Posádka Samboat

„Snadný pronájem rekreačních lodí pro každého“

Jako lídr v online pronájmu lodí je naším cílem umožňovat stále většímu množství milovníků lodí, aby si splnili sen a vyjeli na vodu. Začátečník nebo zkušený skipper, každý si najde tu správnou loď, která mu bude vyhovovat.

Jsme součástí přední světové charterové společnosti Dream Yacht, díky níž neustále inovujeme naše produkty a rozšiřujeme nabídku lodí a destinací

Smyslem naší činnosti je dodržování bezpečnosti klientů v souladu s ohleduplností k životnímu prostředí.

Naši zakladatelé

Na začátku Samboatu bylo setkání Nicolase a Laurenta, kteří jsou vášnivými nadšenci jachtingu a sdílí stejný názor na vedení businessu.

Společně se pak zaměřili na jeden cíl, a to je využití rekreačních lodí pro více účelů, a potešit tak širší škálu lidí v různých směrech. Ve skutečnosti jsou totiž lodě pro své majitele velmi drahé a málo využívané. Zatímco mnoho lidí by si přálo dostat se na vodu, ale nevlastní žádnou loď. A tak přišli s nápadem propojit majitele lodí s milovníky lodí.

Společnost SamBoat byla založena v březnu 2014 a jejím cílem byla určitá demokratizace jachtingu. Vznikla tak platforma, která mezi sebou propojuje vlastníky lodí se zákazníky bezpečnou a snadnou cestou.

Nicolas a Laurent
Posádka samboatu

Tým nadšenců

Podle nás je podnik pouze odrazem lidí, kteří jej budují.

A to je právě důvodem, proč je náš tým sjednocen společnými hodnotami zaměřujících se na cestování, sdílenou ekonomiku a lásku k vodním sportům.

Pracujeme s vášní a máme jen jediný cíl: dodávat potěšení z plavby co největšímu počtu lidí.

Dokonalost, inovace a vášeň jsou klíčová slova našeho start-upu.

Naše hodnoty

Demokratizovat

Naším cílem je přilákat rok od roku čím dál tím více rekreačních uživatelů lodí. Poskytnout přístup k moři co největšímu počtu lidí a nabízet jim širokou škálu lodí za ty nejlepší ceny.

Uniknout

Objevování, sdílení, únik od všednosti jsou klíčová slova pro každou dovolenou na moři. Všem zákazníkům chceme zaručit úžasný zážitek na palubě našich lodí.

Digitalizovat

Naší prioritou je zaručit přístup k moři pouhými několika kliknutími. Naše týmy usilovně pracují na tom, jak usnadnit a modernizovat přístup k jachtingu.

Zvýšit povědomí

Pro nás jakožto milovníky oceánů, je ochrana životního prostředí více než nezbytná. Jako hlavní hráči v oblasti jachtingu je naší povinností chránit životní prostředí, upozorňovat na nebezpečí a zvyšovat povědomí o této problematice.

Chcete se přidat k posádce?

Pošlete svou žádost na jobs[zavináč]‌‌ samboat.fr