Leopard 39 - 2016

Navrhl Edu & Monica - Odpovídá do ~1 dní
Velmi nízká míra přijetí

Leopard 39 - 2016


Navrhl Edu & Monica - Odpovídá do ~1 dní

Osoby: 12
Kajuty: 6
12 m
2016
S nebo bez skippera

Více o Catamaran Tailandia

Soukromý katamarán v Thajsku od renomované mezinárodní značky Leopard, super ošetřovaný a nedávno repasovaný v roce 2022, plně vybavený a legalizovaný až pro 12 osob na palubě, má 4 dvoulůžkové pokoje s klimatizací + 2 samostatné postele, ideální pro 8/10 lidé, aby mohli pohodlně přenocovat, Kromě vnitřního salonku s pohovkami a dobré venkovní jídelny ve stínu vedle kapitánského kokpitu a velkého solária na přídi jsme jej vylepšili instalací nových ...

Soukromý katamarán v Thajsku od renomované mezinárodní značky Leopard, super ošetřovaný a nedávno repasovaný v roce 2022, plně vybavený a legalizovaný až pro 12 osob na palubě, má 4 dvoulůžkové pokoje s klimatizací + 2 samostatné postele, ideální pro 8/10 lidé, aby mohli pohodlně přenocovat, Kromě vnitřního salonku s pohovkami a dobré venkovní jídelny ve stínu vedle kapitánského kokpitu a velkého solária na přídi jsme jej vylepšili instalací nových solárních panelů Victron, lithiové baterie a invertor, abyste měli proud 220 V a cítili se jako doma. , plně vybavená kuchyň s kávovarem a velkou lednicí a mrazákem, magma gril pro vaření pod hvězdami, vodník a pomocný člun s přívěsným motorem Yamaha, který můžete navštívit nejlepší pláže a ostrovy, stejně jako mnoho hraček na palubě, abyste se mohli bavit jako nové ponorkové křídlo létat pod vodou, prkna na paddle surfing, vybavení na šnorchlování, rekreační rybolov a 8 potápěčského vybavení s námi jako kapitány a instruktory Padi & Snsi s více než 12 let zkušeností s plachtěním a potápěním v Puket, Phi Islands Phi, Krabi, Phang Nga Bay, Koh Yao, Koh Hong, Racha islands, Coral & Maiton, Koh Muk, Koh Lanta, 5 ostrovů Koh Haa, Koh Rock, Koh Libong, Trang, Koh Tao, Koh Lipe a mořský park Tarutao, Khaolak, 9 ostrovů Similan, ostrovy Surin a Richelieu Rock TOP 10 na světě a nejlepší potápěčské lokality v Thajsku. Čekáme na vás v Asii, kdy vás osobně přijmeme na palubě našeho katamaránu ve španělštině nebo angličtině a užijete si jedinečný zážitek mezi přáteli a jsme také specialisté na rodiny, protože milujeme děti, protože kromě toho, že máme dceru na plachtění, máme zákon stupně a také v péči o děti a péči o děti a víme, jak jim zajistit zábavu na katamaránu s bezpečností vždy na prvním místě, jsme si jisti, že si plachtění a poznávání našeho milovaného Thajska z moře zamilujete. Stačí nás kontaktovat a my vám osobně pomůžeme se všemi vašimi dotazy.


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Bez skippera
Se skipperem
S doprovodnou osobou
Kauce
(Spravováno společností SamBoat)
Podmínky zrušení
Flexibilní
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Katamarán
Značka - Model
Rok výroby
2016
Povolená kapacita
12
Počet kajut
6
Počet lůžek
10
Délka (m)
12
Šířka (m)
6
Ponor (m)
1
Motor
80hp (2 motory) - čtyřtakt
Typ paliva
Nafta
Kapacita paliva
500 L
Zvířata jsou na palubě povolena
Ne
Umístění
Přístav
Záchranné vybavení
Základní
Další možné odjezdy
Ko Phuket
Krabi

Používání

Exkurzní den
Plavba
Rybaření
Potápění

Vybavení

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Ložní prádlo
Wifi a internet
Lehátko
Sprcha na palubě
Parkování auta v místě pronájmu zdarma
Klimatizace
Rozkládací pohovka
Koupací platforma
Ventilátor
Dodger
Venkovní polštáře
Ručníky
Pokrývky
MP3 přehrávač
Bluetooth připojení

