Creole Odyssea 1


osoby: 6
08h30 / 17h30
300 hp
8 m
Se skipperem

Více o Sensation Open deck 2600 - 2019

Automatický překlad

Vydejte se s námi na jedinečnou soukromou exkurzi. Nabízíme půldenní nebo celodenní soukromé výlety lodí po Mahe (plavba a šnorchlování) nebo na Praslin a La Digue (návštěva ostrovů a skákání po ostrovech). V intimní a přátelské atmosféře objevujte Indický oceán a vnitřní ostrovy Seychel na palubě naší moderní a pohodlné lodi. Extrémně prostorná palubní loď Sensation 2600 nabízí zadní sedadla...

Vydejte se s námi na jedinečnou soukromou exkurzi. Nabízíme půldenní nebo celodenní soukromé výlety lodí po Mahe (plavba a šnorchlování) nebo na Praslin a La Digue (návštěva ostrovů a skákání po ostrovech). V intimní a přátelské atmosféře objevujte Indický oceán a vnitřní ostrovy Seychel na palubě naší moderní a pohodlné lodi. Extrémně prostorná palubní loď Sensation 2600 nabízí zadní sedadla ve tvaru písmene L, toaletu s námořní hlavou a umyvadlem, příhodně umístěné umyvadlo na palubě s tekoucí vodou, ruční sprchu se sladkou vodou, mrazicí boxy pro nápoje v pohodě plus spousta prostoru a vybavení potřebné pro den u vody. Naše loď je ideální pro šnorchlování, plavbu při západu slunce a prozkoumání několika ostrovů za jediný den. Nejlepší způsob, jak poznat Seychely, je u moře. Náš profesionální tým z toho udělá váš vysněný jednodenní výlet. Na každé cestě vás bude doprovázet majitel a chlapec z lodi Michael, bývalý instruktor potápění a náš kapitán Glenny s více než 11 lety zkušeností na moři a zkušeným mechanikem. Obojí vám zajistí bezpečnost na palubě a zajistí, že zažijete jedinečný zážitek na celý život. Se 115 ostrovy rozprostírajícími se v Indickém oceánu budete mít co objevovat. Předveďte mírný den plavby po okolí nebo dobrodružnější exkurzi, zaručíme vám, že si užijete ten nejlepší čas!

Embark with us for a unique private excursion.

We offer half day or full day private boat excursions around Mahe (cruising and snorkeling) or to Praslin and La Digue ( islands visit and island hopping).

In an intimate and friendly atmosphere, discover the Indian Ocean and the inner islands of the Seychelles on board our modern and comfortable boat.

Spacious in the extreme, the Sensation 2600 Deck boat features a a L-shaped seating at the...

Embark with us for a unique private excursion.

We offer half day or full day private boat excursions around Mahe (cruising and snorkeling) or to Praslin and La Digue ( islands visit and island hopping).

In an intimate and friendly atmosphere, discover the Indian Ocean and the inner islands of the Seychelles on board our modern and comfortable boat.

Spacious in the extreme, the Sensation 2600 Deck boat features a a L-shaped seating at the back, a toilet with marine head and sink, a conveniently located on deck hand basin with running water, a hand shower with freshwater, ice boxes to keep your drinks cool plus lots of space and amenities needed for a day out on the water.

Our boat is ideal for snorkelling, sunset cruising and exploring a few islands in just one day.

The best way to discover Seychelles is by the sea. Our professional crew will make it your dream day trip. On each trip, you will be accompanied by owner and boat boy Michael, a former diving instructor and Glenny our skipper with over 11 years of experience on the sea and an experienced mechanic. Both will ensure you safety on board and make sure you will have a once in a lifetime experience.

With 115 islands spread over the Indian Ocean, you will have plenty to explore. Weather a gentle day of cruising around or a more adventurous excursion, we will guarantee you will have the best time!


