Osoby: 6
2000 hp
20,5 m
2022
Se skipperem

Více o Sunseeker 65 Sport Yacht - 2022

Text byl přeložen automaticky

65 Sport Yacht je skutečně unikátní projekt. Zkušený tým zodpovědný za nový model vytvořil něco skutečně výjimečného a nepodobného žádné jiné jachtě na trhu střední třídy. Dynamická integrace uhlíkových vláken Sunseeker a nejnovějších IPS disků maximalizuje vnitřní objem a zároveň zvyšuje výkon, ale je to integrovaný SkyHelm, který je zjevením; poskytuje dynamický zážitek z kormidla v téměř neviditelném profilu flybridge. S 2000 hp na kohoutku ...

65 Sport Yacht je skutečně unikátní projekt. Zkušený tým zodpovědný za nový model vytvořil něco skutečně výjimečného a nepodobného žádné jiné jachtě na trhu střední třídy. Dynamická integrace uhlíkových vláken Sunseeker a nejnovějších IPS disků maximalizuje vnitřní objem a zároveň zvyšuje výkon, ale je to integrovaný SkyHelm, který je zjevením; poskytuje dynamický zážitek z kormidla v téměř neviditelném profilu flybridge. S 2000 hp na kohoutku to bude pecka! Karbonové vlákno se ve velké míře používá ke snížení hmotnosti, což je klíčové zaměření pro poskytování vzrušující jízdy se schopností prorazit vodu. Infuze akcentů z nerezové oceli a bohatého tónovaného prosklení trupu vytváří pozoruhodný výtvor svého druhu.

The 65 Sport Yacht is a truly unique project. The skilled team responsible for the new model has created something truly exceptional and unlike any other yacht in the mid-range market.

Sunseeker’s dynamic integration of carbon fibre and the latest IPS drives maximises interior volume whilst enhancing performance but it is the integrated SkyHelm that is a revelation; delivering a dynamic helming experience within an almost invisible ...

The 65 Sport Yacht is a truly unique project. The skilled team responsible for the new model has created something truly exceptional and unlike any other yacht in the mid-range market.

Sunseeker’s dynamic integration of carbon fibre and the latest IPS drives maximises interior volume whilst enhancing performance but it is the integrated SkyHelm that is a revelation; delivering a dynamic helming experience within an almost invisible flybridge profile.
With 2,000hp on tap, it’s going to be a blast!

Carbon fibre is used extensively to reduce weight, a key focus for delivering an exhilarating ride with an ability to cut through the water. An infusion of stainless steel accents and rich tinted hull glazing makes for a striking, one-of-a-kind creation.


Podrobnosti

Podmínky pronájmu

Typ pronájmu
Se skipperem
Kauce
(spravuje přímo majitel)
Podmínky zrušení
Zen
Palivo
Není zahrnuto v ceně

Loď

Typ lodi
Jachta
Značka - Model
Sunseeker - 65 Sport Yacht
Rok výroby
2022
Maximální kapacita
6 (5 avec skipper)
Počet kajut
3
Počet lůžek
6
Počet toalet
3
Délka (m)
20,5
Šířka (m)
5,1
Ponor (m)
1,6
Motor
2000hp (2 motory) - čtyřtakt
Typ paliva
Nafta
Zvířata jsou na palubě povolena
Ne
Umístění
Přístav
Záchranné vybavení
Pobřežní

Používání

Exkurzní den
Plavba

Vybavení

Hygiena

WC (3)
Koupelna (3)

Možnosti

Supplément skipper
Povinné
Včetně
TVA
Povinné
20 % pronájem
APA
Povinné
40 % pronájem

Kde se loď nachází?


Informace o majiteli: Martin
Od
3 686 € / den