PRO

Antares


osoby: 8
Počet lůžek: 8
16h00 / 09h00
40 hp
11 m
Bez skippera

Více o Motortjalk Bies - 1975

Automatický překlad

Antares je jednou z našich fríských klasik Motortjalks nyní křižuje Blavet z naší základny v St Nicolas des Eaux. Na zádi má zadní kabinu se 2 dvojitými lůžky. Pohodlné pro dva, pohodlné pro čtyři. Hlavní kajuta má velký jídelní stůl s bočními sedadly, který lze sestavit ze 2 dalších samostatných lůžek. Vpředu je samostatná kajuta s manželskou postelí. Mimo hlavní kabinu je WC s ruční sprchou. Kuchyň

Antares je jednou z našich fríských klasik Motortjalks nyní křižuje Blavet z naší základny v St Nicolas des Eaux. Na zádi má zadní kabinu se 2 dvojitými lůžky. Pohodlné pro dva, pohodlné pro čtyři. Hlavní kajuta má velký jídelní stůl s bočními sedadly, který lze sestavit ze 2 dalších samostatných lůžek. Vpředu je samostatná kajuta s manželskou postelí. Mimo hlavní kabinu je WC s ruční sprchou. Kuchyň je vybavena 4 plotýnkovým plynovým sporákem, dřezem a lednicí. K dispozici je nádobí, příbory, hrnce a kuchyňské náčiní. Kokpit umístěný mezi dvěma kabinami nabízí otevřený prostor pod střechou kabiny. Paluba a horní část kabiny vám umožní relaxovat a užívat si slunce. Pro chladné večery je k dispozici vnitřní vytápění a po připojení břehového napájení je k dispozici 240V okruh.

Antares est l'un de nos classiques Friesland
Motortjalks navigue maintenant sur le Blavet depuis notre base de St Nicolas des Eaux.

A l'arrière, elle dispose d'une cabine arrière avec 2 couchettes doubles. Confortable pour deux, confortable pour quatre. La cabine principale dispose d'une grande table à manger avec des sièges latéraux qui peuvent être constitués de 2 couchettes simples supplémentaires. A l'avant, il y a une cabine séparée

Antares est l'un de nos classiques Friesland
Motortjalks navigue maintenant sur le Blavet depuis notre base de St Nicolas des Eaux.

A l'arrière, elle dispose d'une cabine arrière avec 2 couchettes doubles. Confortable pour deux, confortable pour quatre. La cabine principale dispose d'une grande table à manger avec des sièges latéraux qui peuvent être constitués de 2 couchettes simples supplémentaires. A l'avant, il y a une cabine séparée avec un lit double. A l'extérieur de la cabine principale, il y a un WC avec douchette à main.

La cuisine est équipée d'une plaque de cuisson 4 feux gaz, d'un évier et d'un réfrigérateur. La vaisselle, les couverts, les casseroles et les ustensiles de cuisine sont fournis.

Le poste de pilotage situé entre les deux cabines offre un espace ouvert sous le toit de la cabine. Le pont et la partie supérieure de la cabine permettent de se détendre et de profiter du soleil.


Le chauffage intérieur est disponible pour les soirées froides et un circuit de 240 V est disponible lorsque l'alimentation quai est branchée.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Bez skippera
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 16h00 / 09h00
Typ lodi: Říční loď
Značka - Model : Bies - Motortjalk Bies
Délka (m) : 11
Maximální kapacita : 8
Rok výroby : 1975
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 40hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Bies - Motortjalk Bies
Záchranné vybavení : Základní
Umístění : Přístav
Délka (m) : 11
Šířka (m) : 3
Ponor (m) : 0,8
Rok výroby : 1975
Maximální kapacita : 8
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Počet kajut : 3
Počet lůžek : 8
Motor : 40hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 1
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
  • Plavba


Vybavení

WC
Sprcha
Stůl
Teplá voda
Schůdky
Vařič

Pohodlí

Stůl

Kuchyň

Vařič

Zábava

Schůdky

Hygiena

WC
Sprcha
Teplá voda

Informace o majiteli: Simon
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do 2 hodin
Jakými jazyky se domluvíte: Čeština, Angličtina
Od
136 / den