Energie

Zásuvka 220V
USB zástrčka
Solární panel
Větrná turbína
Elektrický generator

Kuchyň

Vařič
Lednička
Mrazák
Dřez
Barbecue
Plancha
Trouba
Plynový vařič
Kávovar

Zábava

Schůdky
Nafukovací člun
Vybavení pro rybaření
Potápěčské vybavení
Brýle, šnorchl, ploutve
Paddleboard
Venkovní reproduktory
Držák na pruty
Kanoe nebo kajak

Navigace

GPS
Sonar
Elektrický kotevní naviják
Malý člun
Autopilot
Motor přídavného člunu
VHF
AIS
Ochranná síť
Lanový elektrický naviják
Speedometer
Anemometr
Kompas
Lazy back
Lazy jack
Bezpečnostní postroj
Latovaná hlavní plachta
Lodní plachta na navíječi
Jedno kormidelní kolo

Hygiena

WC
Sprcha
Teplá voda
Zásobník na sladkou vodu
Koupelna
Odsolovací zařízení
Černá nádrž na vodu
Šedá nádrž na vodu

Možnosti

Limpieza Final
Povinné
/ týden
Comfort pack (Sabanas, Toallas, Cojines) Pernocta
Povinné
/ týden
Embarcacion Auxiliar con Motor Fueraborda
Povinné
/ týden
Supplément skipper
Od 1 den
/ den
Tripulante / Hostess Crew
/ den
Cocinera 24 horas / Cook Service 24 hours
/ den
Red para Bebes y Niños y chalecos flotacion
Zdarma
Kayak o SUP Padel Board Surf
Zdarma
Equipos Pesca Recreativa
Zdarma
Equipos de Snorkel
Zdarma
Equipo de buceo completo, plomos y Tanque de aire
/ den
Sub Wing - Ala de Buceo Snorkel
/ den
Discover Scuba Diving-Bautizo Buceo con Instructor
/ den
Introducción a la Apnea Freediving
/ den
Inflables & diversion - Inflatables for Fun
Zdarma
Wifi
/ den
Water maker - Agua Dulce de Osmosis
Zdarma
ECO Energía Solar - Solar Panels
Zdarma
Inversor 220 & Litio - Lithium & Victron Inverter
Zdarma

Celkové hodnocení nájemců

4.9 - 12 komentářů

Detail recenzí
Splnění požadavků lodi
Stav lodi
Pohodlí na palubě
Přístupnost
Recepce a komunikace
Poměr kvalita/cena
Fotografie předchozích nájemců

