101

Paul
Odpovídá do ~5h
Nízké procento přijetí

osoby: 5
Počet lůžek: 5
Kajuty: 1
10h00 / 17h00
10 m
Se skipperem

Více o Bianca 101 - 1983

Automatický překlad

DENNÍ ODLETY PLACHTÍ v Terstském zálivu a na vyžádání VÍKEND plavby s přenocováním na lodi. Kontaktujte mě nezávazně pro každý detail! Dovolená na plachetnici je nejbezpečnějším řešením pro vaše zdraví a zdraví vašich blízkých: venkovní život bez davů a možnost užívat si moře v bezpečí a svobodě! EMOCE NA MOŘI: Zažijte potěšení z plavby na nádherné lodi v Terstském zálivu! Pokud to chcete,

DENNÍ ODLETY PLACHTÍ v Terstském zálivu a na vyžádání VÍKEND plavby s přenocováním na lodi. Kontaktujte mě nezávazně pro každý detail! Dovolená na plachetnici je nejbezpečnějším řešením pro vaše zdraví a zdraví vašich blízkých: venkovní život bez davů a možnost užívat si moře v bezpečí a svobodě! EMOCE NA MOŘI: Zažijte potěšení z plavby na nádherné lodi v Terstském zálivu! Pokud to chcete, budete to vy, kdo bude řídit loď, držet kormidlo ve svých rukou, cítit emoce trupu, který se prodírá vodou, a větru, který nafukuje plachty! Záliv nás vítá s otevřenou náručí: smaragdová zeleň zátok, vůně olivovníků a divokých keřů, krásné benátské přístavy! Poplujeme poblíž vysokých útesů promenády Rilke, projdeme před hrady a chráněnými mořskými oblastmi Duino a Miramare až do kouzelné Istrie opěvované básníky. Harmonie, příběhy o moři a zemi a samozřejmě plachtění ve fantastickém prostředí! Zážitek je věnován a otevřen všem, zejména těm, kteří nemají s jachtingem žádné zkušenosti. LOĎ: Neuvěřitelně krásná a rychlá, 101 je především čistokrevná plachetnice, ne mořský karavan. Loď je rychlá a snadno ovladatelná. Vyrobeno v Dánsku, s elegantním vnitřním vybavením z mahagonu, splní každé přání námořníka. Zřeknutí se některých drobných pohodlí bude odměněno vzrušením z jedinečného zážitku! Moje loď pluje ve Švédsku a Dánsku, od roku 2011 na Jadranu a v současnosti je jediná v Itálii. Přístav se nachází jen pár kroků od přírodní rezervace Duino Cliffs, pásu bílých útesů, které se noří do moře, a mořské přírodní rezervace Miramare, která se rozprostírá do pobřežně-mořského prostředí s příkrými skalami a velkým množstvím flóry. fauna. Kouzlo území přesahuje přírodní prostředí: malá turistická letoviska na pobřeží jsou velkým pokladem ukrytým v tomto malém pruhu země. Přijďte se plavit do nádherného Terstského zálivu!

USCITE GIORNALIERE a vela nel Golfo di Trieste
e su richiesta WEEKEND di vela con pernottamento in barca.
Contattami senza impegno per ogni dettaglio!

La vacanza in barca è la soluzione più sicura per la tua salute e quella dei tuoi cari: vita all'aria aperta senza assembramenti e la possibilità di godere il mare in sicurezza e libertà!

EMOZIONI SUL MARE: Prova il piacere di veleggiare su una splendida barca nel Golfo di Trieste! Se lo

USCITE GIORNALIERE a vela nel Golfo di Trieste
e su richiesta WEEKEND di vela con pernottamento in barca.
Contattami senza impegno per ogni dettaglio!

La vacanza in barca è la soluzione più sicura per la tua salute e quella dei tuoi cari: vita all'aria aperta senza assembramenti e la possibilità di godere il mare in sicurezza e libertà!

