Altamarea Wave 24 - 2020

Navrhl DAVIDE - Osvědčený majitel - Odpovídá do ~1h

Altamarea Wave 24 - 2020

Pro

Navrhl DAVIDE - Odpovídá do ~1h

Osoby: 12
250 hp
7,5 m
2020
S nebo bez skippera

Více o ALTAMAREA WAVE 24, 250 CV

Text byl přeložen automaticky

Pokud si chcete pronajmout člun v Trapani, můžete se spolehnout na nás, roky odborníky v oblasti půjčování, vždy nabízíme lodě schopné nabídnout nejlepší výkon a maximální bezpečnost. všechny naše lodě jsou vybaveny: -kotvou -sprchou, -bluetooth stereo -USB vstupem -iglů lednicí -markýzou pro úkryt před sluncem -Velkou plochou pro sluneční palubu na přídi a zádi V ceně pronájmu není zahrnuto: - Pohonné hmoty - Kapitánská servisní flotila lodí se skládá ...

Pokud si chcete pronajmout člun v Trapani, můžete se spolehnout na nás, roky odborníky v oblasti půjčování, vždy nabízíme lodě schopné nabídnout nejlepší výkon a maximální bezpečnost. všechny naše lodě jsou vybaveny: -kotvou -sprchou, -bluetooth stereo -USB vstupem -iglů lednicí -markýzou pro úkryt před sluncem -Velkou plochou pro sluneční palubu na přídi a zádi V ceně pronájmu není zahrnuto: - Pohonné hmoty - Kapitánská servisní flotila lodí se skládá z avantgardních a neustále obnovovaných nafukovacích člunů, údržba je prováděna pravidelně, aby byla vždy zaručena maximální účinnost, nové motory HONDA 250 HP umožňují pohodovou a zcela bezpečnou plavbu. Maximální kapacita je 12 osob, každé vozidlo je vybaveno kotvou, 2 lany, lednicí na iglú a pro vaši bezpečnost záchrannými vestami, záchranným kruhem s lanem, hasicím přístrojem, kouřovými bójemi, světelnými bójemi, světlicemi červeného světla. Prožijte nezapomenutelný zážitek, pronajměte si svůj člun na jeden den, který strávíte podél nádherného pobřeží Trapani, nebo se vydejte za dobrodružstvím objevovat Egadské ostrovy, křišťálově čisté vody, různé mořské jeskyně a přírodní krásy tohoto souostroví vás opustí. s otevřenými ústy. Nenechte si ujít cala rossa, jednu z pláží Favignany s tyrkysovým mořem, jednu z nejkrásnějších a nejznámějších v Evropě. Příliš o tom nepřemýšlejte, rezervujte si nyní, náš personál na vás čeká v jachtařském přístavu Columbus, aby začal vaši zábavu.

Se vuoi noleggiare un gommone a Trapani puoi affidarti a noi, esperti da anni nel settore noleggio,i proponiamo sempre imbarcazioni in grado di offrire le migliori prestazioni e la massima sicurezza. tutte le nostre imbarcazioni sono dotate di: -Ancora -doccetta, -stereo bluetooth -ingresso USB -ghiacciaia igloo -tendalino per ripararsi dal sole -Ampia zona Prendisole di poppa e di prua Escluso dal prezzo del noleggio: - Carburante -Servizio ...

Se vuoi noleggiare un gommone a Trapani puoi affidarti a noi, esperti da anni nel settore noleggio,i proponiamo sempre imbarcazioni in grado di offrire le migliori prestazioni e la massima sicurezza. tutte le nostre imbarcazioni sono dotate di: -Ancora -doccetta, -stereo bluetooth -ingresso USB -ghiacciaia igloo -tendalino per ripararsi dal sole -Ampia zona Prendisole di poppa e di prua Escluso dal prezzo del noleggio: - Carburante -Servizio Skipper la nostra flotta di imbarcazioni è costituita da gommoni all'avanguardia e continuamente rinnovati, la manutenzione viene effettuata periodicamente per garantire sempre la massima efficienza, i nuovi motori HONDA 250CV permettono una navigazione rilassante e in tutta sicurezza. La portata massima è 12 persone, ogni mezzo ha in dotazione un ancora, 2 cime, una Ghiacciaia igloo e per la vostra sicurezza, giubbotti di salvataggio, un salvagente anulare con cima, un estintore, boette fumogene,boette luminose, razzi a luce rossa. Vivi un’esperienza indimenticabile, noleggia il tuo gommone per una giornata da passare lungo la meravigliosa costa di Trapani o parti per un’avventura alla scoperta delle isole Egadi,le acque cristalline, le svariate grotte marine e le bellezze naturali di questo arcipelago ti lasceranno a bocca aperta. Da non perdere cala rossa, una delle spiagge di Favignana dal mare turchese tra le più belle e famose d’Europa. Non pensarci troppo, prenota subito , il nostro staff ti aspetta al porto Columbus yachting per dare inizio al tuo divertimento.