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 08h30 / 17h30
Typ lodi: Motorová loď (Open - Loď bez kajuty)
Značka - Model : Sensation - Open deck 2600
Délka (m) : 8
Maximální kapacita : 6
Rok výroby : 2019
Kauce :
Motor : 300hp
Palivo : Včetně
Značka - Model : Sensation - Open deck 2600
Záchranné vybavení : Mid-Shore
Umístění : Přístav
Délka (m) : 8
Šířka (m) : 3
Ponor (m) : 2
Rok výroby : 2019
Maximální kapacita : 6
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 300hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 2
Typ paliva: Bezolovnatý (objem 250 l)
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Včetně
Používání :
 • Exkurzní den

 • Plavba


Vybavení

GPS
WC (1)
Sprcha
Sonar
Sluneční stříška
Stůl

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Lehátko
Sprcha na palubě
Koupací platforma
Venkovní polštáře
Ručníky
Bluetooth připojení

Energie

USB zástrčka

Kuchyň

Dřez
Barbecue
Chladnička

Zábava

Schůdky
Brýle, šnorchl, ploutve
Venkovní reproduktory
Držák na pruty

Navigace

GPS
Sonar
Motor přídavného člunu
VHF
Speedometer
Kompas

Hygiena

WC (1)
Sprcha
Zásobník na sladkou vodu (40 l)

Možnosti

Supplément skipper (Povinné)
Jusqu'à den
Inclus
Créneaux
Inclus
Towels
Offert
Snorkeling equipment
Offert

Počet zákazníků, kteří tuto loď ohodnotili: 3

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

 • He
  Helene
  14 března 2022
  Automatický překlad

  Všechno bylo perfektní. Grilování na pláži velmi úspěšné. Velmi dobrá půjčovna, protože velmi pozorná, velmi vstřícná, velmi dobrá rada. 100% doporučuji, Neváhejte ….

  Tout était parfait . Barbecue sur la plage très réussi. Très bon loueur car très à L écoute , très réactif, de très bons conseils. Je le recommande a 100%, N hésitez pas ….

  Michael
  Odpověď od Michael Března 2022
  Března 2022
  Automatický překlad

  Děkuji mnohokrát Hélène, bylo mi potěšením poznat vás a celou vaši rodinu. Jsem rád, že se vám tento výlet s námi líbil a vše proběhlo podle vašich představ. Těším se na další setkání, Srdečně

  Merci beaucoup Hélène, ce fût un plaisir de vous rencontrer ainsi que toute votre famille. Je suis ravi que que cette excursion avec nous vous ait plu et que tout se soit déroulé selon vos souhaits. Au plaisir de vous revoir parmi nous, Cordialement

 • Denis
  Denis
  09 února 2022
  Automatický překlad

  It was a great trip around St.Anne marine reserve. The crew was professional and boat was comfortable and well maintained. Definitely recommend and sure will return!

  {{ commentTranslate }}

  Michael
  Odpověď od Michael února 2022
  února 2022
  Automatický překlad

  Ahoj Denisi, Moc děkujeme za tuto úžasnou recenzi. Jsme rádi, že jste si užili naše služby a naši loď. Velmi rádi vás opět přivítáme na palubě. Vše nejlepší vám a vaší rodině, Michael a Stephanie

  Hi Denis, Thank you so much for this wonderful review. We are glad you enjoyed our service and our boat. We will be more than happy to welcome you again on board. All the best to you and your family, Michael and Stephanie

 • Fr
  Francesco
  29 prosince 2021
  Automatický překlad

  Muy bien el barco , cómodo y seguro, lástima qué por el mal tiempo no se pudo hacer snorkeling en St PÌER ,y no se ha recuperado en otro lugar , de hecho llegamos al puerto 40 minutos antes.

  {{ commentTranslate }}

  Michael
  Odpověď od Michael Ledna 2022
  Ledna 2022
  Automatický překlad

  Dear Francesco, We are glad you enjoyed your day with us and we would like to apologize about this misunderstanding with the crew members which lead to finish your excursion 40 minutes in advance. As we couldn't stop at St Pierre island due to bad sea conditions, we went straight to our second stop at Anse Lazio beach and suggested you could stay longer there, after spending some time snorkeling and in the water you came back to the boat advising us you were ready to go. So it is true that we just assumed you were tired, have had enough for the day and wanted to go back to Mahe. We should have better communicate with you and asked you if you wanted to stop at another spot on the way back. I apologize for the misunderstanding and hope we will still count you as our client the next time you come to Seychelles. Kind regards, Michael

  {{ commentTranslateReply }}


Informace o majiteli: Michael
Michael
Člen od 2021
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do 7 hodin
Jakými jazyky se domluvíte: Angličtina, Čeština
Průkaz totožnosti

✓ ověřeno

E-mailová adresa

✓ ověřeno

Od
700 / den