Jak funguje pronájem

5 kroků k uzavření pronájmu

1

Podávám inzerát zdarma

Zveřejněte svůj inzerát zcela zdarma a nezávazně pouhými několika kliknutími. Upřesněte podrobnosti o lodi, cenu za pronájem, dostupnost, dále přidejte hezké fotografie a máte hotovo.

2

Vybírám ideálního zákazníka

Jakmile obdržíte žádost o rezervaci, rozhodněte se, zda zákazníka přijmete nebo odmítnete na základě jeho zkušeností (lodního životopisu) a obdržených ohodnocení.

3

Setkání se zákazníkem

V den D provedete inventuru lodi a poté podepíšete pronájemní smlouvu, jež vám poskytne společnost Samboat. Ukažte zákazníkovi ovládání lodi a poraďte mu kam se má vydat.

4

Nechám si proplatit peníze

Díky zabezpečené platbě máte zaručeno, že po dokončení pronájmu dostanete zaplaceno. Kauci lze také spravovat online díky blokované částce na kreditní kartě.

5

Přidávám recenzi

Po pronájmu se ujistěte, že vše proběhlo v pořádku a ověřte stav lodi a vybavení. Nakonec napište komentář, ve kterém zákazníka ohodnotíte.

Přidat svou loď

1

Hledám loď

Najděte si svou ideální loď na základě ceny, velikosti nebo dostupnosti. Až najdete loď svých snů, vyplňte si profil a odešlete žádost o rezervaci majiteli.

2

Rezervuji online

Pokud bude vaše žádost o rezervaci přijata, zaplatíte za pronájem online. Částka bude majiteli vyplacena 1. den pronájmu.

3

Provedu kontrolu

V den D se vydáte na palubu lodi a ověříte, zda odpovídá popisu v inzerátu. Majitel vám pomůže převzít vedení lodi a podepíšete spolu pronájemní smlouvu.

4

Užívám si plavby s klidným srdcem i svědomím

Po tom, co se s vámi majitel podělí o cenné rady kam vyplout, můžete si v poklidu užívat vyjížďku na jeho lodi. V případě potřeby nás můžete kontaktovat 7 dní v týdnu.

5

Po pronájmu přidám komentář

V dohodnutou dobu loď vraťte majiteli. Musí být v bezvadném stavu. Nakonec napište komentář ohledně kvality lodi a jejího majitele.

Pronajmout loď
Nenašli jste odpovědi na své otázky?
Kontaktujte nás