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

Miroslav
Miroslav
Text byl přeložen automaticky
Měli jsme skvělý čas s Edu na jeho lodi. Edu byl skvělý průvodce a myslím, že bez něj bychom byli trochu ztracení. Ukázal nám pár krásných míst a hodně nám pomohl s plavbou po Andamanském moři. Celý štáb byl spokojen a jeho služby mohu jednoznačně doporučit.
We had a great time with Edu on his boat. Edu was a great guide and I think we would be a bit lost without him. He showed us some beautiful places and helped us with sailing around the Andaman sea a lot. The whole crew was satisfied and I can definitelly recommend his services.
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Muchas Gracias / Kop Khun Kap / Many Thanks Miroslav, was a pleasure to meet you & welcome on board all your crew in Phuket and happy to have the opportunity to sail & have fun together and show you the best of our beloved Andaman Sea with our catamaran, keep in contact for the next adventure! Best regards! Edu & Monica
{{ commentTranslate }}
Yaakov
Yaakov
Text byl přeložen automaticky
Prostě skvělé!
Dear Samboat team, First of all I apologize for the late response - I continued travelling after sailing and wanted to receive an opinion of my friends. I would split my review in two parts. First, Edu is a great skipper, I could learn from him very much. He kept the yacht very clean and well managed. He shown many interesting places. I think he is excellent for a skippered charter. The area of sailing is great Second, and I think this is the Samboat fault, I ordered a yacht for BAREBOAT charter, not skippered. I mentioned it several times in my written conversation. But Edu decided to remain with us all the time. Since we are all old friends sailing together for many years presence of some one else was not expected. Some technical issues we faced that made the sailing less comfortable that we expected. The water maker was not working and sent for repairment so we had a limited access to a fresh water, to a shower. Also we had some issues with the air conditioner.
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Thanks Yaakov for your opinion, we always like to improve. Good to know your friends had a great experience and the yacht was very clean and well managed, I think was a misunderstood because in all samboat messages is clear that you will have a guide for free on board, and Edu as you know did his best to help as experimented skipper & profesional dive instructor with more than 12 years in Thailand, but anyway happy that you enjoyed the best of the Andaman Sea and hope we can sail again together in the future, best regards to all the crew!
{{ commentTranslate }}
Ilya
Ilya
Text byl přeložen automaticky
Buďte opatrní při nízké vodě. Je tam spousta neoznačených riffů
Thank you Edu, Thank you Monica! It was a perfect two weeks trip. It was good organised from the first moment till the end. Edu knows all the nice spots and recommends the best time to visit them. Sailing, diving, snorkelling and even free diving - Edu is an expert in all this activities. The catamaran was very good equipped and very clean. It was enough space for 10 people. It is quite fast under sails and light to handle. Edu was very polite and careful. The crew security is very important for him. We will definitely come again to discover new islands and dive spots with Edu.
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Spasiva! Many Thanks Ilya for your samboat review of the experience with our leopard catamaran in Thailand. From our side more than happy after this 2 weeks on board with all your family & friends, especially with the little one's, we love to have kids on board and for sure safety ls always a priority, but we also did our best to sail as you like & show you our beloved underwater world, we did snorkel & diving together and also happy to introduce you to the new freediving experience and make all 10 of you happy @ the amazing Thai islands & pristine beaches! Not lucky, jajjaja, but also tried our best for sport fishing too, so we'll have to try again in the future... Just waiting for you to sail again together @the Balearic's or @new Similan's & Myanmar sailing route. Best wishes! Edu, Monica & Isabella
{{ commentTranslate }}
Gary
Gary
Text byl přeložen automaticky
Edu & Monica byli perfektní hostitelé, díky nimž jsme se na jejich krásné plachetnici cítili jako doma. Mají bohaté znalosti o plachtění a potápění v této oblasti a zajistili, že všechna naše očekávání byla nejen splněna, ale i překročena. Odjeli jsme s lepšími znalostmi o všech nejlepších místech k návštěvě, mnohem lepšími plachtařskými dovednostmi a krásným úvodem do potápění. Víc jsem si nemohl přát, děkuji!
