BLUENOTE

Georges
Odpovídá do ~4h
Nízké procento přijetí

osoby: 6
Počet lůžek: 4
Kajuty: 2
09h00 / 18h00
15 m
Se skipperem

Více o Looping 50 Aquablue - 2007

Automatický překlad

Vítejte na palubě BLUENOTE! Looping 50, design Lüscher, střih pro rychlou jízdu v naprosté bezpečnosti. V roce 2016 jsem naplul 22 000 námořních mil z Austrálie do Francie, abych přivezl zpět tuto loď, vynikající chodec a pohodlnou, po které budete snít stejně jako já. Je to 15metrový katamaran, inovativní s Lrig rig = karbonový stěžeň s křídly, bez kotvení. S mými cestami po celém světě od roku 1994, s rodinou

Vítejte na palubě BLUENOTE! Looping 50, design Lüscher, střih pro rychlou jízdu v naprosté bezpečnosti. V roce 2016 jsem naplul 22 000 námořních mil z Austrálie do Francie, abych přivezl zpět tuto loď, vynikající chodec a pohodlnou, po které budete snít stejně jako já. Je to 15metrový katamaran, inovativní s Lrig rig = karbonový stěžeň s křídly, bez kotvení. S mými cestami po celém světě od roku 1994, s rodinou nebo v konvojích, vás zvu, abyste vás přivítali na palubě, abych se s vámi podělil o své zkušenosti, svou vášeň a vyměnil si podle idylických kotvišť Korsiky, která vás přiměji objevit. . Pokud si přejete, můžete se zúčastnit manévrů na palubě a naučit se navigovat na katamaránu a přitom využít svou dovolenou k plavání, opalování, čtení a... relaxaci! Katamarán má základnu v Sète mimo sezónu, v létě pak míří na Korsiku. Ze Sète můžete plout na jihozápad směrem na Banyuls, Collioure, kotviště Cap Creus a Cadaques nebo plout na jihovýchod: La Grande Motte, Camargue a zátoky Marseille a Cassis. Ti, kteří si pronajímají, aby strávili více času plachtěním, si mohou snadno udělat výlet na Baleáry nebo Korsiku. Je možné vyrazit i na jednodenní výlety. Zde jsou zařízení, která máte k dispozici na BLUENOTE, jehož obytné prostory na palubě jsou prostorné: - tzv. majitelský pravobok: kajuta s dvoulůžkem a úložným prostorem, koupelna s WC a samostatným sprchovým koutem. - přístavní trup: kajuta s dvojitým lůžkem a úložným prostorem koupelna s WC a sprchovým koutem kajuta s jedním lůžkem (kapitán) Náměstí je vybaveno: - velký stůl s lavicovým sedákem - lavice pro čtení a odpočinek - plně vybavená kuchyň - velká tabulka grafů Součástí kokpitu je stůl s lavicemi ve stínu bimini na ochranu před sluncem. A kormidlo. Jeden ze 2 příček vám umožní sestoupit ke koupání díky koupacímu žebříku a má palubní sprchu pro opláchnutí sladkou vodou. Vpředu: velká pohodlná trampolína pro vaše nicnedělání, opalování, siestu, čtení nebo pozorování delfínů! Pro vaše pohodlí je BLUENOTE vybaveno výrobníkem vody (na sladkou vodu), konvertorem 220 V, který vám umožňuje dobíjet telefony, tablety, počítače, ledničku s mrazákem a motorizovanou přístavbou pro vyjíždění na pevninu s motorem o výkonu 15 hp. . Loď je energeticky soběstačná díky solárním panelům, větrné turbíně a hydrogenerátoru. Cena zahrnuje: - ustanovení přílohy - povlečení na postel - úklid na konci pobytu Cena nezahrnuje: - kapitán 100 €/den - palivo (pro 2 motory, 18 € za hodinu, pokud vynecháme vítr), takže 9 €/H/motor. - přístavní poplatky a poplatky za bóje - jídlo a pití - individuální pojištění Po dohodě odpovídáte za zásobování kapitána. Plán plavby s vámi prostudujeme podle počasí, větru a vašich přání.

Bienvenue à bord de BLUENOTE ! Un Looping 50, plan Lüscher, taillé pour la croisière rapide en toute sécurité. J'ai fait 22.000 milles nautiques d'Australie en France, en 2016, pour ramener ce bateau, excellent marcheur et confortable, qui vous fera rêver autant que moi. C'est un catamaran de 15 mètres, innovant par son gréement Lrig = mât aile en carbone, non haubané.

