PRO

ASTONDOA 50 FLY

Antonio
Odpovídá do ~1h
Osvědčený majitel

osoby: 12
Počet lůžek: 8
10h00 / 20h00
1000 hp
15 m
Se skipperem

Více o Astondoa 50 GL - 2002

Automatický překlad

Vítejte v Marbelle! Jaký lepší způsob, než si užít pobřeží Marbelly na palubě našeho létajícího člunu Astondoa 50 Pro 12 osob s kapitánem. Délka 15 metrů, se zadními sedadly, velká příďová sluneční terasa. Tato loď je ideální pro skvělý čas s přáteli a rodinou. Sprcha ve vaně, koupelna, lednice a koupelna. Loď přepravuje prkna na paddle surfing a šnorchlovací masky zdarma. V ceně je zahrnuta...

Vítejte v Marbelle! Jaký lepší způsob, než si užít pobřeží Marbelly na palubě našeho létajícího člunu Astondoa 50 Pro 12 osob s kapitánem. Délka 15 metrů, se zadními sedadly, velká příďová sluneční terasa. Tato loď je ideální pro skvělý čas s přáteli a rodinou. Sprcha ve vaně, koupelna, lednice a koupelna. Loď přepravuje prkna na paddle surfing a šnorchlovací masky zdarma. V ceně je zahrnuta voda, pivo, nealko nápoje, cava a občerstvení (svačiny, chipsy atd.) ***NOT OPEN BAR*** Má USB konektor pro nabíjení mobilu nebo připojení elektronického zařízení. Zadní hudba a létat. **Půl dne odpovídá 4 hodinám a celý den 8 hodinám...** 2 hodiny požádejte o nabídku.... **Půldenní pracovní doba od 10:00 do 14:00 nebo od 15:30 do 19:30** **Celodenní rozvrh... Flexibilní s maximálním vstupem do přístavu v 19:30. **ZAHRNUTO V CENĚ** - Kapitán a námořník. -Některé občerstvení a dva nápoje na osobu, -není to otevřený bar, můžete si přinést jídlo a pití. -Iva -Palivo zahrnuté v ceně za míle uvedené níže. -2 HODINY (MAXIMÁLNĚ 8 MILES/MILES/) -4 HODINY (MAXIMÁLNĚ 15 MILES/MILES) -8 HODIN (MAXIMÁLNĚ 30 MILES/MILES) - RYCHLOST NAVIGACE OD 9 DO 10 uzlů... **NENÍ ZAHRNUTO V CENĚ** -Jiné přístavy kromě marbellského přístavu. - Rychlost vyšší než 10 uzlů PALIVO NAVÍC/PALIVO---+200 EUR/HOD Kotvení v maríně Marbella v ceně, ostatní přístavy na náklady klienta...cena každého přístavu se liší podle přístavu, kde chcete kotvit. DALŠÍ PODROBNOSTI: **Stravování na palubě lze zapůjčit na vyžádání... **Jídlo a nápoje si lze vzít na palubu... ** Pořádají se také výlety do Gibraltarského průlivu. Délka exkurze je 10 hodin a její cena je 3595,- se vším všudy. Storno podmínky: V případě, že povětrnostní podmínky neumožní uskutečnění exkurze a nenajdeme náhradní termín, budou vráceny celkové částky zaplacené předem. Nepříznivé povětrnostní podmínky jsou takové, které brání lodi opustit přístav nebo exkurze není pro naše klienty provedena bezpečně a pohodlně. Vzhledem k neustálým změnám počasí se budeme moci definitivně rozhodnout až 1 hodinu před začátkem exkurze. V žádném případě nelze rozhodnout o zkrácení exkurze za chodu, jakmile byla zahájena, což znamená snížení sazby. Pokud klient schválí změnu termínu, ale po přijetí se rozhodne zrušit, zaplacenou částku již nelze vrátit. Společnost nebude povinna provádět další změny termínů, pokud se tak nestane z meteorologických důvodů. Pokud se klient dostaví pozdě na svůj rezervační čas, společnost mu není povinna poskytnout více času navíc. V případě, že klient neodejde z firemních důvodů včas, bude mu to kompenzováno nabídkou více času.

