Mr Neb

Navrhl Elia - Odpovídá do ~1h

Mr Neb


Navrhl Elia - Odpovídá do ~1h

Osoby: 10
500 hp
12 m
2021
Se skipperem

Více o Tullio-Abbate Offshore - 2021

Text byl přeložen automaticky

UPOZORŇUJTE. CENA NEZAHRNUJE POHONNÉ NÁKLADY A NÁKLADY NA PŘÍSLUŠENSTVÍ. Přečtěte si prosím pozorně oznámení až do konce. POVINNÝ VELITEL Loď Tullio Abbate Offshore Custom Line 12 mt se 2 motory volvo penta 500 Hp. Zcela nová loď s vynikajícími povrchovými úpravami. Nádherná Open Line pro den na moři v naprosté relaxaci, se dvěma velkými terasami na opalování na zádi a na přídi, které mohou pojmout až 8 osob. Velká záďová plošina vám usnadní ...

UPOZORŇUJTE. CENA NEZAHRNUJE POHONNÉ NÁKLADY A NÁKLADY NA PŘÍSLUŠENSTVÍ. Přečtěte si prosím pozorně oznámení až do konce. POVINNÝ VELITEL Loď Tullio Abbate Offshore Custom Line 12 mt se 2 motory volvo penta 500 Hp. Zcela nová loď s vynikajícími povrchovými úpravami. Nádherná Open Line pro den na moři v naprosté relaxaci, se dvěma velkými terasami na opalování na zádi a na přídi, které mohou pojmout až 8 osob. Velká záďová plošina vám usnadní koupání a pohodlný výsuvný žebřík vám usnadní vylézání z vody. Na nástupišti je dezinfikovaná sladkovodní sprcha pro ochlazení v horkých letních dnech. Na sluneční terase můžete otevřít velkorysou karbonovou markýzu s perforovaným plátnem, která vám umožní vychutnat si stín při poslechu dobré hudby v drátěném rozptylu. Na palubě samostatné WC, lednice, TV, whf, kuchyňka a sporák, vše, co je potřeba v moderní jachtě Charter custom line přizpůsobené pro svého majitele. Kapitán se svou posádkou je k dispozici pro organizaci zájezdu na míru pro zákazníka, půldenní, aperitiv při západu slunce, jednodenní výlet a rychlé transfery, rezervace obědů nebo večeří v nejlepších restauracích v zálivu, vše, co je nutné k tomu, aby byl váš nezapomenutelný pobyt. Portovenere, 5 Terre, ostrov Palmaria, Pozzale, Tino, Modrá jeskyně a jeskyně Bayron, Lerici Fiascherino a Tellaro, nezapomenutelné krajiny, které se zaryjí do vašeho srdce. Denní pronájem trvá 8 hodin (10:00 18:00 / 11:00 19:00) Zkrácený půldenní pronájem trvá 4 hodiny (9:00 13:00 / 10:00 14:00) 450 € Hodinová sazba je pevně stanovena na 250 €/hod Cena zahrnuje: daně a welcome drink. Náklady na palubu jsou následující (v hotovosti bez platby): - velitel 150 € - závěrečný úklid 100 € - Palivo Benzín v základně do itineráře: - Záliv básníků - 160 litrů - Cinque Terre - 250 litrů - Portofino - 600 litrů Navíc si můžete vyžádat: - Hosteska 100 € - Malý člun s přívěsným motorem 150 EUR - Aperitiv při západu slunce 19:00/21:00 250 EUR - Plážové osušky 10 eur za kus VÝSTUP NA APERITIF POUZE PŘI ZÁPADU SLUNCE (19:00 21:00) 650 € All Inclusive ŽÁDNÝ POBYT NA LADĚ Užívat si Pro více informací mě neváhejte kontaktovat!

NOTA BENE. IL PREZZO NON COMPRENDE IL CARBURANTE E COSTI ACCESSORI.
Si prega di leggere bene l'annuncio fino alla fine.

COMANDANTE OBBLIGATORIO
Imbarcazione Tullio Abbate Offshore Custom Line Mt 12 con 2 motori volvo penta 500 Hp. Imbarcazione nuovissima con finiture superiori.
Uno splendido Open Line per una giornata di mare in completo relax, con due ampi prendisole a poppa e a prua capaci di ospitare fino ad ...

NOTA BENE. IL PREZZO NON COMPRENDE IL CARBURANTE E COSTI ACCESSORI.
Si prega di leggere bene l'annuncio fino alla fine.

