Alalunga 78 - 1994

Alalunga 78 - 1994

Pro


Osoby: 6
23,8 m
1994
Se skipperem

Více o Ziveli

Text byl přeložen automaticky

Nabízíme k pronájmu Alalunga 78 z roku 1994, odjezd z San Salvo. Ziveli je jachta, který se skvěle hodí k pronájmu. Tato: boat_type je velmi snadno manévrovatelná a hodí se na plavbu trvající jeden týden či déle. Počet komfortních kajut: 4 a počet osob na lodi: 6. S celkovou délkou24 m a výkonem HP bude tato loď vaším nejlepším společníkem na nezapomenutelné dovolené v okolí San Salvo Pro vaše pohodlí Ziveli má 4 toaletu se sprchou Konkrétně zahrnuje ...

Nabízíme k pronájmu Alalunga 78 z roku 1994, odjezd z San Salvo. Ziveli je jachta, který se skvěle hodí k pronájmu. Tato: boat_type je velmi snadno manévrovatelná a hodí se na plavbu trvající jeden týden či déle. Počet komfortních kajut: 4 a počet osob na lodi: 6. S celkovou délkou24 m a výkonem HP bude tato loď vaším nejlepším společníkem na nezapomenutelné dovolené v okolí San Salvo Pro vaše pohodlí Ziveli má 4 toaletu se sprchou Konkrétně zahrnuje následující vybavení: Autopilot, Motor přídavného člunu, Příďový pomocný motor, TV, Sprcha na palubě, Odsolovací zařízení, Klimatizace. Žádosti o rezervaci a cenovou nabídku zpracovává přímo SamBoat. Prostřednictvím platformy vám budou nabízeny ty nejlepší ceny.

Offriamo il noleggio di una Alalunga 78 del 1994 da San Salvo. Ziveli è una yacht di lusso perfettamente adatto al noleggio. Questa yacht di lusso è molto piacevole da usare per una crociera di una settimana o più. La barca ha 4 cabine confortevoli e una capacità della barca di 6 persone. Con una lunghezza totale di 24 metri, sarà il vostro migliore alleato per trascorrere una straordinaria vacanza sull'acqua nei dintorni di San Salvo Per il tuo comfort, ...

Offriamo il noleggio di una Alalunga 78 del 1994 da San Salvo. Ziveli è una yacht di lusso perfettamente adatto al noleggio. Questa yacht di lusso è molto piacevole da usare per una crociera di una settimana o più. La barca ha 4 cabine confortevoli e una capacità della barca di 6 persone. Con una lunghezza totale di 24 metri, sarà il vostro migliore alleato per trascorrere una straordinaria vacanza sull'acqua nei dintorni di San Salvo Per il tuo comfort, Ziveli dispone di 4 con doccia Ha il seguente equipaggiamento: Pilota automatico, Motore fuoribordo, Elica di prua, TV, Doccia di poppa, Dissalatore, Aria condizionata. Le richieste di prenotazione e i preventivi sono gestiti direttamente da SamBoat. Otterrai i prezzi migliori attraverso la piattaforma.


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu:
19:30 / 09:00
Kauce
Žádná záloha není nutná
Podmínky zrušení
Individualizované
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Jachta
Značka - Model
Alalunga - Alalunga 78
Rok výroby
1994
Povolená kapacita
6
Počet kajut
4
Počet lůžek
6
Počet toalet
4
Délka (m)
23,8
Šířka (m)
6,2
Ponor (m)
1,8
Kapacita paliva
320 L
Zvířata jsou na palubě povolena
Ne
Umístění
Přístav
Další možné odjezdy
San Salvo

Chcete se zeptat?

S organizací plavby vám pomůže odborník.
picture-commercial
Nic
Poradce pro plavby
+44 1227 479900

Vybavení

Navigace

GPS
Elektrický kotevní naviják
Malý člun
Autopilot
Motor přídavného člunu
Příďový pomocný motor

Hygiena

WC (4)
Koupelna (4)
Odsolovací zařízení

Pohodlí

Stůl
Sprcha na palubě
Klimatizace
Flybridge
Můstek

Zábava

TV

Kuchyň

Lednička

Energie

Elektrický generator

Možnosti

Supplément skipper
Povinné
Včetně
Rotta Dalmazia centrale + APA (A route must be selected)
Povinné
/ týden
Rotta Tremiti e Gargano + APA (A route must be selected)
Povinné
/ týden
Included in the price: final cleaning, 3 crew members, sheets, towels, tender (3.30 m) with 20 HP engine, generator and air conditioning, navigation fees.
Zdarma
Not included in the base price: fuel, galley and moorings
Zdarma

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: Profesionální Partner
Profesionální Partner
Člen od 2020
PRO
Podívejte se na všechny lodě této charterové společnosti
Od
/ den
Zrušení zdarma