Edu & Monica were perfect host making us feel totally at home on their lovely sail boat. They have a wealth of knowledge on sailing and diving in the area and made sure all our expectations were not only met but exceeded. We came away with enhanced knowledge of all best spots to visit, much better sailing skills and lovely introduction to diving. Could not ask for more, thank you!
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Thanks to review your experience sailing & diving with our catamaran in Thailand, was a pleasure to meet all of you, enjoy this 9 days between the Andaman sea islands with a lovely family & now new friends :)
{{ commentTranslate }}
Don
Don
Text byl přeložen automaticky
Moje žena a já jsme měli úžasný zážitek z plavby v Thajsku s Edu a Moni na naše líbánky. Během cesty jsme se nemuseli o nic starat, svěřili jsme Edu itinerář a každý den byl perfektní. Plavba s Edu nám umožnila vidět více z Andamanského moře a zálivu Phang Nga, než jsem mohl doufat. Moje žena, která nikdy předtím nezůstala na lodi, říká, že nemohla mít lepší líbánky, a chce si tento výlet zopakovat. Každou noc jsme mohli zažít jídlo z jiného místního města nebo plážového letoviska. Během cesty se Moni postarala o oběd a svačinu a udržovala kajuty čisté. Edu nás potkal v místním obchodě před odjezdem a nechal mou ženu používat jejich sporák (ráda vaří). Rád se potápím a Edu jako potápěčský mistr znamenalo osobní ponory s průvodcem podél některých mělkých útesů, což je jen další z výhod nabízených na jeho lodi. Doufám, že jednoho dne budu plout a potápět se znovu s Edu buď zde, nebo na Baleárských ostrovech. A++++
My wife and I had an amazing experience sailing in Thailand with Edu and Moni for our honeymoon. We did not have to worry about a thing during the trip, we trusted Edu to the itinerary and every day was perfect. Sailing with Edu allowed us to see more of the Andaman Sea and Phang Nga Bay then I could have hoped for. My wife, who has never stayed on a boat before, says she could not have had a better honeymoon, and she wants to do this trip again. Every night we were able to experience food from a different local town or a beachside resort. While underway Moni would make sure you had lunch and snacks and kept the cabins clean. Edu met us at a local grocery prior to departure and let my wife use their stove (she enjoys cooking). I love to scuba dive and Edu being a dive master meant personal guided dives along some shallow reefs which is just another of the benefits offered on his boat. I hope to sail and dive again one day with Edu either here or in the Balearic islands. A++++
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Byl to skvělý týden plavby na katamaránu v Thajsku, nejlepší způsob, jak oslavit líbánky! Mnohokrát děkujeme, že jste přijeli z Alabamy do Phuketu, abyste se k nám připojili, a doufáme, že se brzy uvidíme plavit se na @Baleárských ostrovech!
Was a great Thailand's catamaran sailing week, the best way to celebrate the honeymoon! Many thanks to come from Alabama to Phuket to join us, and hope to see you soon sailing @Balearic islands!
Benjamin
Benjamin
Text byl přeložen automaticky
Edu byl prostě fantastický. Byli jsme dvě rodiny se 4 teenagery pro celkem 8 lidí plus Edu. Edu má skvělé znalosti plánování skvělých destinací a vždy je v bezpečí s ohledem na povětrnostní podmínky a směrování. Měli jsme skvělé pláže a kotviště, vynikající potápění a loď byla ve velmi dobrém stavu. Nemohl jsem si přát nic lepšího na výlet. Přejeme Edu & Monice krásnou svatební oslavu.
Edu was simply fantastic. We were two families with 4 teenagers for a total of 8 people plus Edu. Edu has great knowledge of planning great destinations and always being safe with regards to weather conditions and routing. We had great beaches and anchorages, excellent diving and the boat was in very good condition. Could not ask for anything better for a trip. We wish Edu & Monica a wonderful wedding celebration.
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Many Many Thanks to this 2 amazing families to come from EEUU to Thailand to sail & dive with us, was a pleasure to meet all of you and show you the best of the Andaman Sea with our catamaran, enjoy the rest of your holidays in Phuket and hope we can organice the next sailing adventure together @Balearic islands :)
{{ commentTranslate }}
Patrick
Patrick
Text byl přeložen automaticky
Prostě krásný den! Od začátku bylo všechno perfektní, předchozí domluva s Edu a Monikou, přivítání na turné! Edu je super skipper, který s námi předem projednal prohlídku a nabídl nám dvě možnosti a reagoval na naše přání. V každém případě rezervujeme znovu u dvou. Moc vám oběma děkuji za tak úžasný den! Muchas gracias por este cumpleaños perfecto.
Just a beautiful day! From the beginning everything was perfect, the prior arrangements with Edu and Monica, the welcome to the tour! Edu is a super skipper who discussed the tour with us in advance and offered us two options and responded to our wishes. We book in any case again with the two. Thank you both so much for such a wonderful day! Muchas gracias por este cumpleaños perfecto.
