PRO

Ranieri Shark 19


osoby: 8
09h00 / 18h00
40 hp
5 m
Bez skippera

Více o Ranieri Shark 19 - 2021

Automatický překlad

Je tu konečně jiná, ale jistě krásná dovolená! Klidná rodinná dovolená, romantická plavba nebo dobrodružství s přáteli… ať už je vaše dovolená jakákoli, bude to nezapomenutelný zážitek. Široký výběr itinerářů, které vás zavedou k objevování nejslavnějšího života na moři ve Veneto a Friuli VG. Oblasti mimořádné scénické krásy, které hostí flóru a faunu velké přírodní hodnoty; kulturně bohaté...

Je tu konečně jiná, ale jistě krásná dovolená! Klidná rodinná dovolená, romantická plavba nebo dobrodružství s přáteli… ať už je vaše dovolená jakákoli, bude to nezapomenutelný zážitek. Široký výběr itinerářů, které vás zavedou k objevování nejslavnějšího života na moři ve Veneto a Friuli VG. Oblasti mimořádné scénické krásy, které hostí flóru a faunu velké přírodní hodnoty; kulturně bohaté území, které vás překvapí svou jedinečností. Ideální místa pro říční rákosovou turistiku, kde každý nový pohled bude překvapením, objevem! Během zastávek na kotvě se můžete báječně vykoupat v křišťálově čisté vodě nebo vstoupit s přáteli. Pokud budete chtít v poledne, můžete se zastavit v jedné z mnoha restaurací, kde vám typické menu založené na čerstvých rybách poskytne nezapomenutelné chvíle. NĚKTERÉ TRASY: LITORANEA VENETA - Je to prastará silnice Dacca, kterou vytvořili "Serenissima" v období své maximální nádhery. Klasika plavby, scénář mezi nejrozmanitějšími a nejneočekávanějšími: od rybářských chýší po paláce Canal Grande, od širokých ústí benátských řek po zelené krajiny zaříznuté v rákosí, od pracovitého venkova po pustinu pláž LAGUNA GRADO A MARANO - Friuli Venezia Giulia, země pohostinnosti, dobré nálady a dobrého vína. Procházejte se mezi chatami a rybářskými údolími, mezi písečnými břehy a malými pobřežími a objevujte starověká místa a nové chutě. Je to nejkrásnější a OKAMŽITÉ, doporučuje se pro ty, kteří se těmito místy pohybují, když mají k dispozici několik dní. Bohaté na přírodu, kulturu, archeologii, tradice, dobré bydlení. Výborná kuchyně a vína.

Ecco finalmente una vacanza diversa, ma sicuramente bellissima! Una tranquilla vacanza in famiglia, una crociera romantica, o un'avventura con gli amici… qualunque sia la vostra vacanza, sarà un'esperienza indimenticabile.

Una vasta scelta di itinerari, che ti condurranno alla scoperta delle più famose vita navigabile del Veneto e Friuli VG. Aree di straordinaria bellezza paesaggistica che ospitano una flora e una fauna di grande valore naturalistico;...

Ecco finalmente una vacanza diversa, ma sicuramente bellissima! Una tranquilla vacanza in famiglia, una crociera romantica, o un'avventura con gli amici… qualunque sia la vostra vacanza, sarà un'esperienza indimenticabile.

Una vasta scelta di itinerari, che ti condurranno alla scoperta delle più famose vita navigabile del Veneto e Friuli VG. Aree di straordinaria bellezza paesaggistica che ospitano una flora e una fauna di grande valore naturalistico; un territorio culturalmente ricco che ti sorprenderà con la sua unicità. Luoghi ideali per il turismo river reed dove ogni nuovo scorcio sarà una sorpresa, una scoperta!

Durante le soste all'ancora, potrete fare meravigliosi bagni nelle limpidissime acque o entrare insieme agli amici.
Desiderate all'ora di pranzo potrete fermarvi in uno dei tanti ristoranti dove i menù tipici e base di pesce freschissimo vi regaleranno momenti indimenticabili.

ITINERARI ALCUNI:

LITORANEA VENETA - È una via dacca antica, creata dalla “Serenissima” nel periodo del suo massimo splendore.
Un classico della navigazione, uno scenario tra i più vari ed imprevisti: dai casoni dei pescatori ai palazzi del Canal Grande, dagli ampi estuari dei fiumi Veneti ai verdi paesaggi tagliati nei canneti, da una campagna operosa ad una spiaggia oziosa

LAGUNA DI GRADO E MARANO - Il Friuli Venezia Giulia, terra ospitale, del buon umore e del buon vino.
Navigare fra casoni e valli da pesca, fra barene e piccoli litorali, alla scoperta di antichi siti e nuovi sapori. È il più bello e IMMEDO, consigliato per quanti navigano in questi luoghi con pochi giorni a disposizione. Ricco di natura, cultura, archeologia, tradizioni, del buon vivere. Ottima la cucina di eccellenza ei vini.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Bez skippera Licence není vyžadována
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 09h00 / 18h00
Typ lodi: Motorová loď (Open - Loď bez kajuty)
Značka - Model : Ranieri - Shark 19
Délka (m) : 5
Maximální kapacita : 8
Rok výroby : 2021
Kauce : (spravuje společnost Samboat)
Motor : 40hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Ranieri - Shark 19
Záchranné vybavení : Pobřežní
Umístění : Přístav
Délka (m) : 5
Šířka (m) : 2
Rok výroby : 2021
Maximální kapacita : 8
Kauce : (spravuje společnost Samboat)
Motor : 40hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 1
Typ paliva: Bezolovnatý
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
 • Exkurzní den


Vybavení

Sluneční stříška

Pohodlí

Sluneční stříška

Počet zákazníků, kteří tuto loď ohodnotili: 1

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

 • Maurizio
  Maurizio
  03 srpna 2021
  Automatický překlad

  Molto bene. Tutto ok.

  {{ commentTranslate }}


Informace o majiteli: Giorgio
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do 8 hodin
Jakými jazyky se domluvíte: Angličtina, Italština, Němčina
Od
179 / den