Bavaria 36 Cruiser - 2007

Bavaria 36 Cruiser - 2007

Pro


Osoby: 7
Kajuty: 3
11,4 m
2007
S nebo bez skippera

Více o LADY DI

Text byl přeložen automaticky

Skvělá plachetnice k pronájmu z ACI Marina Trogir. Tato Bavaria 36 Cruiser z roku 2007 je ideální na dovolenou s rodinou nebo přáteli. Počet komfortních kajut: 3 a počet osob na lodi: 7. S celkovou délkou11 m a výkonem30 HP bude tato loď vaším nejlepším společníkem na nezapomenutelné dovolené v okolí ACI Marina Trogir Tento Bavaria 36 Cruiser je vybaven 1 toaletou se sprchou. Vybavení lodi Hlavní plachta na navijáku a Lodní plachta na navíječi. ...

Skvělá plachetnice k pronájmu z ACI Marina Trogir. Tato Bavaria 36 Cruiser z roku 2007 je ideální na dovolenou s rodinou nebo přáteli. Počet komfortních kajut: 3 a počet osob na lodi: 7. S celkovou délkou11 m a výkonem30 HP bude tato loď vaším nejlepším společníkem na nezapomenutelné dovolené v okolí ACI Marina Trogir Tento Bavaria 36 Cruiser je vybaven 1 toaletou se sprchou. Vybavení lodi Hlavní plachta na navijáku a Lodní plachta na navíječi. Konkrétně zahrnuje následující vybavení: Autopilot, TV, Venkovní reproduktory. Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli žádostí o cenovou nabídku, ohledně vašich plánů na dovolenou vás doprovodí náš expert SamBoat.

Incredible sailboat for rent in ACI Marina Trogir. This Bavaria 36 Cruiser from 2007 is an ideal boat for a vacation with family or friends. The boat has 3 cabins with total comfort and a capacity of 7 passengers. With a total length of 11 meters and 30 horsepower, it will be your best friend when spending extraordinary holidays on the waters of ACI Marina Trogir This Bavaria 36 Cruiser is equipped with 1 head with a shower. This boat is equipped ...

Incredible sailboat for rent in ACI Marina Trogir. This Bavaria 36 Cruiser from 2007 is an ideal boat for a vacation with family or friends. The boat has 3 cabins with total comfort and a capacity of 7 passengers. With a total length of 11 meters and 30 horsepower, it will be your best friend when spending extraordinary holidays on the waters of ACI Marina Trogir This Bavaria 36 Cruiser is equipped with 1 head with a shower. This boat is equipped with a Furling mainsail and a Furling genoa. It has the following equipment: Auto-pilot, TV, Speakers. Don't hesitate to contact us for a quote, you will be helped by a SamBoat expert on your holiday project.


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Bez skippera
Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu:
16:00 / 09:00
Kauce
(Spravováno přímo vlastníkem)
Podmínky zrušení
Individualizované
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Plachetnice
Značka - Model
Bavaria - Bavaria 36 Cruiser
Rok výroby
2007
Povolená kapacita
7
Počet kajut
3
Počet lůžek
7
Počet toalet
1
Délka (m)
11,4
Šířka (m)
3,6
Ponor (m)
1,6
Motor
30hp (1 motor)
Kapacita paliva
40 L
Nádrž na sladkou vodu
132 L
Zvířata jsou na palubě povolena
Ne
Umístění
Přístav
Záchranné vybavení
Offshore
Další možné odjezdy
ACI Marina Trogir

Chcete se zeptat?

S organizací plavby vám pomůže odborník.
picture-commercial
Nic
Poradce pro plavby
+44 1227 479900

Vybavení

Pohodlí

Sluneční stříška
Ložní prádlo
DVD přehrávač

Kuchyň

Vařič
Lednička
Dřez
Trouba
Plynový vařič

Zábava

TV
Venkovní reproduktory

Navigace

GPS
Sonar
Malý člun
Autopilot
VHF
Speedometer
Anemometr
Kompas
Bezpečnostní postroj
Hlavní plachta na navijáku
Lodní plachta na navíječi

Hygiena

WC (1)
Zásobník na sladkou vodu (132 l)
Koupelna (1)

Možnosti

Tourist tax (per person per day)
Povinné
/ den / osobu
End cleaning
Povinné
/ půjčení
Supplément skipper
/ den
Outboard engine (w.o. fuel)
/ týden
Early check in (13:00)
/ půjčení
Safety net
/ půjčení
Gennaker
/ týden
SUP
/ týden

Celkové hodnocení nájemců

4.0 - 1 komentář

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

Aurelien
Aurelien
Text byl přeložen automaticky
Check-in začal v 16:00, představení lodi velmi povrchní po 2:30 (15 minut oznámeno). Kontaktujte během týdne aplikací whats s velmi dobrou odezvou. Půjčovna lodi = není optimalizována, chybí jí veškeré užitečné drobné doplňky. Stále příjemná plachetnice. GPS mapa s nízkým rozlišením a GPS na úrovni tabulky mapy. Bezpečnostní zařízení ve více než omezeném stavu.
Check in débuté à 16h, présentation du bateau très superficielle après 2h30 (15 min annoncée). Contact au cours de la semaine par whats app avec très bonne réactivité. Bateau de location = non optimisé, il manque tous les petits accessoires utiles. Voilier tout de même agréable. Carte GPS basse résolution et GPS au niveau de la table à carte. Equipements de sécurité en état plus que limite.

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: DeToni Charter
DeToni Charter
Člen od 2016
PRO
Podívejte se na všechny lodě této charterové společnosti
Od
/ den