PRO

Local Legend II


-20%
První nabídka pronájmu
Využijte okamžité 20% slevy tím, že si loď zarezervujete jako první

osoby: 12
09h00 / 19h00
600 hp
10 m
Se skipperem

Více o Cape Horn 31 center console - 2015

Automatický překlad

Naše lodě jsou navrženy pro bezpečnost a pohodlí. Jejich jedinečný design trupu je ideální pro naše místní vody a je vyroben tak, aby cestující zůstal v suchu a pohodlí. Naše prostorné čluny pojmou až 12 cestujících, každý s pohodlným sezením a spoustou úložného prostoru pro osobní věci, hračky do vody a vybavení. Pečlivě udržujeme naše lodě kvůli bezpečnosti a čistotě. Naše lodě jsou navrženy pro bezpečnost

Naše lodě jsou navrženy pro bezpečnost a pohodlí. Jejich jedinečný design trupu je ideální pro naše místní vody a je vyroben tak, aby cestující zůstal v suchu a pohodlí. Naše prostorné čluny pojmou až 12 cestujících, každý s pohodlným sezením a spoustou úložného prostoru pro osobní věci, hračky do vody a vybavení. Pečlivě udržujeme naše lodě kvůli bezpečnosti a čistotě. Naše lodě jsou navrženy pro bezpečnost a pohodlí. Jejich jedinečný design trupu je ideální pro naše místní vody a je vyroben tak, aby cestující zůstal v suchu a pohodlí. Naše prostorné čluny pojmou až 12 cestujících, každý s pohodlným sezením a spoustou úložného prostoru pro osobní věci, hračky do vody a vybavení. Pečlivě udržujeme naše lodě kvůli bezpečnosti a čistotě. Loď je krásná, velmi bezpečná, plynulá, pohodlná a suchá na 32' středové konzole Cape Horn s dvěma čtyřtaktními motory Yamaha o výkonu 300 hp. Výlet zahrnuje velký námořní chladič s ledem a vodou, špičkovou výbavu na šnorchlování Cressi/US Divers, nudle, oplach sladkou vodou, plavecký žebřík, polstrované sezení s trochou stínu, polstrovanou protiskluzovou podlahu, prémiový námořní 13 reproduktor JL stereo systém s výškovými reproduktory, subwooferem, Bluetooth/USB/12voltovou konektivitou/nabíjením a veškerým požadovaným bezpečnostním vybavením americké pobřežní stráže včetně záchranných vest, světlic, VHF rádia a hasicích přístrojů. Máme na palubě sluneční košile a opakovaně použitelné kelímky na prodej. Prosím, nestříkejte opalovací krém a snažte se vyhnout skleněným lahvím.

Our boats are designed for safety and comfort. Their unique hull design is ideal for our local waters and built to keep passengers dry and comfortable. Our spacious boats can accommodate up to 12 passengers each with comfortable seating and lots of storage for personal items, water toys and gear. We meticulously maintain our boats for safety and cleanliness. Our boats are designed for safety and comfort. Their unique hull design is ideal for our local

Our boats are designed for safety and comfort. Their unique hull design is ideal for our local waters and built to keep passengers dry and comfortable. Our spacious boats can accommodate up to 12 passengers each with comfortable seating and lots of storage for personal items, water toys and gear. We meticulously maintain our boats for safety and cleanliness. Our boats are designed for safety and comfort. Their unique hull design is ideal for our local waters and built to keep passengers dry and comfortable. Our spacious boats can accommodate up to 12 passengers each with comfortable seating and lots of storage for personal items, water toys and gear. We meticulously maintain our boats for safety and cleanliness.

The boat is a beautiful, very safe, smooth, comfortable and dry riding 32' center console Cape Horn with twin 300hp Yamaha four stroke engines. The trip includes a large marine cooler with ice and water, top of the line Cressi/US Divers snorkel gear, noodles, fresh water rinse, swim ladder, cushioned seating with some shade, cushioned non skid floor, premium marine 13 speaker JL stereo system with tweeters, sub woofer, Bluetooth/USB/12 volt connectivity/charging and all required US Coast Guard safety equipment including life jackets, flares, VHF radio and fire extinguishers. We have sun shirts and reusable cups on board for sale. Please no spray sunscreen, and try to avoid glass bottles.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 09h00 / 19h00
Typ lodi: Motorová loď (Open - Loď bez kajuty)
Značka - Model : Cape Horn - 31 center console
Délka (m) : 10
Maximální kapacita : 12
Rok výroby : 2015
Kauce : (spravuje společnost Samboat)
Motor : 600hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Cape Horn - 31 center console
Záchranné vybavení : Pobřežní
Umístění : Přístav
Délka (m) : 10
Šířka (m) : 3
Ponor (m) : 1
Rok výroby : 2015
Maximální kapacita : 12
Kauce : (spravuje společnost Samboat)
Motor : 600hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 2
Typ paliva: Etanol
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
  • Exkurzní den

  • Vodní sporty

  • Rybaření

Možné odjezdy:
  • Cruz Bay


Vybavení

GPS
Sonar
Sluneční stříška
Motor přídavného člunu
VHF
Brýle, šnorchl, ploutve

Pohodlí

Sluneční stříška
Sprcha na palubě

Zábava

Brýle, šnorchl, ploutve

Navigace

GPS
Sonar
Motor přídavného člunu
VHF

Informace o majiteli: Profesionální Partner
Od
487.48 / den