PRO

Otter Compact klasse

Jozef
Odpovídá do ~1 dní

osoby: 4
Počet lůžek: 4
15h00 / 11h00
15 hp
8 m
Bez skippera

Více o Rolly 8.2 - 2020

Automatický překlad

Naše kompaktní třída je nejzákladnějším hausbótem v naší flotile. Útulný, nulový, cenově dostupný hausbót. Celkem máme k pronájmu 3 lodě kompaktní třídy, pojmenované 'Amsterdam', 'Brusel' a 'Oslo'. Všechny tři jsou identické a vyrobené v roce 2020. Na lodě nepotřebujete licenci. plachta Plavbu si můžete rezervovat jako další možnost na celé období. To zahrnuje povinné bezplatné školení kapitánů....

Naše kompaktní třída je nejzákladnějším hausbótem v naší flotile. Útulný, nulový, cenově dostupný hausbót. Celkem máme k pronájmu 3 lodě kompaktní třídy, pojmenované 'Amsterdam', 'Brusel' a 'Oslo'. Všechny tři jsou identické a vyrobené v roce 2020. Na lodě nepotřebujete licenci. plachta Plavbu si můžete rezervovat jako další možnost na celé období. To zahrnuje povinné bezplatné školení kapitánů. Pokud již máte jachtařskou licenci, budete se řídit výcvikem kapitána, ale dostanete 20% slevu na balíček jachtingu. Pokud se chcete plavit, ale chtěli byste to přenechat zkušenému kapitánovi, můžete si ho najmout na půl dne. To lze uvést při rezervaci nebo dohodnout později. Více informací o vodáctví najdete na vodácké stránce. Design Kompaktní třída nabízí kombinovaný obývací pokoj a ložnici pro 2 + 2 osoby. Kromě patrové postele můžete v pár jednoduchých krocích přeměnit sedací část na dvojlůžko. Kuchyň na palubě má všechny potřebné kuchyňské spotřebiče; lednice, dřez a plynový sporák. Teplovzdušné vytápění spolu s nástěnným krbem Bio-etanol poskytuje příjemné teplo a útulnou atmosféru i v chladných dnech. Malá koupelna a venkovní sprcha (studená voda) jsou přístupné přes zadní terasu. Krásným místem k vychutnání (přírody) je útulný salonek na terase na přídi. Ale i ve dnech špatného počasí můžete prozkoumat idylické údolí Meuse, protože kormidlo je uvnitř. Co si přineseš sám Povlaky na peřiny, ručníky, hygienické potřeby, prací prostředek, jídlo, pití a samozřejmě zdravý rozum! Povlaky na peřiny a ručníky (vana a ložní prádlo) si můžete zarezervovat jako možnost při rezervaci. Z důvodu možného poškození paluby a pro vaši bezpečnost lze na hausbót nosit pouze člun nebo sportovní obuv.

Onze compact klasse is de meest basic huisboot in onze vloot. Een gezellige, no nonsense, budgetvriendelijke huisboot. In totaal hebben we 3 compact klasse boten te huur, genaamd ‘Amsterdam’, ‘Brussel’ en ‘Oslo’. Ze zijn alle drie identiek en gebouwd in 2020. Voor de boten heb je geen vaarbewijs nodig.


Varen

Varen boek je als extra optie voor de hele periode. Dit is inclusief een verplichte gratis schipperstraining. Beschik je...

Onze compact klasse is de meest basic huisboot in onze vloot. Een gezellige, no nonsense, budgetvriendelijke huisboot. In totaal hebben we 3 compact klasse boten te huur, genaamd ‘Amsterdam’, ‘Brussel’ en ‘Oslo’. Ze zijn alle drie identiek en gebouwd in 2020. Voor de boten heb je geen vaarbewijs nodig.


Varen

Varen boek je als extra optie voor de hele periode. Dit is inclusief een verplichte gratis schipperstraining. Beschik je al over een vaarbewijs, dan volg je wel de schipperstraining, maar krijg je 20% korting op het vaarpakket. Wil je wel varen, maar laat je dit graag over aan een ervaren schipper, dan is deze per dagdeel in te huren. Dit kan bij reserveren worden aangegeven of later afgesproken worden.

Meer informatie over varen vind je op de varen-pagina.Inrichting
De compact klasse biedt een gecombineerde woonkamer en slaapkamer voor 2 + 2 personen. Naast het stapelbed kunt u het zitgedeelte in enkele eenvoudige stappen ombouwen tot een tweepersoonsbed. De keuken aan boord heeft alle benodigde keukenapparatuur; een koelkast, gootsteen en een gasfornuis. De warme luchtverwarming zorgt samen met de Bio-ethanol wandhaard ook op koude dagen voor aangename warmte en een gezellige sfeer. De kleine badkamer en de (koud water) buitendouche zijn te bereiken via het achterterras. Een heerlijke plek om (van de natuur) te genieten is de gezellige lounge op het boegterras. Maar zelfs op dagen met slecht weer kun je de idyllische Maasvallei verkennen, want het roer staat namelijk binnen.Wat neem je zelf mee
Dekbedovertrekken, handdoeken, hygiëneartikelen, wasmiddel, levensmiddelen, drinken en natuurlijk goede zin!

Dekbedovertrekken en handdoeken (bad- en bedlinnen) zijn als optie bij te boeken bij je reservering.

In verband met mogelijke beschadigingen aan het dek en vanwege je veiligheid mogen alleen boot- of sportschoenen gedragen worden op een huisboot.


Podrobnosti

Typ pronájmu : Bez skippera
Předběžný čas začátku a konce pronájmu: 15h00 / 11h00
Typ lodi: Motorová loď (Pontonový člun)
Značka - Model : Rolly - 8.2
Délka (m) : 8
Maximální kapacita : 4
Rok výroby : 2020
Kauce :
Motor : 15hp
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Značka - Model : Rolly - 8.2
Záchranné vybavení : Základní
Umístění : Přístav
Délka (m) : 8
Šířka (m) : 3
Rok výroby : 2020
Maximální kapacita : 4
Kauce : (spravuje přímo majitel)
Počet lůžek : 4
Motor : 15hp
Typ motoru : dvoutakt
Počet motorů : 1
Typ paliva: Bezolovnatý
Zvířata jsou na palubě povolena : Ne
Palivo : Není zahrnuto v ceně
Používání :
  • Plavba

  • Vodní sporty

  • Rybaření


Vybavení

WC
Sprcha
Stůl
Schůdky
Ložní prádlo
Vařič

Pohodlí

Stůl
Ložní prádlo
Wifi a internet
Sprcha na palubě
Koupací platforma

Energie

Zásuvka 220V
USB zástrčka
Solární panel
Elektrický generator

Kuchyň

Vařič
Lednička
Dřez
Kávovar
Mikrovlnná trouba

Zábava

Schůdky
Venkovní reproduktory

Hygiena

WC
Sprcha
Zásobník na sladkou vodu

Informace o majiteli: Jozef
Procento odezvy: 83 %
Doba odezvy: do jednoho dne
Jakými jazyky se domluvíte: Angličtina, Němčina, Holandština
Od
260 / den