EMOZIONI SUL MARE: Prova il piacere di veleggiare su una splendida barca nel Golfo di Trieste! Se lo vuoi sarai tu a condurre la barca, a tenere il timone fra le mani, a sentire l'emozione dello scafo che fende l'acqua e del vento che gonfia le vele! Il Golfo ci accoglie a braccia aperte: il verde smeraldo delle insenature, il profumo degli ulivi e degli arbusti selvatici, gli stupendi porticcioli veneziani! Veleggeremo vicino alle alte falesie della passeggiata Rilke, passando dinnanzi ai Castelli e alle aree marine protette di Duino e Miramare, fino alla magica Istria cantata dai poeti. Armonia, racconti di mare e di terra, e naturalmente vela in uno scenario fantastico!
L'esperienza è dedicata ed aperta a tutti, soprattutto a chi non ha alcuna esperienza di vela.

LA BARCA: Incredibilmente bella e veloce il 101 è soprattutto una barca a vela di razza, non una roulotte del mare. La barca è veloce e semplice da condurre. Costruita in Danimarca, con dei curati allestimenti interni in legno di mogano, soddisfa ogni desiderio del velista. La rinuncia a qualche piccola comodità sarà ricompensata con l’emozione di un’esperienza unica! La mia barca ha navigato in Svezia e Danimarca, dal 2011 in Adriatico, ed è l’unico esemplare attualmente in Italia. Il porto si trova a pochi passi dalla Riserva naturale delle falesie di Duino, una striscia di bianche scogliere che precipitano nel mare e la Riserva naturale marina di Miramare che si estende in un ambiente costiero-marino con rocce a picco ed una grande varietà di flora e fauna marina. Il fascino del territorio supera gli ambienti naturali: le piccole località turistiche della costa sono grandi tesori riparati in questo piccolo lembo di terra.

Vieni a navigare nel meraviglioso Golfo di Trieste!


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 10h00 / 17h00
Typ lodi: Plachetnice
Značka - Model : Bianca - Bianca 101
Délka (m) : 10
Maximální kapacita : 5
Rok výroby : 1983
Kauce :
Motor : 10hp
Palivo : Včetně
Podmínky zrušení : Zen
Značka - Model : Bianca - Bianca 101
Záchranné vybavení : Mid-Shore
Umístění : Přístav
Délka (m) : 10
Šířka (m) : 2,4
Ponor (m) : 1,8
Rok výroby : 1983
Maximální kapacita : 5
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Podmínky zrušení : Zen
Počet kajut : 1
Počet lůžek : 5
Motor : 10hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 1
Typ paliva: Nafta
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Včetně
Používání :
 • Exkurzní den

 • Regata


Slevová akce majitele

10 zář - 16 říj 2022
5%

Vybavení

Lodní plachta na navíječi
Kormidelní páky
GPS
WC
Sonar
Spinakr

Pohodlí

Sluneční stříška
Parkování auta v místě pronájmu zdarma
Dodger
Cockpit teck

Kuchyň

Dřez
Plynový vařič

Zábava

Schůdky

Navigace

GPS
Sonar
Spinakr
Autopilot
Kompas
Lazy back
Lodní plachta na navíječi
Kormidelní páky

Hygiena

WC
Černá nádrž na vodu

Počet zákazníků, kteří tuto loď ohodnotili: 2

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

 • Ul
  Ulrich
  22 červen 2022
  Automatický překlad

  Sehr angenehmer Zeitgenosse Sehr zu empfehlen

  {{ commentTranslate }}

 • Rüdiger
  19 červen 2022
  Automatický překlad

  Here again a big thank you to Paolo for our day trip in the Bay of Trieste. We were completely satisfied with everything.

  {{ commentTranslate }}


Informace o majiteli: Paul
Paul
Člen od 2015
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do 5 hodin
Jakými jazyky se domluvíte: Italština, Angličtina, Čeština
Průkaz totožnosti

✓ ověřeno

Telefonní číslo

✓ ověřeno

E-mailová adresa

✓ ověřeno

Od
229 / den