Leopard 38 BLUE MOON


osoby: 8
Počet lůžek: 8
Kajuty: 4
17h00 / 09h00
12 m
Se skipperem

Více o Leopard 38 - 2010

Automatický překlad

DEN NALODENÍ / VYLODENÍ = sobota Katamarán má 4 kajuty, z nichž jedna bude k dispozici posádce. Výkon a pohodlí: Tento katamaran, postavený v Jižní Africe a zrozený z úzké spolupráce mezi Robertsonem a Caineem a Morrelli a Melvinem (designéry světových rekordních katamaránů, jako je PlayStation), představuje dokonalou kombinaci výkonu a pohodlí, a to i díky rozhodujícímu zúžení jediné ponořené část trupů...

DEN NALODENÍ / VYLODENÍ = sobota Katamarán má 4 kajuty, z nichž jedna bude k dispozici posádce. Výkon a pohodlí: Tento katamaran, postavený v Jižní Africe a zrozený z úzké spolupráce mezi Robertsonem a Caineem a Morrelli a Melvinem (designéry světových rekordních katamaránů, jako je PlayStation), představuje dokonalou kombinaci výkonu a pohodlí, a to i díky rozhodujícímu zúžení jediné ponořené část trupů a velkorysý plán plachet. Mezi další zajímavé prvky patří špičkový systém ukotvení, pohodlný malý člun s elektrickým navijákem a dva dieselové motory o výkonu 30 HP pro dobrý výkon motoru. kokpit: Leopard 38 se vyznačuje velkým kokpitem s vnějším jídelním koutem a všestranným ergonomickým sedadlem pro maximální pohodlí; díky tomuto uspořádání je záď lodi extrémně obydlená a vytváří „terasu s výhledem na moře“, ze které si můžete užívat výhled, popíjet drink s nohama ve vodě a zažít kotvící zastávky v těsném kontaktu s přírodou. Funkční bimini s pevnou střechou chrání prostor kokpitu a stanoviště kormidla, kde jsou umístěny všechny ovládací prvky hlavní plachty. Luk: Na přídi je pohodlná a prostorná síť, která vám umožní relaxovat na slunci nebo si užívat tempo v těsném kontaktu s mořem. Dvě velké skříňky před jídelním koutem a dvě nádrže na čerstvou vodu poskytují oporu pro pohodlné čtení v relaxaci nebo prostor pro tanec při západu slunce. jídelní kout: Design jídelního koutu zahrnuje prostorný salon s velkým stolem obklopeným dlouhým pohodlným sedadlem a kuchyňkou obrácenou k zádi s obslužným oknem s výhledem na přilehlý kokpit. Velká vertikální přední okna poskytují vynikající ochranu před sluncem a deštěm a umožnila designérům maximalizovat vnitřní objem v prostoru salonu s výškou 1,95 m.

GIORNO IMBARCO/SBARCO = Sabato
Il catamarano dispone di 4 cabine di cui una sarà a disposizione dell'equipaggio.

Performance & Comfort:
Costruito in Sud Africa e nato dalla stretta collaborazione tra Robertson e Caine e Morrelli e Melvin (progettisti di catamarani da record mondiale come PlayStation), questo catamarano rappresenta una perfetta combinazione di performance e comfort, grazie anche ad un deciso restringimento della sola parte immersa...

GIORNO IMBARCO/SBARCO = Sabato
Il catamarano dispone di 4 cabine di cui una sarà a disposizione dell'equipaggio.

Performance & Comfort:
Costruito in Sud Africa e nato dalla stretta collaborazione tra Robertson e Caine e Morrelli e Melvin (progettisti di catamarani da record mondiale come PlayStation), questo catamarano rappresenta una perfetta combinazione di performance e comfort, grazie anche ad un deciso restringimento della sola parte immersa degli scafi e ad un generoso piano velico. Altre caratteristiche interessanti includono un sistema di ancoraggio di prim'ordine, una comoda gru per tender con verricello elettrico e due motori diesel da 30 HP per buone prestazioni anche a motore.

Il Pozzetto:
Il Leopard 38 dispone di un ampio pozzetto con una zona pranzo esterna e una seduta ergonomica versatile per il massimo comfort; questa disposizione rende la poppa della barca estremamente vivibile, creando una “terrazza sul mare” dalla quale potersi godere il panorama, sorseggiando un drink con i piedi in acqua e vivere le soste in rada a stretto contatto con la natura.
Un funzionale bimini hard-top protegge l'area del pozzetto e la postazione del timone, dove si trovano tutti i comandi principali della vela.

La Prua:
A prua vi è una comoda e spaziosa rete che permette di rilassarsi al sole, oppure di godersi l’andatura a stretto contatto col mare. I due ampi gavoni antistanti la vetrata della dinette oltre ad accogliere due serbatoi per l’acqua dolce, forniscono un supporto per una comoda lettura in relax, o uno spazio per un ballo al tramonto.

La Dinette:
Il design della dinette incorpora una spaziosa area del salone, con un ampio tavolo circondato da una lunga e comoda seduta ed una cucina rivolta a poppa con una finestra di servizio che si affaccia sull'adiacente area del pozzetto. Le ampie finestre verticali anteriori forniscono un'eccellente protezione dal sole e dalla pioggia e hanno permesso ai progettisti di massimizzare il volume interno nell'area del salone, con un'altezza di 1,95 m.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 17h00 / 09h00
Typ lodi: Katamarán
Značka - Model : Leopard - Leopard 38
Délka (m) : 12
Maximální kapacita : 8
Rok výroby : 2010
Kauce :
Motor : 60hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Leopard - Leopard 38
Záchranné vybavení : Offshore
Umístění : Přístav
Délka (m) : 12
Šířka (m) : 6
Ponor (m) : 1
Rok výroby : 2010
Maximální kapacita : 8
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Počet kajut : 4
Počet lůžek : 8
Motor : 60hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 2
Typ paliva: Nafta
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
  • Plavba

  • Vodní sporty

  • Potápění


Vybavení

GPS
WC
Sprcha
Sonar
Sluneční stříška
Stůl

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Ložní prádlo
Lehátko
Sprcha na palubě
Parkování auta v místě pronájmu zdarma
Koupací platforma
Ventilátor

Energie

Zásuvka 220V
USB zástrčka
Solární panel

Kuchyň

Vařič
Lednička
Mrazák
Dřez
Barbecue
Trouba
Plynový vařič
Kávovar
Chladnička

Zábava

Schůdky
Vybavení pro rybaření
Potápěčské vybavení
Brýle, šnorchl, ploutve
Paddleboard
Venkovní reproduktory
Držák na pruty

Navigace

GPS
Sonar
Elektrický kotevní naviják
Malý člun
Autopilot
Motor přídavného člunu
VHF
AIS

Hygiena

WC
Sprcha
Teplá voda
Zásobník na sladkou vodu
Koupelna

Možnosti

Supplément skipper (Povinné)
Créneaux
/ půjčení
À partir de 1 den
/ den
Tender con Fuoribordo (Povinné)
/ týden
Pulizie Finali (Povinné)
/ půjčení
2 SUP GONFIABILI
/ týden

Informace o majiteli: Andrea
Andrea
Člen od 2021
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do 2 hodin
Jakými jazyky se domluvíte: Italština, Angličtina
Průkaz totožnosti

✓ ověřeno

Telefonní číslo

✓ ověřeno

E-mailová adresa

✓ ověřeno

Od
465 / den