Klub Samboat

Co zahrnuje klub Samboat?

Jedná se o náš věrnostní program, díky kterému můžete využít exkluzivních nabídek a výhod na základě počtu rezervací na stránkách SamBoat. Klub SamBoat funguje velmi jednoduše a je zcela zdarma!

Vítejte v klubu SamBoat!
Využijte exkluzivních výhod!

K dosažení úrovně Kapitán si jednoduše pronajměte loď!

Jak to funguje ?

Je to velmi jednoduché: počítá se každá rezervace. Za první rezervaci získáváte hned úroveň kapitána! Zarezervovali jste si již 3x? Stáváte se velitelem. Po 8 vyjížďkách je z vás cestovatel. Překvapení a exkluzivní výhody jsou pro vás vyhrazeny s každou novou hodností, aniž byste museli dělat cokoli navíc než... plavit se.

O jaké výhody se jedná?

V závislosti na vaší úrovni můžete využít výhod jako jsou slevové kupóny na pronájmy, privilegovaný přístup k určitým slevám uplatňovaným majiteli lodí nebo dárkové karty.

Kapitán
Počet provedených rezervací: 1
  Personalizované slevové kupóny
  Přístup k exkluzivním slevám od partnerských vlastníků
Velitel
Počet provedených rezervací: 3
  Personalizované slevové kupóny
  Přístup k exkluzivním slevám od partnerských vlastníků
  Dárková karta v hodnotě 50€
Cestovatel
Počet provedených rezervací: 8
  Personalizované slevové kupóny
  Přístup k exkluzivním slevám od partnerských vlastníků
  Dárková karta v hodnotě 100€
  Roční předplatné na aplikaci Navily Premium - komunitní pobřežní průvodce
Často kladené otázky

Registrace do programu je velmi jednoduchá: stačí si vytvořit účet na stránkách SamBoat. Pokud již účet máte, jste automaticky zaregistrováni :)

Náš program jsme navrhli takovým způsobem, aby byl retroaktivní. Vaše dřívější rezervace jsou tedy brány v úvahu. Nečekejte a připojte ke svému účtu SamBoat a zjistěte svou úroveň!

K dnešnímu dni má klub SamBoat 3 úrovně, přičemž každá úroveň vám umožňuje odemknout konkrétní odměny. Mimochodem, pokud máte rádi překvapení, ověřte, zda je vaše poštovní adresa aktuální :)

Každý dokončený pronájem vás přibližuje k další úrovni. Chcete-li zkontrolovat svou úroveň, přihlaste se do svého zákaznického účtu SamBoat!