Sailboat Cancun

Eric
Odpovídá do ~5h

osoby: 10
Počet lůžek: 6
Kajuty: 3
55 hp
14 m
Se skipperem

Více o Bavaria 44 - 2004

Automatický překlad

Sailboatcancun je společnost poskytující námořní služby v Cancúnu, která nabízí projížďky lodí na palubě plachetnice. Podělte se se svou rodinou o opalování na plavbě v mexickém Karibiku. Tuto dovolenou hurá na výstup na palubu naší plachetnice Oceanic 14 metrů. Je plně vybaven, takže můžete mít veškerý komfort a vymoženosti námořní jachty. Kromě plavby s lodí nabízíme vybavení na šnorchlování. Můžete

Sailboatcancun je společnost poskytující námořní služby v Cancúnu, která nabízí projížďky lodí na palubě plachetnice. Podělte se se svou rodinou o opalování na plavbě v mexickém Karibiku. Tuto dovolenou hurá na výstup na palubu naší plachetnice Oceanic 14 metrů. Je plně vybaven, takže můžete mít veškerý komfort a vymoženosti námořní jachty. Kromě plavby s lodí nabízíme vybavení na šnorchlování. Můžete se zastavit na různých útesech a skočit do vody, abyste objevili rozmanitost ryb a korálů a mořské zahrady. Přinášíme také na pláže a ostrovy, které můžeme nabídnout plavby od 2/8 hodin a plavby od 3 dnů do 7 dnů v moři. Pokud se chcete naučit plachtit v Sailboatcancun, nabídneme vám "Bautizo de mar", zážitek zasvěcení, při kterém se naučíte základní pravidla plachtění. Zjistěte, jaké nabídky a akce máme.

Sailboatcancun are a marine services company in Cancun that offers boat rides aboard a sailing yacht. Share with your family a cruise in the Mexican Caribbean sunbathing. This holiday cheer to climb aboard our sailboat Oceanic of 14 meters. It is fully equipped so you can have all the comforts and conveniences of a yacht offshore boat. Besides sailing with the boat, we give snorkeling equipment. You can stop at the different reef sites and jump in

Sailboatcancun are a marine services company in Cancun that offers boat rides aboard a sailing yacht. Share with your family a cruise in the Mexican Caribbean sunbathing. This holiday cheer to climb aboard our sailboat Oceanic of 14 meters. It is fully equipped so you can have all the comforts and conveniences of a yacht offshore boat. Besides sailing with the boat, we give snorkeling equipment. You can stop at the different reef sites and jump in the water to discover the variety of fishes and corals and marine gardens. We also bring to beaches and islands that we can offer sailing tours from 2/8 hours and cruises 3 days until 7 days .Know Us and Cozumel.also Isla Mujeres or you can choose to take a sailing romantic walk at sunset and watch the sunset at sea.

If you want to learn to sail in Sailboatcancun we will offer "Bautizo de mar", an experience of initiation in which you will learn the basic rules of sailing. Find out the deals and promotions we have.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Typ lodi: Plachetnice
Značka - Model : Bavaria - Bavaria 44
Délka (m) : 14
Maximální kapacita : 10
Rok výroby : 2004
Kauce : (spravuje společnost Samboat)
Motor : 55hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Bavaria - Bavaria 44
Záchranné vybavení : Offshore
Umístění : Přístav
Délka (m) : 14
Šířka (m) : 4,25
Ponor (m) : 2,2
Rok výroby : 2004
Maximální kapacita : 10
Kauce : (spravuje společnost Samboat)
Počet kajut : 3
Počet lůžek : 6
Motor : 55hp
Počet motorů : 1
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
  • Exkurzní den

  • Plavba

  • Vodní sporty

  • Rybaření

  • Regata


Vybavení

GPS
WC
Sprcha
Sonar
Sluneční stříška
Stůl

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Ložní prádlo

Kuchyň

Vařič

Zábava

Schůdky
Nafukovací člun
Vybavení pro rybaření

Navigace

GPS
Sonar
Malý člun
Autopilot

Hygiena

WC
Sprcha
Teplá voda

Informace o majiteli: Eric
Eric
Člen od 2016
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do 5 hodin
Jakými jazyky se domluvíte: Čeština
E-mailová adresa

✓ ověřeno

Od
728 / den