PRO

Guía

Roberto Pérez Prieto
Odpovídá do ~1 dní
Nízké procento přijetí

osoby: 12
09h00 / 19h00
100 hp
6 m
Bez skippera

Více o Zodiac Medline 580 - 2021

Automatický překlad

Fantastická polotuhá Zodiac Medline 5,80 o délce 6 metrů. S kapacitou až pro 12 cestujících, ideální pro jednodenní výlety, které vám umožní užívat si bez omezení s rodinou a přáteli. Jeho obal má výjimečné rozšíření. Pohyby na palubě jsou pohodlné a plynulé. Terasy na opalování jsou prostorné a snadno přestavitelné a zadní plošiny jsou bezpečné a pohodlné. Opalovat se, plavat, obědvat nebo plavat: na...

Fantastická polotuhá Zodiac Medline 5,80 o délce 6 metrů. S kapacitou až pro 12 cestujících, ideální pro jednodenní výlety, které vám umožní užívat si bez omezení s rodinou a přáteli. Jeho obal má výjimečné rozšíření. Pohyby na palubě jsou pohodlné a plynulé. Terasy na opalování jsou prostorné a snadno přestavitelné a zadní plošiny jsou bezpečné a pohodlné. Opalovat se, plavat, obědvat nebo plavat: na tomto RIB je vše snadné. Jedinečný komfort čalounění, bohatost výbavy, kvalita materiálů, snadná údržba plováků..., každý detail je plodem zkušeností společnosti Zodiac Nautic a její dokonalé znalosti moře. Je namontován na přívěsný motor Mercury o výkonu 100 hp, který zaručuje bezpečnou navigaci s velkým výkonem a nízkou spotřebou. Koupací plošina se žebříkem se zabudovaným madlem, abyste se mohli pohodlně koupat. Vana je plně vybavená. Skládá se ze sprchy se sladkou vodou, která vám umožní ochladit se po dobré koupeli. Prostorná příď se během několika sekund promění ve velkou sluneční terasu. Má malý stolek v zadní části kokpitu, pod střechou bimini. Kompletně vybavené! Plotter a Garmin GPS pro zaručení bezpečné navigace. Po celou dobu bude označovat možná nebezpečí pobřeží a bude vás navigovat. Hudební systém s bluetooth pro oživení dne vaší oblíbenou hudbou. Na co čekáte, přijďte a užijte si to!

Fantástica semirrígida Zodiac Medline 5.80 de 6 metros de eslora. Con capacidad hasta para 12 ocupantes, ideal para excursiones de un día que te permitirá disfrutar sin limites con familia y amigos.

Su cubierta tiene una distribución excepcional. Los desplazamientos a bordo son cómodos y fluidos. Los solarium son amplios y fácilmente convertibles y las plataformas traseras seguras y cómodas. Tomar el sol, bañarte, almorzar o nadar: todo...

Fantástica semirrígida Zodiac Medline 5.80 de 6 metros de eslora. Con capacidad hasta para 12 ocupantes, ideal para excursiones de un día que te permitirá disfrutar sin limites con familia y amigos.

Su cubierta tiene una distribución excepcional. Los desplazamientos a bordo son cómodos y fluidos. Los solarium son amplios y fácilmente convertibles y las plataformas traseras seguras y cómodas. Tomar el sol, bañarte, almorzar o nadar: todo es fácil en esta semirrígida. La comodidad única de la tapicería, la riqueza del equipo, la calidad de los materiales, la facilidad de mantenimiento de los flotadores.., cada detalle es fruto de la experiencia de Zodiac Nautic y su perfecto conocimiento del mar.

Monta un fueraborda Mercury de 100 cv garantizando una navegación segura con gran potencia y poco consumo.

Plataforma de baño con escalera con asa incorporada para que puedas bañarte cómodamente. La bañera está totalmente equipada. Consta de ducha de agua dulce que te permite refrescarte después de un buen baño.

La espaciosa zona de proa se transforma en un amplio solárium en segundos. Dispone de una pequeña mesa en la zona de la bañera de popa, bajo el toldo bimini.

¡ Totalmente equipada ! Plotter y GPS Garmín, para garantizar una navegación segura. En todo momento os marcará los posibles peligros de la costa y os guiará durante la navegación. Equipo de música con bluetooth para amenizar el día con tu música favorita.

A que esperas, ¡ Sal y disfruta !


Podrobnosti

Typ pronájmu : Bez skippera
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 09h00 / 19h00
Typ lodi: Polotuhá
Značka - Model : Zodiac - Medline 580
Délka (m) : 6
Maximální kapacita : 12
Rok výroby : 2021
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 100hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Zodiac - Medline 580
Záchranné vybavení : Základní
Umístění : Přístav
Délka (m) : 6
Šířka (m) : 2
Rok výroby : 2021
Maximální kapacita : 12
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Motor : 100hp
Typ motoru : čtyřtakt
Počet motorů : 1
Typ paliva: Bezolovnatý
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
 • Exkurzní den

Možné odjezdy:
 • Binibèquer Vell


Vybavení

GPS
Sonar
Sluneční stříška
Stůl
Schůdky
Brýle, šnorchl, ploutve

Pohodlí

Sluneční stříška
Stůl
Lehátko

Energie

USB zástrčka

Kuchyň

Chladnička

Zábava

Schůdky
Brýle, šnorchl, ploutve
Venkovní reproduktory

Navigace

GPS
Sonar
Speedometer

Hygiena

Zásobník na sladkou vodu

Počet zákazníků, kteří tuto loď ohodnotili: 3

Nemoderované recenze – seřazeno od nejnovějších po nejstarší

 • Maxime
  Maxime
  06 srpna 2022
  Automatický překlad

  Un día genial con este barco ! Roberto era súper simpático, las calas de Menorca como nunca podíamos verlos

  {{ commentTranslate }}

 • Lu
  Lucia
  22 července 2022
  Automatický překlad

  todo ha funcionado a la perfección. La embarcación estaba impecable y me dieron todo tipo de facilidades para la entrega y la recogida.

  {{ commentTranslate }}

 • Ma
  Martí
  26 června 2021
  Automatický překlad

  Muy bien todo

  {{ commentTranslate }}


Informace o majiteli: Roberto Pérez Prieto
Procento odezvy: 100 %
Doba odezvy: do jednoho dne
Jakými jazyky se domluvíte: španělština
Od
300 / den