PRO

SIMGE CAN This wonderful luxury gulet sailing at the coasts of aegean and Medite

yachtcharter
Odpovídá do ~3 dní
Nízké procento přijetí

osoby: 16
Počet lůžek: 16
14h00 / 10h00
720 hp
27 m
Se skipperem

Více o Custom Ketch - 2014

Automatický překlad

SINGE CAN Tento nádherný luxusní gulet je 27 metrů dlouhý a pro 16 hostů. Má 8 dvoulůžkových kajut. Každá kajuta má samostatné WC, sprchu a klimatizaci. Nabízíme vám rozumné ceny a možnosti modré plavby. Polovinu své dovolené můžete strávit v nádherných skrytých rajských zátokách v Egejském moři, které jsou v Turecku. můžete strávit zbytek dovolené na řeckých ostrovech. Druhá možnost, můžete preferovat pouze...

SINGE CAN Tento nádherný luxusní gulet je 27 metrů dlouhý a pro 16 hostů. Má 8 dvoulůžkových kajut. Každá kajuta má samostatné WC, sprchu a klimatizaci. Nabízíme vám rozumné ceny a možnosti modré plavby. Polovinu své dovolené můžete strávit v nádherných skrytých rajských zátokách v Egejském moři, které jsou v Turecku. můžete strávit zbytek dovolené na řeckých ostrovech. Druhá možnost, můžete preferovat pouze turecké zátoky nebo řecké ostrovy. Každý den 4 hodinová plavba a maximálně 8 hodinová klimatizace je zapnutá mezi 14-16 a 22-04. Je to pohodlná jachta pro obě varianty, kterou si budete moci pronajmout s posádkou. INFORMACE O POSÁDCE: KAPITÁN: Dlouhá léta působil jako kapitán na luxusních jachtách. Je nejen profesionálním kapitánem, ale také ví, kde jsou v Turecku nádherná pobřeží, skryté rajské zátoky a historické ruiny. Rád vás vezme do skrytých rajských zátok a informuje o tamních historických ruinách a kultuře. ŠÉFKUCHAŘ: Šéfkuchař už dlouhá léta pracuje i na luxusních jachtách. On/ona je docela dobrý v tradiční kuchyni a středomořské kuchyni. Pokud si zarezervujete tuto jachtu, zeptáme se, zda budete mít speciální požadavek na jídlo nebo ne (veganské, bezlepkové, nízkotučné atd.). Náš šéfkuchař vám připraví jídlo dle vašich požadavků. Můžete si být jisti, že šéfkuchař vás rád přivítá a bude se starat o vaše přání. Vždy jsme od našich hostů dostávali dobré komplimenty ohledně jídla. NÁMOŘNÍK: Během vaší dovolené vám budou k službám 2 námořníci. Jsou velmi přátelští a rádi vás obslouží a postarají se o vás. NAŠE SLUŽBY: víme, jak důležitá a cenná je vaše dovolená. Uděláme vše pro to, aby vaše dovolená byla co nejlepší a mnohem pohodlnější. Náš profesionální průvodce je nejen pro instruktáž s vámi, ale bude vám k dispozici i během vaší dovolené. Rád vás přivítá a postará se o vás, představí vás posádce, poskytne instruktáž o jachtě, trase a pravidlech lodi. Čas od času s vámi bude také v kontaktu, aby se ujistil, že jste na dovolené šťastní. S přáním krásné dovolené

SINGE CAN This wonderful luxe gulet is 27 meters long and for 16 guests. It has 8 double cabin. Each cabin has separate toilet, shower and A/C. We offer you reasonable prices and options for blue cruise. You can spend half of your holiday in the wonderful hidden paradise bays of aegean which are in Turkey. can spend rest of holiday in Greek Islands. Second option, you can prefer only Turkish bays or Greek islands. Each day 4 hours cruise and...

SINGE CAN This wonderful luxe gulet is 27 meters long and for 16 guests. It has 8 double cabin. Each cabin has separate toilet, shower and A/C. We offer you reasonable prices and options for blue cruise. You can spend half of your holiday in the wonderful hidden paradise bays of aegean which are in Turkey. can spend rest of holiday in Greek Islands. Second option, you can prefer only Turkish bays or Greek islands. Each day 4 hours cruise and maximum 8 hours air conditioner is on between 14 to 16 and 22 to 04. It is comfortable yacht for both options that you will be able to rent with the crew.

CREW INFORMATION:

CAPTAIN:
He has been working as a captain since the long years in luxury yachts. He is not only a professional captain but also he knows where the wonderful coasts, hidden paradise bays and historical ruins which are in Turkey very well.
He will be happy to take you to the hidden paradise bays and inform about the historical ruins and culture there.

CHEF COOK:
Chef cook has been working too in luxury yachts for the long years . He/She is quite good at the traditional kitchen and Mediterranean kitchen. If you book this yacht, we will ask, if you will have a special request for he meals or not (Vegan, Gluten Free, Low Fat etc.). Our chef will get ready the food according to your requests. You can be sure that Chef will be happy welcoming you and to care about your wishes. Always, we have received good compliments by our guests about the meals.

SAILOR:
2 Sailors will be at your service during your vacation. They are very friendly and will be happy to serve and to care of you .

OUR SERVICES:
we know that how important and valuable is your vacation. We will do our best to make your holiday the best and much more confortable. Our professional guide is not only for briefing with you but also will be at your service during your vacation. He/She will be happy welcoming and caring you, introduce you to the crew, give briefing about the yacht, route and boat rules. Time to time, she/he is also going to be in touch with you to be sure that you are happy during your vacation.

The best wishes for a wonderful holiday


Podrobnosti

Typ pronájmu : Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 14h00 / 10h00
Typ lodi: Jachta
Značka - Model : Custom - Ketch
Délka (m) : 27
Maximální kapacita : 16
Rok výroby : 2014
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 720hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Custom - Ketch
Záchranné vybavení : Základní
Umístění : Mrtvá váha
Délka (m) : 27
Šířka (m) : 6
Ponor (m) : 4
Rok výroby : 2014
Maximální kapacita : 16
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Počet kajut : 8
Počet lůžek : 16
Motor : 720hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 2
Typ paliva: Nafta
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
  • Exkurzní den

Možné odjezdy:
  • Kaş


Vybavení

GPS
WC
Sprcha
Stůl
Teplá voda
Malý člun

Pohodlí

Stůl
Ložní prádlo
Wifi a internet
Lehátko
Sprcha na palubě
Klimatizace

Energie

Zásuvka 220V
Elektrický generator

Kuchyň

Lednička
Mrazák
Barbecue
Trouba
Plynový vařič
Kávovar
Chladnička

Zábava

Schůdky
Brýle, šnorchl, ploutve
TV
Venkovní reproduktory

Navigace

GPS
Malý člun
Autopilot

Hygiena

WC
Sprcha
Teplá voda
Zásobník na sladkou vodu
Pračka
Sušička

Informace o majiteli: yachtcharter
Procento odezvy: 33 %
Doba odezvy: do 3 dnů
Jakými jazyky se domluvíte: Angličtina
Od
1 175 / den