Bienvenido a Marbella!

Que mejor manera que disfrutar de las costa de Marbella a bordo de nuestra embarcación Astondoa 50 fly Para 12 personas con patrón.

Una longitud de 15 metros, con asientos en popa, un gran solarium de proa . Esta embarcación es perfecta para pasarlo en grande con amigos y familia. Ducha en bañera, baño,frigoríficos y baño.


El barco lleva tablas de paddel surf y mascaras de snorkel sin coste alguno.


En...

Bienvenido a Marbella!

Que mejor manera que disfrutar de las costa de Marbella a bordo de nuestra embarcación Astondoa 50 fly Para 12 personas con patrón.

Una longitud de 15 metros, con asientos en popa, un gran solarium de proa . Esta embarcación es perfecta para pasarlo en grande con amigos y familia. Ducha en bañera, baño,frigoríficos y baño.


El barco lleva tablas de paddel surf y mascaras de snorkel sin coste alguno.


En el precio incluimos agua, cervezas, refrescos, cava y snacks(saladitos, patatas fritas etc) ***NO ES BARRA LIBRE***

Dispone de enchufe USB para cargar el móvil o conectar algún aparato electrónico.
Música en popa y fly.

**Medio día corresponde a 4 horas y día completo a 8 horas...** 2 horas pedir oferta....
**Horario de medio día de 10:00 a 14:00 o de 15:30 a 19:30**
**Horario de día completo... Flexible con entrada en puerto máxima a las 19:30 horas.

**INCLUIDO EN EL PRECIO**
-Patrón y marinero.
-Algunos snacks y dos bebidas por persona,-no es barra libre, se puede traer comida y bebida.
-Iva
-Combustible incluido en el precio para las millas indicadas más abajo.
-2 HORAS (MAX 8 MILLAS/MILES/)
-4 HORAS (MAX 15 MILLAS/MILES)
-8 HORAS (MAX 30 MILLAS/MILES)
-VELOCIDAD DE NAVEGACION DE 9a 10 NUDOS...

**NO INCLUIDO EN EL PRECIO**
-Otros puertos que no sea puerto deportivo de Marbella.
-Velocidad superior a 10 nudos
COMBUSTIBLE EXTRA/EXTRA FUEL---+200 EUROS/HORA

Atraque en puerto deportivo de Marbella incluido, demás puertos a cargo del cliente...el precio de cada puerto varia según el puerto donde se quiera atracar.DETALLES EXTRAS:

**Se puede contratar catering a bordo bajo pedido...
**Se puede traer a bordo comida y bebida...
** También se realizan excursiones hasta el estrecho de Gibraltar. La duración de la excursión es de 10 h y tiene un precio de 3595 con todo incluido.

Política de cancelación:

En caso de que las condiciones meteorológicas impidan la celebración de la excursión y no podamos encontrar fecha alternativa se procederá a devolver el total de las cantidades entregadas por adelanto.

Las condiciones meteorológicas adversas son aquellas que impidan que el barco no pueda salir del puerto o bien que la excursión no se lleve a cabo con seguridad y comodidad para nuestros clientes.

Debido a los cambios constantes de la meteorología no podremos tomar una decisión definitiva hasta 1 hora antes del inicio de la excursión.

En ningún caso se podrá decidir acortar la excursión sobre la marcha una vez iniciada la misma, significando esto en una reducción de la tarifa.

Si el cliente aprueba un cambio de fecha pero una vez aceptado decide cancelar, ya no se podrá devolver el importe pagado. La empresa no estará obligada a realizar más cambios de fechas a no ser que sean por motivos meteorológicos.

