Scar next 195 - 2024

Navrhl Marcos - Osvědčený majitel - Odpovídá do ~1h

Scar next 195 - 2024

Pro

Navrhl Marcos - Odpovídá do ~1h

Osoby: 7
115 hp
6 m
2024
S nebo bez skippera

Více o BRISA2 - NUEVA 2024

Text byl přeložen automaticky

BRISA2 NOVÁ LOĎ z roku 2024!!!! Fantastický člun v bezvadném stavu s délkou 6,5m a paprskem 2,5m s motorem Suzuki 115 hp, s rychlostí 30 uzlů!!! Maximální kapacita 7 osob. V přídi má velké solárium, centrální konzolu se sedadlem a velké solárium na zádi, koupací plošiny s žebříkem, sprchu se sladkou vodou, přenosný VHF, GPS, hloubkoměr, plotr s námořní mapou, hudební systém Bluetooth a markýzu Bimini, abyste se chránili před sluncem. Je to ideální ...

BRISA2 NOVÁ LOĎ z roku 2024!!!! Fantastický člun v bezvadném stavu s délkou 6,5m a paprskem 2,5m s motorem Suzuki 115 hp, s rychlostí 30 uzlů!!! Maximální kapacita 7 osob. V přídi má velké solárium, centrální konzolu se sedadlem a velké solárium na zádi, koupací plošiny s žebříkem, sprchu se sladkou vodou, přenosný VHF, GPS, hloubkoměr, plotr s námořní mapou, hudební systém Bluetooth a markýzu Bimini, abyste se chránili před sluncem. Je to ideální loď, kam jít s přáteli nebo rodinou a užít si celý den na Ibize i na Formenteře. Člun je snadno ovladatelný a dosahuje cestovní rychlosti 25-30 uzlů s novým motorem o výkonu 115 k, což je člun s nízkou spotřebou. Pronájem lodi se provádí s kapitánem i bez něj. Minimální kvalifikací pro zapůjčení této lodi je plavební licence. A pokud nemáte titul, můžete si najmout profesionálního zaměstnavatele. Loď se nachází v přístavu Ibiza, takže je ideální užít si den v nejkrásnějších zátokách a plážích Ibizy a Formentery (20 min), nebo se plavit na nádherný ostrov Es Vedra a jeho blízké zátoky, jako je např. Cala Compte a Cala Tarida. V ceně všech výletů: brýle a potápěčská trubice, lednička s ledem a nápoj zdarma Pokud máte zájem o rybářské výlety nebo námořní hračky, zeptejte se nás.

BRISA2 NUEVO BARCO del 2024!!!! Fantástica embarcación en estado impecable con una eslora de 6,5m y manga de 2,5m con un motor Suzuki de 115 cv, con una velocidad de 30 nudos!!! Capacidad máxima de 7 personas. En proa dispone de un amplio solárium, una consola central con asiento y un amplio solarium en popa, plataformas de baño con escalera, ducha de agua dulce, vhf portátil, GPS, sonda, plotter con carta náutica, equipo de música por bluetooth ...

BRISA2 NUEVO BARCO del 2024!!!! Fantástica embarcación en estado impecable con una eslora de 6,5m y manga de 2,5m con un motor Suzuki de 115 cv, con una velocidad de 30 nudos!!! Capacidad máxima de 7 personas. En proa dispone de un amplio solárium, una consola central con asiento y un amplio solarium en popa, plataformas de baño con escalera, ducha de agua dulce, vhf portátil, GPS, sonda, plotter con carta náutica, equipo de música por bluetooth y toldo Bimini para protegerse del sol. Es una embarcación ideal para ir con amigos o familia y disfrutar de un día completo tanto en Ibiza como en Formentera. La embarcación es de fácil manejo y alcanza una velocidad de crucero de 25-30 nudos con el nuevo motor de 115 cv, siendo una embarcación de bajo consumo. El alquiler de la embarcación se realiza tanto con patron como sin el. El titulo mínimo para poder alquilar esta embarcación es la licencia de navegación. Y en el caso de no poseer de titulo, se puede contratar un patron profesional. La embarcación se encuentra en el puerto de Ibiza, por lo que es ideal para disfrutar de un día en las calas y playas mas bonitas de Ibiza y Formentera (20 min), o navegar hasta la magnifica isla de Es Vedra y sus calas cercanas, como son cala Compte y cala Tarida. Se incluye en todas las salidas: gafas y tubo de buceo, nevera con hielos y bebida de cortesía, Si estas interesado en salidas de pesca o juguetes náuticos pregúntanos.


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Bez skippera
Se skipperem
S doprovodnou osobou
Předběžný čas začátku a konce pronájmu:
11:00 / 19:00
Kauce (bez skippera)
(Spravováno přímo vlastníkem)
Kauce (se skipperem)
Žádná záloha není nutná
Podmínky zrušení
Zen
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Motorová loď (Open - Loď bez kajuty)
Značka - Model
Scar - Next 195
Rok výroby
2024
Povolená kapacita
7
Délka (m)
6
Šířka (m)
2,2
Ponor (m)
0,5
Motor
115hp (1 motor) - čtyřtakt
Typ paliva
Bezolovnatý
Kapacita paliva
120 L
Zvířata jsou na palubě povolena
Ne
Umístění
Přístav
Záchranné vybavení
Základní
Další možné odjezdy
Ibiza Town

Používání

Exkurzní den
Vodní sporty
Rybaření
Potápění

Vybavení

Navigace

GPS
Sonar
VHF
Speedometer
Kompas

Hygiena

Sprcha

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Lehátko
Sprcha na palubě
Koupací platforma
Ručníky
Bluetooth připojení
Venkovní lednička

Zábava

Schůdky
Nafukovací člun
Vybavení pro rybaření
Brýle, šnorchl, ploutve
Paddleboard
Venkovní reproduktory

Kuchyň

Chladnička

Možnosti

Bebidas de cortesia
Povinné
Zdarma
Nevera con hielo
Povinné
Zdarma
Snorkel
Povinné
Zdarma
Tasas portuarias
Povinné
/ půjčení
Limpieza final
Povinné
/ půjčení
Supplément skipper
/ den
Paddle Surf
/ půjčení
Donut
/ půjčení
Toalla ISC
/ den / osobu

Celkové hodnocení nájemců

5.0 - 2 komentářů

Detail recenzí
Splnění požadavků lodi
Stav lodi
Pohodlí na palubě
Přístupnost
Recepce a komunikace
Poměr kvalita/cena

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

Sandrine
Sandrine
Text byl přeložen automaticky
Prestation facile à réserver, réactivité ultra rapide du prestataire, pas de surprise au niveau du prix annoncé juste penser à comptabiliser le carburant à la fin de la journée, notre journée à couter 55 € supplémentaire en gasoil. Un grand merci à notre skipper au top qui nous a fait visiter des coins sans touristes, tout ce dont on voulait pour cette journée entre filles !!! Je recommande à 100%.
{{ commentTranslate }}
Charlotte
Charlotte
Text byl přeložen automaticky
Great skipper, very smart and clean boat. Marcos was very accommodating and showed us some lovely spots for our first time on Formentera!
{{ commentTranslate }}

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: Marcos
Marcos
Osvědčený majitel
Člen od 2023
PRO
Podívejte se na všechny lodě této charterové společnosti
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jedné hodiny
Jakými jazyky se domluvíte: Španělština, Angličtina, Itálie
Od
/ den
Zrušení zdarma