ALTAMAREA WAVE 24, 250 CV

Navrhl DAVIDE - Odpovídá do ~1h

ALTAMAREA WAVE 24, 250 CV

Pro

Navrhl DAVIDE - Odpovídá do ~1h

Osoby: 12
250 hp
7,5 m
2020
S nebo bez skippera

Více o Altamarea Wave 24 - 2020

Text byl přeložen automaticky

Pokud si chcete pronajmout člun v Trapani, můžete se spolehnout na nás, roky odborníky v oblasti půjčování, vždy nabízíme lodě schopné nabídnout nejlepší výkon a maximální bezpečnost. všechny naše lodě jsou vybaveny: -kotvou -sprchou, -bluetooth stereo -USB vstupem -iglů lednicí -markýzou pro úkryt před sluncem -Velkou plochou pro sluneční palubu na přídi a zádi V ceně pronájmu není zahrnuto: - Pohonné hmoty - Kapitánská servisní flotila lodí se skládá ...

Pokud si chcete pronajmout člun v Trapani, můžete se spolehnout na nás, roky odborníky v oblasti půjčování, vždy nabízíme lodě schopné nabídnout nejlepší výkon a maximální bezpečnost. všechny naše lodě jsou vybaveny: -kotvou -sprchou, -bluetooth stereo -USB vstupem -iglů lednicí -markýzou pro úkryt před sluncem -Velkou plochou pro sluneční palubu na přídi a zádi V ceně pronájmu není zahrnuto: - Pohonné hmoty - Kapitánská servisní flotila lodí se skládá z avantgardních a neustále obnovovaných nafukovacích člunů, údržba je prováděna pravidelně, aby byla vždy zaručena maximální účinnost, nové motory HONDA 250 HP umožňují pohodovou a zcela bezpečnou plavbu. Maximální kapacita je 12 osob, každé vozidlo je vybaveno kotvou, 2 lany, lednicí na iglú a pro vaši bezpečnost záchrannými vestami, záchranným kruhem s lanem, hasicím přístrojem, kouřovými bójemi, světelnými bójemi, světlicemi červeného světla. Prožijte nezapomenutelný zážitek, pronajměte si svůj člun na jeden den, který strávíte podél nádherného pobřeží Trapani, nebo se vydejte za dobrodružstvím objevovat Egadské ostrovy, křišťálově čisté vody, různé mořské jeskyně a přírodní krásy tohoto souostroví vás opustí. s otevřenými ústy. Nenechte si ujít cala rossa, jednu z pláží Favignany s tyrkysovým mořem, jednu z nejkrásnějších a nejznámějších v Evropě. Příliš o tom nepřemýšlejte, rezervujte si nyní, náš personál na vás čeká v jachtařském přístavu Columbus, aby začal vaši zábavu.

Se vuoi noleggiare un gommone a Trapani puoi affidarti a noi, esperti da anni nel settore noleggio,i proponiamo sempre imbarcazioni in grado di offrire le migliori prestazioni e la massima sicurezza.

tutte le nostre imbarcazioni sono dotate di:
-Ancora
-doccetta,
-stereo bluetooth
-ingresso USB
-ghiacciaia igloo
-tendalino per ripararsi dal sole
-Ampia zona Prendisole di poppa e di prua

Se vuoi noleggiare un gommone a Trapani puoi affidarti a noi, esperti da anni nel settore noleggio,i proponiamo sempre imbarcazioni in grado di offrire le migliori prestazioni e la massima sicurezza.

tutte le nostre imbarcazioni sono dotate di:
-Ancora
-doccetta,
-stereo bluetooth
-ingresso USB
-ghiacciaia igloo
-tendalino per ripararsi dal sole
-Ampia zona Prendisole di poppa e di prua

Escluso dal prezzo del noleggio:
- Carburante
-Servizio Skipper

la nostra flotta di imbarcazioni è costituita da gommoni all'avanguardia e continuamente rinnovati, la manutenzione viene effettuata periodicamente per garantire sempre la massima efficienza, i nuovi motori HONDA 250CV
permettono una navigazione rilassante e in tutta sicurezza.
La portata massima è 12 persone, ogni mezzo ha in dotazione un ancora, 2 cime, una Ghiacciaia igloo e per la vostra sicurezza, giubbotti di salvataggio, un salvagente anulare con cima, un estintore, boette fumogene,boette luminose, razzi a luce rossa.

Vivi un’esperienza indimenticabile, noleggia il tuo gommone per una giornata da passare lungo la meravigliosa costa di Trapani o parti per un’avventura alla scoperta delle isole Egadi,le acque cristalline, le svariate grotte marine e le bellezze naturali di questo arcipelago ti lasceranno a bocca aperta.

Da non perdere cala rossa, una delle spiagge di Favignana dal mare turchese tra le più belle e famose d’Europa.

Non pensarci troppo, prenota subito , il nostro staff ti aspetta al porto Columbus yachting per dare inizio al tuo divertimento.


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Bez skippera
Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu:
09:00 / 18:30
Kauce
(spravuje přímo majitel Přijímané způsoby platby:Platební karta (blokovaná částka))
Podmínky zrušení
Flexibilní
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Polotuhá loď
Značka - Model
Altamarea - Wave 24
Rok výroby
2020
Maximální kapacita
12 (11 avec skipper)
Délka (m)
7,5
Šířka (m)
2,8
Ponor (m)
0,5
Motor
250hp (1 motor) - čtyřtakt
Typ paliva
Bezolovnatý
Zvířata jsou na palubě povolena
Ano
Umístění
Přístav
Záchranné vybavení
Základní

Používání

Exkurzní den

Vybavení

Pohodlí

Sluneční stříška
Lehátko
Sprcha na palubě

Energie

USB zástrčka

Kuchyň

Chladnička

Zábava

Schůdky
Venkovní reproduktory

Navigace

Elektrický kotevní naviják
VHF

Možnosti

Supplément skipper
Od 1 den
/ den

Note globale attribuée par les locataires

5.0 - 1 komentář

Détail des avis
Conformité du bateau
État du bateau
Confort à bord
Accessibilité
Accueil et communication
Rapport qualité / Prix

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

Ro
Rod
Text byl přeložen automaticky
Solid outing and transaction. No funny business. Jimmy our pilot was exceptional. Friendly, well trained and safe. Check in takes about 30 minutes or so, but goes smoothly. They never tried to slip in any ghost charges. Allowed me to pay the fuel station directly and the cost per liter was similar to a car fuel station. Our party of four were all pleased with this company and outing.
{{ commentTranslate }}

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: DAVIDE
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jedné hodiny
Jakými jazyky se domluvíte: Italien, Anglais
Od
120 € / den