Jonas
Jonas
Text byl přeložen automaticky
Měli jsme skvělý čas na plavbě s Edu a Jenny v Andamanském moři. Velmi snadné komunikovat a ukázal nám mnoho pěkných míst, pláží, šnorchlování a další. Určitě mohu doporučit a určitě budete mít nezapomenutelný zážitek. 10/10
We had a great time sailing with Edu and Jenny in the Andaman Sea. Very easy to communicate with and he showed us many nice spots, beaches, snorkeling and more. Can definitely recommend and you will surely have a unforgettable experience. 10/10
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Thanks Jonas for your samboat review 10/10 and from our side very happy to meet you in phuket to warm welcome on board our catamaran with your 9 friends and sail together this 3 days part of the best of thailand, hope to see you again in the andaman sea or in Balearic islands summer :)
{{ commentTranslate }}
Shaya
Shaya
Text byl přeložen automaticky
Plavbu s Edu jsme si opravdu užili. Je velmi nápomocný a vezme nás na mnoho míst pro šnorchlování. Provedl mě plavbou. Užíval jsem si subwingovou aktivitu a jeho pohostinnost byla skvělá. Všichni ostatní členové týmu jsou velmi spokojeni. Vysoce doporučeno.
We really enjoyed sailing with Edu. He is very helpful and take us to many spots for snorkelling. He walked me through sailing . I enjoyed subwing activity and his hospitality was great. All other team members extremely happy. Highly recommended.
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Rád vás poznávám Shayo a také všechny vaše přátele, bylo skvělé plout společně Thajsko, díky sdílení vašich zkušeností zde na samboatu a příchodu na palubu našeho katamaránu, s pozdravem a zůstat v kontaktu!
Happy to meet you Shaya and all your friends too, it was great to sail together Thailand, thanks to share your experience here in samboat and to come on board our catamaran, best regards & keep in contact!
Anouar
Anouar
Text byl přeložen automaticky
Loď je perfektně udržovaná. čistota každé části lodi je patrná Edu a Jennifer byli okouzlující, profesionální a diskrétní. Jejich společnost byla nejpříjemnější. Jídla připravená Jennifer byla chutná. Ocenili jsme ovocné pokrmy. Edu nás zasvětil do podvlny. Byl to velmi vtipný moment. Velmi si přáli, aby náš pobyt na palubě byl co nejlepší.
The boat is perfectly maintained. the cleanliness of each part of the boat is noticeable Edu and Jennifer was charming, professionnel and discret. Their compagny was of the most enjoyable. The meals concocted by Jennifer were tasty. We appreciated the fruits dishes. Edu initiated us to the subwave. It was a very funny moment. They were very welling to making our stay on board the best it can be.
Aitor
Aitor
Text byl přeložen automaticky
Hola Edu y Jenni . Ha sido un palcer navegar con vosotros durante los tres dias que hemos estado a bordo . Gracias por habernos hecho disfrutar de unos parajes de ensueño desde Phuket hasta krabi pasando por la impresionante bahia de Phang Nga y demas islas que hemos visitado durante la ruta . Suerte con la futura grumetilla Edu . Jenni , eres una Crack !!! Un abrazo de los 10 .
{{ commentTranslate }}
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Gracias Aitor por comentar vuestra experiencia con nosostros navegando Tailandia aqui en Samboat y sobretodo por haber venido entre amigos a disfrutar de unos dias a bordo de nuestro nuevo catamaran privado recorriendo juntos las islas del Mar de Andamán y siempre con una sonrisa :) La verdad lo pasamos super bien con vosotros y nos quedamos con ganas de repetir :) Un abrazo desde Phuket y hasta cuando querais!
{{ commentTranslate }}
Jean Philippe
Jean Philippe
Text byl přeložen automaticky
Nous avons loué un catamaran en Thailande avec Samboat. Nous avons été très bien renseigné avant notre voyage et très bien reçu par Eduardo le propriétaire. Le bateau est bien équipé et en bon état. Une croisière sans encombre. Je vous le recommande vivement. Jean Philippe
{{ commentTranslate }}
Edu & Monica
Edu & Monica
Text byl přeložen automaticky
Merci pour le commentaire et d'être venu naviguer en Thaïlande sur le catamaran Jean Philippe et tous ses amis, ce fut un plaisir de vous rencontrer à l'aéroport de Phuket et de vous accompagner à la marina pour vous accueillir à bord. Un gros câlin de vos nouveaux amis Monica et Eduardo et à bientôt près de la mer!
{{ commentTranslate }}

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: Edu & Monica
Edu & Monica
Člen od 2018
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jednoho dne
Jakými jazyky se domluvíte: Španělština, Angličtina, Francouzština, Itálie
Průkaz totožnosti

✓ ověřeno

Telefonní číslo

✓ ověřeno

E-mailová adresa

✓ ověřeno

Od
/ den
Zrušení zdarma