Fort de mes voyages autour du monde depuis 1994, en famille ou en

Bienvenue à bord de BLUENOTE ! Un Looping 50, plan Lüscher, taillé pour la croisière rapide en toute sécurité. J'ai fait 22.000 milles nautiques d'Australie en France, en 2016, pour ramener ce bateau, excellent marcheur et confortable, qui vous fera rêver autant que moi. C'est un catamaran de 15 mètres, innovant par son gréement Lrig = mât aile en carbone, non haubané.

Fort de mes voyages autour du monde depuis 1994, en famille ou en convoyages, je vous propose de vous accueillir à bord afin de partager avec vous mon expérience, ma passion et d'échanger au gré des mouillages idylliques de la Corse que je vous ferai découvrir. Si vous le désirez, vous pourrez participer aux manœuvres du bord et vous former à la navigation du catamaran tout en profitant de vos vacances pour nager, bronzer, lire et... farniente !

Le catamaran est basé à Sète en basse saison, puis il rejoint la Corse pendant l'été.

De Sète, vous pourrez naviguer en direction du sud-ouest vers Banyuls, Collioure, les mouillages du Cap Creus et Cadaquès ou naviguer vers sud-est : La Grande Motte, la Camargue et les calanches de Marseille et Cassis.
Ceux qui louent pour passer plus de temps à naviguer pourront facilement faire une virée aux Baléares ou la Corse.

Il est aussi possible de faire des sorties à la journée.

Voici les aménagements à votre disposition sur BLUENOTE dont les espaces de vie à bord sont spacieux :

- la coque tribord dite propriétaire : une cabine avec une couchette double et des rangements, une salle de bains avec WC et douche indépendante.

- la coque bâbord : une cabine avec une couchette double et des rangements
une salle de bains avec WC et douche
une cabine avec couchette simple (skipper)

Le carré est équipé :
- d'une grande table avec banquette
- une banquette pour la lecture et la détente
- une cuisine équipée
- une grande table à cartes

Le cockpit comprend une table avec des banquettes à l'ombre d'un bimini pour se protéger du soleil. Et le poste de barre.

Une des 2 jupes arrière vous permettra de descendre pour se baigner grâce à une échelle de bains et comporte une douchette de pont pour se rincer à l'eau douce.

A l'avant : un grand trampoline confortable pour votre farniente, bronzage, sieste, lecture, ou observation des dauphins !

Pour votre confort, BLUENOTE est équipé d'un dessalinisateur (pour l'eau douce), d'un convertisseur 220 v qui vous permet de recharger téléphones, tablettes, ordinateurs, d'un frigo-congélateur et d'une annexe motorisée, pour aller à terre, avec un moteur de 15 cv.

Le bateau est autonome en électricité grâce à des panneaux solaires, l'éolienne, et l'hydrogénérateur.

Le prix inclut :

- la mise à disposition de l'annexe
- les draps
- le ménage en fin de séjour

Le prix n'inclut pas :
- le skipper 100€/jour
- le carburant (pour les 2 moteurs, 18 € de l'heure si le vent nous manque)donc 9€/H/Moteur.
- les frais de port et de bouées
- la nourriture et la boisson
- l'assurance individuelle

Par convention, l'avitaillement du skipper est à votre charge.

Le plan de croisière sera à étudier avec vous selon la météo et les vents, et vos désirs.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 09h00 / 18h00
Typ lodi: Katamarán
Značka - Model : Looping 50 - Aquablue
Délka (m) : 15
Maximální kapacita : 6
Rok výroby : 2007
Kauce : (spravuje společnost Samboat)
Motor : 76hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Looping 50 - Aquablue
Záchranné vybavení : Offshore
Umístění : Přístav
Délka (m) : 15
Šířka (m) : 8
Ponor (m) : 1,2
Rok výroby : 2007
Maximální kapacita : 6
Kauce : (spravuje společnost Samboat)
Počet kajut : 2
Počet lůžek : 4
Motor : 76hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 1
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
 • Exkurzní den

 • Plavba

 • Rybaření


Vybavení

GPS
WC
Sprcha
Sonar
Spinakr
Sluneční stříška

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Ložní prádlo

Kuchyň

Vařič

Zábava

Schůdky
Vybavení pro rybaření

Navigace

GPS
Sonar
Spinakr
Elektrický kotevní naviják
Malý člun
Autopilot

Hygiena

WC
Sprcha

Počet zákazníků, kteří tuto loď ohodnotili: 1

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

 • Ve
  Veronique
  26 září 2022
  Automatický překlad

  Une belle journée en famille grâce à Georges qui a su être à l écoute et très bon skipper. Mention pour sa gentillesse et la play list!

  {{ commentTranslate }}


Informace o majiteli: Georges
Georges
Člen od 2017
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do 4 hodin
Jakými jazyky se domluvíte: Čeština
Průkaz totožnosti

✓ ověřeno

Telefonní číslo

✓ ověřeno

E-mailová adresa

✓ ověřeno

Od
450 / den