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Bez skippera
Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu:
09:00 / 18:30
Kauce
(Spravováno přímo vlastníkem)
Podmínky zrušení
Flexibilní
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Polotuhá loď
Značka - Model
Altamarea - Wave 24
Rok výroby
2020
Povolená kapacita
12
Délka (m)
7,5
Šířka (m)
2,8
Ponor (m)
0,5
Motor
250hp (1 motor) - čtyřtakt
Typ paliva
Bezolovnatý
Zvířata jsou na palubě povolena
Ano
Umístění
Přístav
Záchranné vybavení
Základní
Další možné odjezdy
Trapani Port

Používání

Exkurzní den

Vybavení

Pohodlí

Sluneční stříška
Lehátko
Sprcha na palubě

Energie

USB zástrčka

Kuchyň

Chladnička

Zábava

Schůdky
Venkovní reproduktory

Navigace

Elektrický kotevní naviják

Možnosti

Supplément skipper
Od 1 den
/ den

Celkové hodnocení nájemců

4.8 - 4 komentářů

Detail recenzí
Splnění požadavků lodi
Stav lodi
Pohodlí na palubě
Přístupnost
Recepce a komunikace
Poměr kvalita/cena

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

Giovanni
Giovanni
Text byl přeložen automaticky
professionale e puntuale tutto perfetto esperienza da ripetere
{{ commentTranslate }}
Umberto
Umberto
Text byl přeložen automaticky
Servizio impeccabile e tantissima disponibilità.
{{ commentTranslate }}
DAVIDE
DAVIDE
Text byl přeložen automaticky
Ciao Matilde, grazie per aver condiviso la tua esperienza. Spero che tornerai presto a navigare con noi. Davide
{{ commentTranslate }}
Raphaël
Raphaël
Text byl přeložen automaticky
Krásný den a díky mladému Giuseppe, řekl Pépé. Velmi užitečné a příjemné.
Journée splendide et merci au jeune Giuseppe, dit Pépé. Très serviable et accueillant.
DAVIDE
DAVIDE
Text byl přeložen automaticky
Hi Raphaël, thank you for sharing your rating. I hope you will come back to sail with us soon. Best Regards, David
{{ commentTranslate }}
Rod
Rod
Text byl přeložen automaticky
Solidní výstup a transakce. Žádná legrace. Jimmy, náš pilot, byl výjimečný. Přátelský, dobře vyškolený a bezpečný. Check-in trvá asi 30 minut, ale probíhá hladce. Nikdy se nepokusili vklouznout do sebe nějaké strašlivé obvinění. Umožnilo mi zaplatit přímo čerpací stanici a cena za litr byla podobná jako u čerpací stanice pro auta. Naše čtyřčlenná skupina byla s touto společností a výletem spokojena.
Solid outing and transaction. No funny business. Jimmy our pilot was exceptional. Friendly, well trained and safe. Check in takes about 30 minutes or so, but goes smoothly. They never tried to slip in any ghost charges. Allowed me to pay the fuel station directly and the cost per liter was similar to a car fuel station. Our party of four were all pleased with this company and outing.
DAVIDE
DAVIDE
Text byl přeložen automaticky
Hi Rod, thank you for sharing your rating. I hope you will come back to sail with us soon. Best Regards, David
{{ commentTranslate }}

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: DAVIDE
DAVIDE
Osvědčený majitel
Člen od 2021
PRO
Podívejte se na všechny lodě této charterové společnosti
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jedné hodiny
Jakými jazyky se domluvíte: Itálie, Angličtina
Od
/ den