru dlouhý a 4,30 metru široký. Blu je ve verzi se 3 kajutami a dvěma koupelnami. Velmi prostorný jak uvnitř, tak na palubě, věříme, že silnou stránkou této lodi je pohodlí, kajuta na přídi je skutečným apartmá, budete hýčkáni mnoha možnostmi, kterými je loď vybavena (výsuvná mikrovlnná trouba, audio systém Bose se subwooferem, ambientním osvětlením v každé kabině, jídelním koutem, uvnitř skříní a v koupelnách. mnohem více), i když to není na úkor výkonu, a protože rádi nabízíme na trh lodě s dobrým výkonem, mají zmanipulované Blu s kýlem hlubokým 2,20 m, výbornou plochou plachty a nezapomeňme na výtlak pouhých 8400 kg. Lůžka v chatkách jsou všechna standardní italská dvoulůžka, v koupelnách jsou xxl toalety (jako ty domácí), samostatné sprchy se zavíráním. Rozměry kokpitu jsou značné a jeho transformovatelnost skutečně exkluzivní. Ale možná nejvíce se nám líbí půdorys paluby: krátká paluba, velká sluneční paluba, velmi prostorný zadní kokpit, který lze otevřít elektronicky, a bezpečný a pohodlný pohyb kolem trupu jsou podle našeho názoru největší předností.

Il Sun Odyssey 440 barca pluripremiata e vincitrice di diversi titoli in tutto il mondo, è l imbarcazione a vela più lussuosa e comoda della nostra flotta. È lunga 13.3 metri e larga 4.30 meetri. Blu è in versione 3 cabine e due bagni.
Molto Spaziosa sia negli interni che in coperta, riteniamo che il punto di forza di questa barca sia la comodità, la cabina a prua è una vera e propria suite, sarete coccolati da molteplici optional di cui é...

Il Sun Odyssey 440 barca pluripremiata e vincitrice di diversi titoli in tutto il mondo, è l imbarcazione a vela più lussuosa e comoda della nostra flotta. È lunga 13.3 metri e larga 4.30 meetri. Blu è in versione 3 cabine e due bagni.
Molto Spaziosa sia negli interni che in coperta, riteniamo che il punto di forza di questa barca sia la comodità, la cabina a prua è una vera e propria suite, sarete coccolati da molteplici optional di cui é dotata la barca (forno a microonde a scomparsa, impianto audio bose con sub woofer, luci d ambiente in ogni cabina, dinette, dentro gli armadi e nei bagni. Pozzetto trasformabile in prendisole, motore maggiorato, bow thruster retrattile, elettronica ai massimi livelli, rifiniture interni in pelle e legno grey cedar e molto altro ancora) anche se ciò non va a discapito delle prestazioni, e poichè a noi piace proporre al mercato barche con buone prestazioni, abbiamo armato Blu con chiglia profonda 2,20m, un ottima superfice velica e non dimentichiamo il dislocamento di soli 8400kg.
I letti delle cabine sono tutti matrimoniali standard italiani, i bagni hanno wc di misura xxl (come quelli di casa) docce separate con chiusura. Le dimensioni del pozzetto sono notevoli e la sua trasformabilità è davvero esclusiva. Ciò che però forse a noi piace di più è il piano di coperta: tuga corta, ampio prendisole, pozzetto spaziosissimo plancia di poppa apribile elettronicamente e circolazione sicura e comoda intorno allo scafo sono a nostro parere i migliori punti di forza.


Podrobnosti

Conditions de location

Typ pronájmu
Bez skippera
Se skipperem
S doprovodnou osobou
Předběžný čas začátku a konce pronájmu:
16:30 / 09:00
Kauce
(spravuje přímo majitel)
Podmínky zrušení
Mírný

Bateau

Typ lodi
Plachetnice
Značka - Model
Jeanneau - Sun Odyssey 440
Rok výroby
2019
Maximální kapacita
8
Počet kajut
3
Počet lůžek
8
Délka (m)
13,7
Šířka (m)
4,3
Ponor (m)
2,2
Záchranné vybavení
Základní
Typ paliva:
Nafta
Zvířata jsou na palubě povolena
Ne
Umístění
Přístav
Motor
57hp
Počet motorů
1
Palivo
Není zahrnuto v ceně
Typ motoru
čtyřtakt

Používání

Exkurzní den
Plavba
Rybaření

Možné odjezdy:

Monte di Procida
Procida
Procida

Vybavení

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Ložní prádlo
Lehátko
Sprcha na palubě
Parkování auta v místě pronájmu zdarma

Energie

Zásuvka 220V
USB zástrčka

Kuchyň

Vařič
Lednička
Mrazák
Dřez
Plancha

Zábava

Schůdky
Vybavení pro rybaření
Brýle, šnorchl, ploutve
Venkovní reproduktory

Navigace

GPS
Sonar
Elektrický kotevní naviják
Malý člun
Autopilot
Motor přídavného člunu
Příďový pomocný motor
VHF
AIS

Hygiena

WC
Sprcha
Teplá voda
Zásobník na sladkou vodu
Koupelna

Možnosti

pulizia finale (comprende 2 sanificazioni all'ozono)
Povinné
/ půjčení
Supplément skipper
Créneaux
/ půjčení
À partir de 1 den
/ den
canoa 2 persone
/ půjčení
motore fuoribordo per tender
/ půjčení
lenzuola e set ascigamani per persona
/ půjčení / osobu

5.0 - 3 commentaires

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

Gi
Giorgio
Automatický překlad
Solo una parola... Meravigliosa. Barca perfetta in ogni dettaglio e assistenza totale, dal momento in cui abbiamo raggiunto il molo di Monte Procida, fino al ritorno. Che dire di più, simpatia e professionalità. Non potevamo aspettarci di più, anche il meteo è stato perfetto. Torneremo presto a godere del piacere di navigare con Blu di Giuseppe.
{{ commentTranslate }}
Giuseppe
Giuseppe
Automatický překlad
Grazie Giorgio il piacere è tutto mio, siete una famiglia meravigliosa.
{{ commentTranslate }}
Robert
Robert
Automatický překlad
I have rented boats in the Mediterranean for more than 20 years. Giuseppe is by far the best and customer friendly owner I have dealt with. He is a regatta sailer and is a great guy for anyone who understands how to sail a +40 feet ship. Robert van der Werff
{{ commentTranslate }}
Fred
Fred
Automatický překlad
Blu is a very comfortable and very well equipped. We got a great service from Giuseppe for both check in and check out. Procida harbor is very convenient for the departure (supermarket nearby, ...) and for the end of the cruise (very accessible duel station and great restaurants).
{{ commentTranslate }}

Où se trouve le bateau ?


Informace o majiteli: Giuseppe
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jedné hodiny
Jakými jazyky se domluvíte: Italien
Od
300 € / den