COMANDANTE OBBLIGATORIO
Imbarcazione Tullio Abbate Offshore Custom Line Mt 12 con 2 motori volvo penta 500 Hp. Imbarcazione nuovissima con finiture superiori.
Uno splendido Open Line per una giornata di mare in completo relax, con due ampi prendisole a poppa e a prua capaci di ospitare fino ad 8 persone. Una grande spiaggetta di poppa agevolera'il vostro bagno e una comoda scala a scomparsa renderà più facile la vostra risalita dall'acqua. In plancetta è presente una doccia d'acqua dolce sanificata per rinfrescarvi nelle calde giornate estive. Sul prendisole si può aprire un generoso tendalino in carbonio con tela traforata che ti permetterà di godere dell'ombra ascoltando buona musica in filo diffusione.

A bordo un locale Wc separato, frigorifero, Tv, whf, cucina e fuochi, tutto quel che serve in un moderno yacht Charter custom line personalizzato per il suo Armatore.

Il comandante con il suo equipaggio si rende disponibile per organizzare un tour personalizzato al cliente, mezza giornata, aperitivo al tramonto, gita giornaliera e spostamenti veloci, prenotazione per il pranzo o la cena nei migliori ristoranti del Golfo, tutto ciò che è necessario per rendere il tuo soggiorno indimenticabile. Portovenere, 5 terre, Isola Palmaria, Pozzale, Tino, Grotta azzurra e Grotta Bayron, Lerici Fiascherino e Tellaro, paesaggi indimenticabili che segneranno il tuo cuore.

Il noleggio giornaliero ha una durata di 8 ore (10am 18pm / 11am 19pm)

Il noleggio ridotto a mezza giornata ha una durata di 4 ore (9am 13pm /10am 14 pm) € 450

La Tariffa oraria viene fissata per € 250/h

Il prezzo comprende: tasse e drink di benvenuto.

I costi da pagare a bordo sono i seguenti (cash no pos):
- Comandante €150
- Pulizie finali €100

- Fuel Gasoil in base
all'itinerario:

- Golfo dei Poeti - 160 litri
- Cinque Terre - 250 litri
- Portofino - 600 litri

Extra si può richiedere:
- Hostess €100
- Tender con fuoribordo €150
- Aperitivo al tramonto 19pm/21pm €250
- Teli mare 10 euro Cad.

USCITE PER SOLO APERITIVO AL TRAMONTO (19pm 21pm) € 650
All Inclusive

NO PERNOTTAMENTO A BORDO

Enjoy

Non esitate a contattarmi per avere maggiori info!


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Se skipperem
Předběžný čas začátku a konce pronájmu:
10:30 / 18:30
Kauce
(spravuje přímo majitel)
Podmínky zrušení
Flexibilní
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Motorová loď (Open - Loď bez kajuty)
Značka - Model
Tullio-Abbate - Offshore
Rok výroby
2021
Maximální kapacita
10 (9 avec skipper)
Počet kajut
2
Počet lůžek
4
Délka (m)
12
Šířka (m)
310
Ponor (m)
90
Motor
500hp (2 motory)
Typ paliva
Nafta
Kapacita paliva
600 L
Zvířata jsou na palubě povolena
Ne
Umístění
Přístav
Záchranné vybavení
Offshore

Používání

Exkurzní den
Plavba

Vybavení

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Lehátko
Sprcha na palubě
Koupací platforma

Energie

Zásuvka 220V
USB zástrčka

Kuchyň

Vařič
Lednička
Dřez
Plynový vařič
Kávovar

Zábava

Schůdky
TV
Venkovní reproduktory

Navigace

GPS
Sonar
Elektrický kotevní naviják
Malý člun
Příďový pomocný motor
VHF

Hygiena

WC
Sprcha
Koupelna (1)

Možnosti

Supplément skipper
Povinné
Od 1 den
/ den
TENDER CON MOTORE AUSILIARO
/ půjčení

Note globale attribuée par les locataires

5.0 - 1 komentář

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

Da
David
Text byl přeložen automaticky
Elia was a great host for the day and we had a truly amazing day on board ‘Mr Neb’ which is a fantastic boat. A day to be remembered for sure
{{ commentTranslate }}

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: Elia
Elia
Člen od 2021
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jedné hodiny
Jakými jazyky se domluvíte: Italien, Espagnol, Anglais
Průkaz totožnosti

✓ ověřeno

Telefonní číslo

✓ ověřeno

Od
650 € / den