Si el cliente llega tarde a su hora de la reserva, la empresa no está obligada a darle más tiempo extra. En el caso que el cliente no salga a su hora por motivos de la empresa si se compensará ofreciéndole mas tiempo al cliente.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 10h00 / 20h00
Typ lodi: Motorová loď (Cestovní motorová jachta / mini jachta (<18 m))
Značka - Model : Astondoa - Astondoa 50 GL
Délka (m) : 15
Maximální kapacita : 12
Rok výroby : 2002
Kauce :
Motor : 1000hp
Palivo : Včetně
Značka - Model : Astondoa - Astondoa 50 GL
Záchranné vybavení : Pobřežní
Umístění : Přístav
Délka (m) : 15
Šířka (m) : 4
Ponor (m) : 2
Rok výroby : 2002
Maximální kapacita : 12
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Počet kajut : 3
Počet lůžek : 8
Motor : 1000hp
Typ motoru : dvoutakt
Počet motorů : 2
Typ paliva: Nafta
Zvířata jsou na palubě povolena : Ano
Palivo : Včetně
Používání :
 • Exkurzní den

 • Plavba

 • Rybaření

 • Regata


Vybavení

GPS
WC
Sprcha
Sonar
Sluneční stříška
Stůl

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Ložní prádlo
Wifi a internet
Lehátko
Sprcha na palubě
Flybridge
Koupací platforma

Energie

USB zástrčka

Kuchyň

Lednička
Mrazák
Trouba
Mikrovlnná trouba

Zábava

Schůdky

Navigace

GPS
Sonar

Hygiena

WC
Sprcha
Teplá voda
Zásobník na sladkou vodu
Koupelna

Možnosti

Supplément skipper (Povinné)
Jusqu'à den
Inclus
Créneaux
Inclus

Počet zákazníků, kteří tuto loď ohodnotili: 6

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

 • Charles
  Charles
  05 října 2022
  Automatický překlad

  Had a great ride out of Marbella with a large group. Everyone was helpful and very nice. Would book with them again!

  {{ commentTranslate }}

 • Kelly
  Kelly
  22 dubna 2022
  Automatický překlad

  Amazing hospitality, a shame we couldn’t go out on the sea due to Mother Nature, but other than that we had a brilliant day and was compensated for 6 hours instead of the 3 hours we paid for due to the weather. Luis our skipper was an absolute gentleman and great host. We hosted a surprise engagement that was the perfect setting.

  {{ commentTranslate }}

 • Rodrigo
  Rodrigo
  21 dubna 2022
  Automatický překlad

  Todo perfecto

  {{ commentTranslate }}

 • Victor
  Victor
  21 srpna 2021
  Automatický překlad

  La salida que hemos tenido hoy de 8 hrs a sido espectacular, trato y servicio con el Capitán Luis y su tripulante excepcional, sin lugar a duda volveremos a repetir. Gracias

  {{ commentTranslate }}

 • Cherida
  Cherida
  30 července 2021
  Automatický překlad

  Het was super op de boot. Ik heb een geweldige verjaardag gehad. Mijn kapitein was een topper.

  {{ commentTranslate }}

 • Ra
  Ralf
  18 července 2021
  Automatický překlad

  We had a poor experience. Booked a week in advance. Got multiple calls and messages the day before and the morning of our booking asking to do an earlier trip or postpone. Eventually the captain decided to finish 90min earlier than booked saying that the weather wasn’t good. Also he came with his two sons and grand daughter. Overall a poor experience and certainly nothing we would recommend.

  {{ commentTranslate }}

  Antonio
  Odpověď od Antonio července 2021
  července 2021
  Automatický překlad

  PARTE DE LO QUE USTED DICE ES FALSO, Y NO PORQUE NO QUIERA RECONOCER NADA, QUE EN EL CASO LO FUERA LO HARIA SIN NINGUN TIPO DE PROBLEMA YA QUE NO ME IMPORATARIA RECONOCER ERRORES PARA ASI MEJORARLOS. TENGO UN DOCUMENTO FIRMADO POR USTED Y SE LE INDICA QUE EL TIEMPO ESTA MAL Y QUE USTED ACEPTA SALIR A NAVEGAR CON ESE TIEMPO. EL DOCUMENTO LO ADJUNTARE A ESTA PLATAFORMA PARA QUDE CONSTANCIA DE ELLO. TODO LO QUE SEA MEJORAR ENCANTADO DE HACERLO,PERO CUANDO SE MIENTE DEBEMOS DEFENDERNOS COMO ES NORMAL. SIN MAS RECIBA UN CORDIAL SALUDO.

  {{ commentTranslateReply }}


Informace o majiteli: Antonio
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jedné hodiny
Jakými jazyky se domluvíte: španělština
Od
550 / den